Szukaj

Teściowa Joanny Krupy zadebiutowała na Instagramie z jej córeczką. Asha odziedziczyła świetne geny

Douglas Nunes Joanna Krupa

Douglas Nunes Joanna Krupa

Joanna Krupa w Stanach Zjednoczonych może liczyć nie tylko na swoją mamę, ale także na teściową. Douglas Nunes złożył swojej mamie życzenia z okazji Dnia Matki. Jak wygląda druga babcia Ashy?

Joanna Krupa w listopadzie zeszłego roku ogłosiła światu radosną nowinę – na świat przyszła Asha. Od tamtej pory gwiazda całkowicie poświęca się macierzyństwu, a swoim wielkim szczęściem chętnie dzieli się z fanami. Zdjęcia dziewczynki regularnie pojawiają się na jej profilach w mediach społecznościowych. Nie ustępuje jej pod tym względem jej mąż, zakochany w córce Douglas Nunes.

Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych był obchodzony dwa tygodnie temu, mężczyzna złożył hołd swojej żonie i matce Ashy:

Szczęśliwego Dnia Matki dla mojej żony, która rozświetla każdy dzień jako matka i partnerka w wychowaniu tej świetnej małej dziewczynki – napisał.

Nie zapomniał także o swojej mamie i dzięki pięknemu wpisowi na Instagramie, możemy się dowiedzieć, jak wygląda teściowa Joanny Krupy.

Jak wygląda teściowa Joanny Krupy?

Na zdjęciu, które opublikował Douglas Nunes, widzimy jego mamę z Ashą w ramionach. Dziewczynka odziedziczyła świetne geny, jej babcia bardzo dobrze wygląda. Starsza pani, w krótkich włosach i okularach tuli wnuczkę i ciepło się uśmiecha do obiektywu. Z opisu wynika, że pracowała jako pielęgniarka i oddawała swoje serce innym ludziom, nie zaniedbując przy okazji własnej rodziny. Jej syn o tym pamięta  i z okazji Dnia Matki wspomina jej dobroć i oddanie, życząc wszystkiego najlepszego.

Joanna krupa - teściowa

Joanna krupa – teściowa

Pod wpisem aż zaroiło się od serdecznych życzeń, które płyną nie tylko od obserwujących Nunes z Ameryki, ale także od Polskich internautów. Douglas pięknie uczcił Dzień Matki.

 


Joanna krupa - teściowa

Joanna krupa - teściowa

Joanna Krupa wybiera się do Polski z Ashą

Joanna Krupa wybiera się do Polski z Ashą

Joanna Krupa i córka Asha

Joanna Krupa i córka Asha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×