Jerzy Połomski był gejem. Jego partnerem był znany aktor
Wirtualna Polska

Jerzy Połomski był gejem?! Jego partner wciąż żyje i jest znanym aktorem. Latami mieli ukrywać się przed homofobami

Jerzy Połomski był gejem

Jerzy Połomski był gejem

Jerzy Połomski był gejem? Prawda wyszła na jaw dopiero po śmierci wielkiego artysty. Jego partnerem był znany polski aktor.

Wirtualna Polska

Jerzy Połomski urodził się w 1933 roku w Radomiu pod nazwiskiem Jerzy Pająk. W latach 60. i 70. należał do ścisłej czołówki sceny wokalnej. Jego hity Cała sala śpiewa z nami, Bo z dziewczynami, Co mówi wiatr i Woziwoda śpiewał cały kraj. W szarych latach PRL-u udało mu się zyskać popularność nawet za granicą. Grał w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Czechosłowacji, Skandynawii i Związku Sowieckim. Przez dekadę występował jako aktor w Studiu Buffo. W 2019 roku zniknął z show-biznesu, co było związane z jego problemami zdrowotnymi. Na początku 2021 roku trafił do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Było to spowodowane tym, że jego stan zdrowia bardzo się pogorszył. Połomski zaczął mieć problemy z pamięcią, co utrudniało mu codzienne funkcjonowanie.

Pan Jerzy od kilku lat ma problemy z pamięcią. W ostatnim czasie jego stan zdrowia zaczął się pogarszać. Były dni, kiedy nie był w stanie przypomnieć sobie, co robił dwie godziny wcześniej. W ostatnich miesiącach potrafił trzy razy w ciągu dnia iść do sklepu i kupić to samo, co miał zapisane na liście – wyjawiła wówczas jego sąsiadka Super Expressowi.

Sytuacji nie polepszało to, że mieszkał na czwartym piętrze w bloku bez windy.

Mieszkał na ostatnim piętrze bez windy. Jeszcze nie tak dawno wskakiwał po schodach z dużą energią – mówiła rozmówczyni SE.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W listopadzie ubiegłego roku media obiegła fatalna wiadomość. Artysta zmarł w wieku 89 lat w warszawskim szpitalu przy ul. Wołoskiej. Informację podała Polska Agencja Prasowa i Program Pierwszy Polskiego Radia.

Był i niezwykłym artystą i niezwykłym człowiekiem. Wyjątkową osobowością. Wielki żal i wielka strata dla polskiej kultury – wspominała menadżerka artysty Violetta Lewandowska.

Pogrzeb piosenkarza odbył się 23 listopada ubiegłego roku na Starych Powązkach. Poprzedziła go msza w kościele św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Uroczystości miały państwowy charakter. W tłumie żałobników fotoreporterzy wyłapali Maję Komorowską, Andrzeja Rosiewicza oraz Czesława Majewskiego. Na pogrzebie nie pojawiła się za to Maryla Rodowicz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie wybieram się na pogrzeb. Zresztą ja nie chodzę na pogrzeby. Miałam taką propozycję, żeby zaśpiewać na stypie, czyli parę godzin po pogrzebie, ale odmówiłam. Bo ja nie dźwignęłabym tego emocjonalnie. Po prostu bym się rozkleiła – legenda estrady wytłumaczyła Jastrząb Post.

Jerzy Połomski był gejem? Kto był jego partnerem?

Wirtualna Polska

Pisarz Sławomir Koper przekonuje w nowym vlogu z serii Historia z Koprem, że uwielbiany przez Polaków artysta był gejem.

Połomski cieszył się ogromną popularnością wśród płci pięknej, chociaż sam miał inne preferencje seksualne, ale wobec kobiet zawsze był dżentelmenem – powiedział.

Jeszcze więcej zdradził na ten temat w rozmowie z tabloidem Super Express.

Moja przyjaciółka zna osobiście jego partnera życiowego – zaczął, dodając, że ten mężczyzna wciąż żyje i jest znanym aktorem: –  Dodam, że ten człowiek wciąż żyje i jest aktorem. Nie chcę ujawniać jego nazwiska, bo być może sobie tego nie życzy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Połomski nie mógł się ujawnić w czasach Polski Ludowej, gdyż słusznie miniony ustrój nie sprzyjał mniejszościom LGBT. Od czasów rządów Władysława Gomułki Milicja Obywatelska i Służba Bezpieczeństwa inwigilowały homoseksualistów. W latach 80. MSW przeprowadziło niesławną Akcję „Hiacynt”, w ramach której milicja założyła 11 tys. akt osobowych polskich gejów. Materiały pochodzące inwigilacji służyły do szantażu. Podobne działania, tylko że na mniejszą skalę, prowadzono w latach 70.

Połomski przez cały czas grał amanta, kobieciarza i uwodziciela. Jeżeli wtedy okazałoby się, że bożyszcze kobiet jest homoseksualistą, to jego pozycja dramatycznie by ucierpiała. PRL to nie był czas tolerancji obyczajowej. Gdyby się wtedy ujawnił, jego kariera mocno by przygasła lub nawet mogłaby się szybko zakończyć – kontynuował Koper.

Wirtualna Polska

Dobrze, że dziś żyjemy w lepszych pod tym względem czasach.

Jak Jerzy Połomski tłumaczył to, że nie miał żony?

W 2016 roku artysta tak tłumaczył Super Expressowi, dlaczego nie ma żony ani dzieci:

Jestem samotny żaglowiec, jak żagiel na wzburzonym morzu. Bardzo mi to odpowiada, daje mi swobodę. Ominęły mnie wichury namiętności i nieważne, co ludzie sobie myślą, o co mnie podejrzewają. Ja mam inną prawdę, ale w ogóle mnie to nie interesuje, co sobie kto o mnie myśli. To moje prywatne sprawy. Nie jestem zachwycony kolegami, którzy sprzedają swoją prywatność, ale też ich usprawiedliwiam: chcą się pochwalić piękną żoną, dziećmi. Przy tym trzeba mieć jednak pokrycie w talencie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jerzy Połomski o peruce

Jerzy Połomski o peruce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
All-ONS_01225287-Jerzy_Polomski

Jerzy Połomski o Michale Szpaku

Jerzy Połomski o Michale Szpaku

Jerzy Połomski o Michale Szpaku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja w to nie wierzę.Jerzy Połomski był katolikiem.Nie obgaduje się nikogo po jego śmierci.Dajcie sobie z tym spokój.

  • Gość pisze:

   O tym, że Jerzy Połomski był gejem , mówiło się od dawna.
   Dlatego był taki delikatny oraz lubił towarzystwo kobiet.

  • Gość pisze:

   Ale to było tajemnica poliszynela od lat.

  • Gość pisze:

   Katolicy też bywają gejami

  • Gość pisze:

   A gej nie może być katolikiem?

  • Gość piątkowy pisze:

   To nie obgadywanie, to prawda. A co złego w tym, że urodził się z inną orientacją seksualną? Katolik, czy nie, on tego nie wybierał, matka Natura go tak uformowała. Wszelkie źle reakcje świadczą tylko o tych, którzy są fałszywymi katolikami, żyją fałszem i nienawiścią do świata… Wszyscy urodziliśmy się tu na ziemi, tu mamy prawo żyć i tu umrzemy… To jest nam tylko pożyczone, dlatego nie czyńmy zła innym.

  • Emu pisze:

   Haha, a katolik nie może być pedziem? Jest wielu.

  • Gość pisze:

   To prawda,…
   zawsze to wiedziałam.
   I nigdy mi to nie przeszkadzało.
   I nie pleć bzdur i nie włączaj w to wiary katolickiej i Boga. ❗ Bóg jest przecież stwórcą wszystkich i wszystkiego na tym świecie, prawda❓… a więc Bóg stworzył także homoseksualistów i takich nietolerancyjnych ludzi, jak ty….. Zastanów się najpierw, zanim coś napiszesz, bo takimi tekstami przynosisz tylko wstyd rodzinie i rodzajowi ludzkiemu.. 👎😪

  • Dorota pisze:

   Co z tego ze był katolikiem? Katolicy nie są gejami? Co to za bzdury i jaka hipokryzja?! Za chwile ludzie będą się wstydzili powiedzieć, ze są katolikami, coraz więcej wśród nich dziadostwa. Słabo mi się robi jak słyszę „ katolik” , tez byłam katoliczką, urodziłam dziecko za pomocą wspomaganego rozrodu ( in vitro) i jakiś klecha, która ma diabła za uszami, powiedział ze takie dzieci to produkty, to był ostatni dzień mojego uczestnictwa w tym szambie.

  • Gość pisze:

   I co z tego że był katolikiem

  • GośćKp pisze:

   Co ma do rzeczy czy był katolikiem czy nim nie był . Księża też są homoseksualistami.

  • Gość pisze:

   Co ma do tego wyznanie????????

  • Gość pisze:

   Hah, to katolik nie może być gejem?

  • Gość pisze:

   Uważasz że jak ktoś jest gejem to nie może być katolikiem mam kolegę geja który jest lepszym katolikiem niż nie jedna osoba hetero zastanów się co ty gadasz

  • Gość pisze:

   a to katolik nie może być gejem …nie wolno mu …ma być ateistą bo komuś się tak podoba ?

  • Gość pisze:

   A katolik nie może być gejem 😂

  • Gość pisze:

   No i co że był katolikiem księża są podobno katolikami a ilu gejów wśród nich i pedofili

  • Gość pisze:

   A ksiądz to nie katolik? A przewaznie gej. A niejednokrotnie pedofil.

  • Gośćella pisze:

   A katolik nie może być gejem? Co za głupoty wypisujesz, mówią że w czasach PRL nie było tolerancji,a czy teraz jest, przecież pisowcy depczą osoby o innej orientacji

  • Gość pisze:

   Bóg jest łaskawy dla wszystkich

  • Gość pisze:

   Katolik ie może być gejem?

  • Gość pisze:

   księża też są katolikami wyśmienita większość z nich to pedofile i homoseksualiści…czas spojrzeć na świat realnym okiem

  • Gość pisze:

   Nie wierzę był katolikiem kochał kobiety,jak można po śmierci opisywać takie bzdury

  • Gość pisze:

   A co ma wiara do preferencji seksualnych?Nie jest tajnica że osób homoseksualnych jest najwięcej wśród kleryków.

  • Mar pisze:

   Co do tego ma bycie katolikiem?preferencje seksualne u człowieka to nie kwestia wyboru czy przekonań religijnych,nasza seksualność jest zapisana w genach których nie możemy zmienić.

  • Gość pisze:

   A co katolik nie może być gejem? 😅 co za ciemnota !

  • Gość pisze:

   Księża tez bywają gejami i pedofilami

  • Gość pisze:

   To że był katolikiem to nic nie znaczy ,księża też są katolikami i krzywdzą chłopców i robią jeszcze różne inne rzeczy.A Pan Płoński był dobrym człowiekiem i nikogo nie krzywdził .Więc wiara nie ma tu nic do rzeczy

  • Gość pisze:

   A co ma do orientacji wiara?ilu ksiezy jest ukrytymi gejami,moze tez nie prawda?

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z tym że nie obgaduje się ludzi po śmierci. Nie chciał o tym mówić i ja teraz też nie bede

  • Gość pisze:

   I CO Z TEGO ZE BYŁ GEJEM BYŁ DOBRY CZŁOWIEKIEM SPIEWALISMY JEGO PIOSENKI ZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI JAKO WSPANIAŁY ARTYSTA. DAJCIE MU ŚWIĘTY SPOKÓJ.

  • Gość pisze:

   Są tacy wscipscy co szperaja i szukają aby coś napisać o danej osobie nawet po śmierci

  • Gość pisze:

   Wśród katolickich księży jest wielu gejow

  • Gość pisze:

   A katolik nie może być gejem?

  • Gość pisze:

   Wielu katolików to geje , księża również. Nie rozumiem co orientacja seksualna ma do zadeklarowanej religii? To ludzie, po prostu ludzie… stworzeni przez tego samego Boga … katolik, gej, muzułmanin, pisowiec to zawsze jest człowiek i tylko to się liczy.

  • Gośćjaj pisze:

   a czy jedno wyklucza drugie

  • Gość pisze:

   to nie orientacja spowodowana przez naturę, tylko orientacja wyboru

  • Ala pisze:

   Znawcy tematu twierdzą, że ponad połowa księży to geje. Czyż nie są katolikami…

  • krogulec pisze:

   Jarek z Nowogrodzkiej tez jest katolikiem ha ha

  • ???? pisze:

   Hitler też był katolikiem, bo przyjął sakrament. O nim też nie można mówić ?

  • muminek pisze:

   Wystarczyło go posłuchać i popatrzeć na jego zachowanie nic dodać nic ująć gej

  • Gość pisze:

   ale nowina… to wie każdy …

  • Gośćaaa pisze:

   żeby tak chłop chłopa ehhh niesamowite

  • Gość pisze:

   Co to za bezsensowny artykuł ?. Po co wchodzić komuś do sypialni . Jerzy Połomski był po prostu człowiekiem. Ja uważam , że piszący ten artykuł jest hetro homofobem który nie wie o czym ma pisać i wymyśla takie artykuły.

  • Gość pisze:

   A wśród katolików nie ma gejów? Śmiechu warte,większość księży to też geje.

  • marek pisze:

   Jestem homofobem i się ukrywam przed gejami

  • Ksiądz Alfred pisze:

   Za prawdę powiadam wam Pan jest blisko i patrzy na nas z góry 🙂 Jedno jest pewne był inteligentny i zapewne nie które osoby mogą mu pozazdrościć zostaje w pamięci jako wartościowy człowiek 🙂

  • Gość Adam pisze:

   Gówno prawda widziałem wywiad z nim gdzie publicznie powiedział że jest sam nie chce o tym mówić ale ostro zawiódł się na kobiecie nie lubi upubliczniać życia, żona to obowiązek a tak jest wolnym to jego słowa rozma w dorożce z redaktorką więc nie pierdzielić głupoty

  • Mol pisze:

   A to katolik nie może być homoseksualistą?

  • Gość pisze:

   A to katolik nie może być gejem?? Ilu księży jest homoseksualistami.

  • Gość pisze:

   Co ma jedno do drugiego,katolik nie może być gejem?

  • mark pisze:

   Brak wyobraźni piszącej osoby, która twierdzi, że: …”PRL to nie był czas tolerancji obyczajowej”…. a teraz by go władze tolerowały? Był jaki był i każdy powinien z dobrych osób, osób nie krzywdzących innych, brać przykład.

  • Gość pisze:

   Napatrzyłem się na katolików przez prawie 60 lat. Wyjdź chłopie na ulicę o 23-ej. Wejdź na stadion kiedy rozgrywany jest mecz. Posłuchaj i popatrz jak się zachowują w środkach transportu. Miliony deklaruje, że są wierzący ale czyny temu zaprzeczają. Zgub portfel, zostaw otwarty samochód, dom itd. Gdzie ty chłopie mieszkasz na Marsie? Puść wieczorem 18 letnią córkę do koleżanki, siedzisz i myślisz co się może wydarzyć. Strach i jeszcze raz strach się odezwać stanąć w obronie innych. Więzienia i poprawczaki są pełne niewinnych katolików. Długo by jeszcze pisać, szkoda słów.

  • marko pisze:

   Brak wyobraźni piszącej osoby, która twierdzi, że: …”PRL to nie był czas tolerancji obyczajowej”…. a teraz by go władze tolerowały? Był jaki był i każdy powinien z dobrych osób, osób nie krzywdzących innych, brać przykład.

  • Gość pisze:

   A jeśli ksiądz wykorzysta chłopca to jest gejem, pedofilem, czy po prostu proboszczem?

  • Gość pisze:

   co ludzi obchodzi czym był ,był człowiekiem jak każdy z nas

  • Gość pisze:

   A czy katolik nie może być gejem?…co to ma do rzeczy?.

  • Gość pisze:

   A wuj komu do tego, czy był katolikiem, czy gejem. Jedno drugiego nie wyklucza.

  • GośćAB pisze:

   Czy my Polacy musimy szargać wszystko i wszystkich? I co z tego jak by był gejem? Ten temat to chyba jakiś świr rusza bo przecież to nic nie zmieni. Jego sprawa i tyle w temacie.

  • Raz dwa pisze:

   To jest pietrzak

  • Gość pisze:

   fajnie jest odkryć ameryką w XXI wieku

  • Gośćpenelpoa24499 pisze:

   co ma wspolnego preferencja seksualna i wiara

  • Dragoness. pisze:

   Uważa pan, że katolicy nie bywają gejami? Zabawne. To skąd się wzięła „lawendowa mafia”?

  • Gość pisze:

   Zostawcie Go w spokoju! Zachowajcie równą Jemu kulturę! Łajdactwem jest wywlekanie intymnych spraw zmarłego człowieka.

  • nie magiel pisze:

   Skończonym łajdactwem jest żerowanie na czyjejś śmierci i wywlekanie na widok publiczny czyichś intymnych spraw. Pan Połomski na pewno by sobie tego nie życzył.

  • Gość pisze:

   Katolicy też są gejami

  • Gość pisze:

   ptrzecież najwięcej gejów jest wsród katoli. cały kościół jest GEJOWSKI a nie katolicki

  • Gośćdbdb pisze:

   Żadna tajemnica od lat.

  • Gość pisze:

   to był elegancki i niezwykle szarmancki dżentelmen.

  • Gośćj.. pisze:

   Jeszcze nie ostygł a wy dranie już zaczynacie człowieka oczerniać .Jeśli był to już nie jest .Niech mu ziemia lekka będzie.

  • Gość z daleka pisze:

   Koltunstwo w katolickiej Polsce ma sie dobrze.Nawet po smierci obgadaja.Przestancie juz zagladac do sypialn.

  • Gość pisze:

   po co takie artykuły człowiek nie żyje a tych sprawach nie mówił

  • John pisze:

   No i co ma do tego to , że był katolikiem ? Czy w związku z tym piosenkarz , albo nawet prezes nie może być gejem? Niektórzy boją się wyznać jakie mają preferencje , gdyż boją się stracić swoich „ wyznawców” i dopiero wychodzi to po ich śmierci.

  • eeee3 pisze:

   Ale się podniecacie jak baby z magla …. czy to już w was powoduje orgazm, czy to tylko gra wstępna?

  • Gość pisze:

   Był i to była Jego osobista sprawa , tyle w temacie.

  • Gość pisze:

   Nie jest już ciekawe czy Połomski był gejem , czy nie ale kto jest prawdziwym kochankiem prezesa ?

  • sexPiStols pisze:

   Spacja po kropce. Po przecinku też.

  • Gość pisze:

   to prawda Polska jest w 99% katolikami, ale czy katolicy powinni obgadywać, zakłamanie. Kogo obchodzi kogo miłował , katolików? fuj!. Pan Jerzy. Był wspaniałym artystą, erudytą i dżentelmenem i to jest ważna. Kogo kochał jego sprawa.

  • Szanuję pisze:

   No i co ,że był gejem, jeśli nawet, to nie obnosił się z tym publicznie i nie uczestniczył w wyuzdanych paradach LGBT . To była jego wyłącznie osobista sprawa.Dla mnie najważniejsze jest,że miał facet klasę,kulturę no i pięknie śpiewał.

  • Gość pisze:

   Ja też jestem katolikiem i uwielbiam numery w kakałko

  • Adam pisze:

   A guru pisu też jest katolikiem i co z tego wynika?

  • Gość pisze:

   O jego orientacji wiedziała cała Polska i nigdy nikomu to nie przeszkadzało. To dzisiejsi propagatorzy LGBT zrobili to całe zamieszanie obyczajowe.

  • Kratezjusz pisze:

   jak się wykatoliczysz, to tak się wyśpisz! 😂🤣

  • Gość pisze:

   Jarosław też jest katolikiem…

  • Gościu pisze:

   Marian był gejem a sypiał tylko z kobietami a Stefan był kobieciarzem a sypiał z facetami ,Zdzisław sypiał sam na amerykance ,która stała w rogu pokoju !

  • Polak70 pisze:

   To w co wierzysz jest nie istotne. To że Jeży Połomski był gejem wiadomo od dawna. Natomiast wcale nie przeszkadzało to w tym, że był bardzo utalentowanym artystą i niepowtarzalnym głosem. Pamiętam go od dziecka. Zawsze nienagannie ubrany i doskonale przygotowany, zawsze uśmiechnięty. To jaką miał orientację i z kim żył to wyłącznie sprawa tych dwóch osób. Dla mnie nie ma to znaczenia. Zapamiętam Jerzego Połomskiego jako wspaniałego wokalistę polskiej sceny muzycznej. Panie Jerzy Szacunek!!!!

  • Do Gość pisze:

   Gość-Według Ciebie to Gejami mogą być tylko innej wiary czy niewierzący tylko ??

  • Gość pisze:

   A co katolik to nie gey???????

  • Gość pisze:

   Urodziłam dwoje dziec,i chociaż nie lubiłam seksu. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się migdalić z drugą kobietą.

  • Gość pisze:

   Był piosenkarzem. To fakt powszechnie znany.

  • Gość pisze:

   Ha ha 🤣🤣🤣 teraz wszycy którzy umarli to byli gejami lesbijkami czyli dawniej nie było normalnych ludzi 😀😃😃 Ciekawe jak ja umrę to też napiszą że byłem gejem akurat pisze książkę Zaczynam się zastanawiać czy moi rodzice byli normalni bo byli heteroseksualni

  • niegolony pisze:

   To ci nowina!
   Wszyscy o tym wiedzieli

  • Gość pisze:

   Przecież pisacze chcą zarobić na każdym gównie, takie to dzisiaj pseudodziennikarstwo, rzygać się chce

  • Seksista pisze:

   Hipokryta Kaczyński też jest gejem i żyje w stałym związku, i co z tego. Wolność Tomku w swoim domku.

  • Gość pisze:

   Ksieza tez sa gejami.

  • Gośćmarek pisze:

   czy ta redakcja nawet ZMARLEMU nie da spokoju kurwa jego mac.

  • Gośćewa pisze:

   I co z tego księża też są grejami

  • Gość Beata pisze:

   To katolik nie może być gejem, pomyśl troche

  • Gość pisze:

   No i co z tego? Nawet, jeżeli był gejem, to była tylko i wyłącznie jego sprawa. Wara od niego!!!

  • Gość Beata pisze:

   Twoj czas jest redaktorze,pismaku ograniczony,wiec nie marnuj go na zycie czyims zyciem

  • Gość pisze:

   😏

  • Anna pisze:

   To katolik nie może być gejem? Ale argument …
   Rozbawiłeś mnie .

  • Gość pisze:

   Bycie katolikiem wyklucza inna orientację seksulalna? Nie rozumiem zależności…

  • Gość pisze:

   XD a co ma wiara do orientacji dzbanie?

  • Gość pisze:

   Nie rozumiem dlaczego ludzie ciekawią się co kto robi wre własnym domu. To nie nasza sprawa.
   Rozum nam odbiera czy nie mamy swoich spraw , nie wchodźmy w cudze

  • Siwy pisze:

   Czy to ważne jakiej był orientacji seksualnej ? Ważne jakim był człowiekiem i co w życiu osiągnął .

  • gościówa pisze:

   Nikt Ameryki nie odkrył. Mówiono o tym od zawsze.

  • Gość pisze:

   S
   Panie Jerzy kim by pan nie był to nie obnosił się z tym ,jak Biedroń ,Piasek,Piróg i wielu innych walących się w odbyt.

  • Lot z Gomory pisze:

   Nic do Pana Połomskiego. Tylko pisze do tych niedouczonych niewiedzących , a wielu pisało podobnie. Otóż Bóg Jahwe, spalił Sodomę właśnie za grzech sodomii. Czyli kopulacji mężczyzny z mężczyzną . To jest kanon wiary w Boga Żydowskiego ( poczytać proszę stary testament, Abraham, Lot, itd), a ponieważ w chrześcijaństwie Bóg jest ten sam, to grzech sodomii , czyli pederastii, czyli homoseksualizmu męskiego jest dalej grzechem. Ergo każdy z tych komentujących , że oto chrześcijanin katolik nie może być sodomitą, pederastą, czyli gejem jest po prostu faktem. Taka jest wiara chrześcijańska i taki jest Bóg chrześcijański, a każdy kto twierdzi inaczej jest po prostu heretykiem tworzącym sobie własną niby-chrzescijanską wiarę ( herezje). Proste! Choć niewygodne. Tyle fakty. Chcesz być gejem dokonaj apostazji i już . Nie ma przymusu.

  • ewa pisze:

   a co ma piernik do wiatraka ?

  • Hehe... pisze:

   Katolikiem był… to nie był gejem. Dobre. 95 procent kleru to geje.Pozostałe pięć lubi gosposie, dzieci i SM.

  • Gość pisze:

   A katolik nie może być gejem

  • Gośćkot prezesa pisze:

   Masz rację , jako katolik nie mógł być gejem ,ale jak najbardziej pedofilem , co nie ?

  • Gość pisze:

   Ksieza katoliccy tworza w kosciele sillne homoseksualne lobby, z ktorym sobie nie dal rady zaden papiez. To nie jest kewstia wiary, a faktow.

  • GośćRegina pisze:

   Nie ma nic do rzeczy jakiej był wiary… Orientacji seksualnej nie wybieramy…z nią się rodzimy albo jak wolisz..Bóg tak chciał, tak postanowil..taka była jego wolą.Przykre że o tym nie wiesz…

  • Gość pisze:

   Co ma piernik do wiatraka. Ilu księży katolickich to geje.

  • Jagoda pisze:

   Stalin był gejem. Lenin też.

  • Biniu pisze:

   Tego Pana już nie ma z nami , CO JUZ NIS MACIE O CZYM PISAC ? Co za sz————c

  • GośćBea pisze:

   Co to kogo obchodzi ??
   To są PRYWATNE, INTYMNE sprawy i nikomu nic do tego !!!!
   Szymanowski był homoseksualistą !
   Waldorff był homoseksualistą !!
   Nikt nigdy w Polsce nie szykanował ( poza komuchami!), nie wsadzał do więzień bo to PRYWATNE, INTYMNE sprawy ludzi !!!

  • Gość pisze:

   Możesz nie wierzyć ale wszyscy od dawna o tym wiedzieli

  • KOALA II pisze:

   no bo przecież katolicy nie bywają gejami..buahahahahaha )))))))) normalnie mnie rozwaliło po tym tekscie dewota PIS-owskiego hehehehe

  • Gość gość pisze:

   Katolik również może być gejem tj księża pedofile

  • Gość pisze:

   a co,katolik nie moze byc gejem? i co z tego.Zyj i daj zyć innym.

  • oloGość pisze:

   Pan Połomski nie żyje i dajcie mu święty spokój!!To były jego prywatne sprawy jak sam mawiał ,bo był człowiekiem nietuzinkowym wielkiej kultury osobistej.CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

  • popieram pisze:

   Masz racje. Zaden katolik nie jest gejem. Geje są w innych religiach, nie w katolicyzmie.

  • Pilot latawca pisze:

   Wolałbym być gejem, niż katolikiem!!!
   Do tego takim ciemnym, jakim ty jesteś pato-katol.

  • Gość pisze:

   A co ma do tego fakt że był katolikiem?

  • Gość PODSTAWOWY pisze:

   I qooźwa co z tego, miał prawo być kim był i zamknijcie te parszywe gadki, był wspaniałym człowiekiem i piosenkarzem, a teraz nie żyje, DOTARŁO ?!!!!!

  • Gościni pisze:

   A co ma jedno do drugiego ? Mało to homoseksualistów wierzących na tym świecie.

  • Anna N. pisze:

   Bo jesteś starą dewotą, to nie wierzysz, że katolik może być gejem, a księża to co???????????, mało u nich gejów????, mało pedofilów?????? Puknij się w łeb durna babo!!!!!!

  • Gośćmmm pisze:

   Może i był ale żył jak każdy człowiek i nie obnosił się swoją seksualnością i nie taplał się w marszach jak to robią teraz.

  • Gość pisze:

   Katolik nie może być gejem?

  • Hmm pisze:

   A ja to widziałam w jego zachowaniu. Geja czuć na odległość. Kiedyś był w Jaka to melodia i wystarczyła mi jego rozmowa z Janowskim . Sposób rozmowy kokieteryjny od razu widać było homoseksualizm Osna Jerzego. Ale czy to go jakoś stygmatyzuje? Nie gej to gej człowiek hak kazdy inny

  • Goście pisze:

   Prowokacja, ale już co poniektórym podniosłeś ciśnienie 🙂

  • Piła pisze:

   Bóg nie lubi sodomitów

  • Kurd Uppel pisze:

   Akcja Hiacynt, pamiętamy. A akcję BUŚ? Wrzuć w google AKCJA BUŚ a zdziwisz się kto z politycznego świecznika jest gejem i tolerują go PiSiory, Solidaruchy i nawet Narodowce!

  • Łucja z D G pisze:

   A katolik nie może być gejem?

  • Gość pisze:

   Dajcie sobie z tym spokój.On był przede wszystkim piosenkarzem.Dawał radość i uśmiech i na tym należy poprzestać.

  • GośćJoze pisze:

   Ha ha,katolik nie może być gejem?co najmniej50% kleru to geje, nie mówiąc już o pedofilach.

  • Gość pisze:

   Z Trojanowska bedzie to samo.Dopiero jak klepnie w kalendarz,skoncza sie sciemy i mydlenie ludziom oczu..

  • Gość pisze:

   Jedno nie wyklucza drugiego proszę poczytać coś więcej na ten temat mądrej literatury

  • Gość pisze:

   I co z tego, że był katolikiem, a wśród katolików nie ma gejów? Nawet wśród księży katolików jest ich pełno.

  • Kamrat pisze:

   Hahahaha Katolik to nie może być gejem??? Wystarczy spojrzeć na władze tego tworu. Cały kościół katolicki jest tym zarażony.

  • Gość pisze:

   Gej nie może być gejem jeśli jest katolikiem 🤯. Głupszego argumentu w życiu nie słyszałam. To tylko pato-katolicy mogą na to wpaść. Aaa i zastanawiam się dlaczego geje mogą być kapłanami?! Jest ich całkiem sporo.

  • Gość pisze:

   Słuszna decyzja. Nie powinno się mówić o zmarłych po ich śmierci. Trzeba szanować ludzi którzy z nami byli a my tylko możemy cieszyć się muzyką i tym że dana osoba miała wpływ na rozwój technologii muzycznego kunsztu . Cieszyć się życiem i muzyką

  • Gość pisze:

   Księża Krk też są katolikami. I większość z nich to co?

  • Gość pisze:

   A księża, według takiego myślenia to nie katolicy? Teraz to i tak nie ma znaczenia z kim i gdzie.

  • partner pisze:

   Każdy kto chciał, wiedział o tym. To żadna tajemnica. Każdy kto się zna, wystarczy że spojrzy na twarz i ruchy ciała, „język ciała” wie, że on i wielu innych, ten mężczyzna to gej. Kobiety trudniej rozeznać, bo wiele z nich są biseksualne – z wyboru…

  • Gość pisze:

   Księża tez bywaja gejami. Wielkie mi odkrycie, ze katolik=gej

  • GośćIzabela pisze:

   Ale jesteś hipokrytą

  • Gość 2 pisze:

   A co ma wspólnego katolicyzm z orientacją seksualna ?
   Nie widzę związku.

  • Jeżu Skrystus pisze:

   Za to pedofilem może być jak najbardziej.

  • Gośćlila pisze:

   To jego sprawa, kim był.

  • Gość pisze:

   A co katolik nie może być gejem?
   Co za ciemnogród

  • MiśkaGość pisze:

   Absolutna bzdura ,gejem jest chyba piszący,mi to nie przeszkadza ,ale po co pisać nieprawdę,jeśli Jerzy nie może odpowiedzieć

  • Gość pisze:

   A co ma piernik do wiatraka? Można być dobrym katolikiem i gejem. A co w śród księży nie ma gejów? Są, jak wszędzie. Liczy się człowiek i jego działanie. A nie orientacja i wyznanie. Jest tyłu gorliwych katolików a jako ludzie są bardzo źli. Więc nie ma to żadnego znaczenia co napisałaś lub napisałeś.

  • Gość pisze:

   Od kiedy katolicy nie są gejami. Co ma pirnik do wiatraka. Masakra. Co za ciemnota.

  • Gość pisze:

   A czy katolik nie może być gejem, cóż za nkwa prawda…

  • Gość 155 pisze:

   To ze katolik to znaczy wlasnie na 99 % byl gejem

  • Gość pisze:

   Też w to nie wierzę. Brzydkie, że nawet po śmierci można człowiekowi zszargać opinię . Tak się nie robi. Są tacy, którzy największe autorytety „obrzucają błotem „.

  • Gość pisze:

   A to że był katolikiem to niemógłby być gejem ha ha ha

  • Gość pisze:

   Katolik 😆 w tym gronie to bym pedofili bardziej szukała. To, że był gejem to akurat luz.

  • Gość pisze:

   A co ma do rzeczy to że ktoś jest katolikiem? Można być katolikiem i być gejem. Masz z tym problem? Problemem są księża katoliccy którzy są PEDOFILAMI!

  • Ziom pisze:

   Pederastia jest obrzydliwa dla Boga – Biblia. Gratuluję Polakom znajomości Słowa Bożego !!!

  • there pisze:

   Jest to temat stary jak świat. Jednak myślę, że właściwe wychowanie obywatelskie ludzi powinno przeciwdziałać zachowań seksualnych niezgodnych z naturą. Powinni być pedagodzy, księża, nauczyciele, liderzy ludżmi dający przykład i wzorce normalności a nie tworzyć bałaganu moralnego. Samo bycie ojcem czy matką powinno być otoczone wielkim szacunkiem. Nie może być tolerowany homoseksualizm, ponieważ jest to wygodnictwo i w pewnym sęsie pasożytnictwo społeczne. Homoseksualiści są dla mnie ludżmi niedojrzałymi. Powinno się stworzyć warunki do takiego wychowania młodzieży która jasno definiuje ich seksualność głównie od strony budowy fizycznej. Oczywiście sympatie osób tej samej płci mogą istnieć ale na zasadzie przyjacielskiego szacunku a nie wykorzystywania seksualnego. Podstawą jest tu aby zawody takie jak psychiatra, psycholog czy nauczyciel byli normalnymi ludżmi bez dewiacji seksualnych. Homoseksualizm był jest i będzie jak prostytucja. Nie należy jednak jej promować a w procesie kształtowania świadomości seksualnej pomagać młodzieży w prawidłowym przyjmowaniu postaw społecznych, wyznaczonych przez normalną orientację seksualną wyznaczoną przez budowę ciała ludzkiego a nie przez zniewieścienie mężczyzn, czy dominację kobiet w zakresie działań homoseksualnych. Zyczę tego państwu i sobie.

  • Gość pisze:

   ☺️

  • Gość Maja pisze:

   Po co pisać takie domniemane bzdury. Człowiek byl wśrod nas,dawał nam swoja rwórczosć ,cieszył.Odszedl i część jego pamięci.

  • Gość pisze:

   Orientacja seksualna niema nic wspólnego z wiarą. To że był gejem nie przeszkadza być katolikiem i dobrym człowiekiem

  • Gość pisze:

   Oooo ludzie zacofani…Tak jak wielu księży jest gejami i co z tego wynika

  • Gość pisze:

   Jakie miał preferencje seksualne, to jego prywatna sprawa. Autor artykułu nie ujawnia jego partnera, bo może sobie tego nie życzyć i może go pozwać z tytułu ochrony dóbr osobistych. O tym, że Pan Jerzy był gejem wszyscy współcześni wiedzieli i nie był to problem, więc nie ma sensu do tego wracać.
   PS Niektórzy nie odróżniają chyba pedofila od geja.

  • Gość pisze:

   Katolik nie może być gejem- a to się gość popisał.Połowa kleru jest gejami, zakłamanymi hipokrytami którzy sterują takimi prostakami jak komentujący GOŚĆ.

  • Gość pisze:

   No to co że był katolikiem. Ile katolickich księży jest grami I jeszcze czym innym

  • Gość amantka pisze:

   A katolik to nie czlowiek ?Czlowiek i ma prawo do zycia wedlug swoich przekonan.

  • Gość pisze:

   To katolik nie może być gejem?

  • Gość pisze:

   To że był katolikiem nie wyklucza ze był gejem…

  • Xyz pisze:

   No ciekawe dlaczego księża są gejami? I pedofilami? Co ma piernik wiatraka?

  • chłopak Gościa pisze:

   taka prawda Gość27 stycznia 2023 o 12:49 też jest gejem i katolikiem, tylko się wstydził i prosił by za niego to napisać

  • Gość pisze:

   A katolik to nie może być gejem?

  • Gość pisze:

   A co ma to wspólnego z tym że był katolikiem?….większość księży to geje przedstawiający się jako wzór katolika

  • Aśka pisze:

   A co kotolik nie moze byc gejem? Jali to ma związek z wiarą?

  • Gość pisze:

   A co wiara ma do orientacji?

  • Edmund Milewski Gość pisze:

   Kim był , jak żył tego nie wiem ale w całym tym zamęcie jakoś nikt nie wspomniał o fakcie zawarcia małżeństwa z Panią Edytą Wojtczak który to fakt oboje ogłosili podczas jednego z programów telewizyjnych na wizji .

  • Gość pisze:

   Wspaniały człowiek niech ziemia lekka mu będzie…Człowiek historia.

  • Gość pisze:

   Złodzieje i bandyci też chodzą do kościoła nawet zjeżdżają grupowo do Torunia!

  • Rex😎 pisze:

   I co z tego, że był katolikiem .

  • Gość pisze:

   Wszyscy albo prawie wszyscy to wiedzieli

  • Gość pisze:

   A co ma do tego że był katolikiem, homoseksualizmu się nie wybiera tylko sie z nim rodzi. A każdy jest ponoć dzieckiem bożym.

  • Gość pisze:

   Czyżbyś uważął, że tylu księzy nie jest katolikami?

  • Gość pisze:

   To jak w sexmisi Jerzy i Jarek i to nikt o tym nie mówi, aktor który ukradł księżyc haha 🙂

  • Nuna pisze:

   Jeśli jego partnerem był znany aktor, to dlaczego majątek Połomskiego nie przeszedł na niego (pieniądze przydałyby się przecież jego dzieciom), tylko na jakąś, pożal się Panie Boże, opiekunkę, która go już za życia po prostu wykiwała?

  • GoLkolść pisze:

   Pier… hieny .

  • Zdzisław pisze:

   No tak, katolicy nie bywają gejami. Logiczne 🙄

  • Zdzisław pisze:

   Gej nie może byc katolikiem czy katolik gejem? Nurtuje mnie też inna kwestia: hetero może być katolikiem czy katolik może być hetero? Tyle pytań

  • Kalina pisze:

   Mysle,ze byl gejem.Widzialam go w tramway na Pulawskiej z mlodym chlopakiem w 70 latch, widac bylo,ze to paradise? A nie wujek z bratankiem,ale osobiscie uwazaj, ze to prywatna spraw jaka ma preference I z Kim spi,bylo nie krzywdzil innych jak ksieza gwalcacy dzieci

  • agrest pisze:

   Katolik nie może być gejem? Jeśli człowieka stworzył Bóg, to gej też jest dzieckiem bożym. Nie przeszkadza mi, że „katolik” jest gejem; przeszkadza mi za to tzw. „katolik”, unieważniający ślub kościelny, który zapomina, że ma dzieci… I co z tego, że ktoś jest gejem?

  • Smakosz pisze:

   To katolik nie może być gejem? Wiekszosc księży to tez geje.

  • 1111 pisze:

   A co to ma do rzeczy. Czy gej nie może być katolikiem.?

  • Heja pisze:

   Każdy nieszczęsny samotnik jest podejrzewany o zboczenia, a co z oszczercami? Wszystko im uchodzi bezkarnie, bo za samotnym nie ma kto się ująć. Do wykorzystywania go jest wielu. Zniknęli przyjaciele i rodzina. Pani Wioletta Lewandowska z łatwością zagarnęła majątek, a nie stać ją na zapalenie jednego znicza na grobie hojnego donatora. To się nazywa PODŁOŚCIĄ.

  • Gość pisze:

   Kto był tym jego RZEKOMYM PARTNEREM? Gdzie są dowody? Nikt nie widział przy nim kiedykolwiek jakiegoś męskiego kochasia.. Zapamiętajcie, że Biblia mówi – Oszczercy nie wejdą do nieba”.

 • Barbara pisze:

  Po śmierci nie wolno nikogo obgadywać. Połomski nie żyje i należy to uszanować i dać sobie na wstrzymanie.Pan Jerzy nie zrobił nikomu krzywdy,był człowiekiem z wielką kulturą,a ten kto zaczął o Jego orientacji po śmierci piosenkarza pisać tej kultury niestety nie posiada.

  • Gość pisze:

   Masz rację o adolfie też nie powinno się nic złego mówić bo w końcu nie żyje. Weź ty się ogarnij

  • Gość pisze:

   A co kogo obchodzi czyjaś orientacja? Weż się ogarnij

  • Gość pisze:

   Po pierwsze to nikt nikogo nie „obgaduje” po drugie skończmy z tym zaściankowym myśleniem że o „zmarłych źle się nie mówi” bo idąc tym tokiem myślenia to trzeba by zapomnieć o historii powszechnej i nie mówić o Stalinie, Hitlerze i innych tym podobnych postaciach

  • Gość pisze:

   Co to ma do rzeczy?

  • Gość. pisze:

   Ma Pani całkowitą rację. To poniża tylko plotkara.

  • Gość pisze:

   A co tak uczepiliście się gej czy nie gej to osobista sprawa i ni komu nic do tego zajmiecie się swoimi sprawami .

  • Gość Marlena. pisze:

   Popieram. Tylko zera szkalują zmarłych. Za życia szkalowanych te zera były tchorzami.

  • Iga pisze:

   To nie tylki brak kultury. To także zawiść, bo przecięż nie dorówna mu niczym.

 • Gośćanka pisze:

  Sa dobrzy ludzie i zli .A kto z kim sypia to jego prywatna sprawa.To co robi ten pan opisujac jest ponizej pasa ot kultura.To nie Biedron ktory na swoim prywatnym zyciem robi kariere.

  • Gośćini:) pisze:

   Sprawy osobiste, jak sama nazwa wskazuje, takimi powinny pozostać ale to wiedzą tylko wartościowi ludzie.
   Pan Połomski miał talent i klasę a tego się nie da ani zdobyć ani kupić ani udawać.

  • Robi pisze:

   Brawo Pani Basiu

  • zenonek pisze:

   zrobił niestety… znałem jego przyjaciela z lat sześćdziesiątych, którego zdradził i porzucił… Wojtek się powiesił

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gośćmisia pisze:

  oczerniac kogos po smierci niegodne byl czlowiekiem ktory nikomu krzywdy swoja orientacja nie zrobil

 • Gość pisze:

  Super nowosc Norman! Haha

 • Gość pisze:

  Ale sensacja. Wszyscy o tym wiedzieli.

  • Gość pisze:

   A kogo to obchodzi ❓️chyba głównie takich dziennikarzy blogierów którzy nie patrząc na życie ludzi wyciągną i napiszą wszystko prawdę czy nie byle zarobić parę groszy. WSTYD‼️‼️

  • Gościówa pisze:

   Idioci zawsze widzą i wiedzą więcej niż jest.

 • Gość Ada pisze:

  W punkt. Idiotyczne wynurzenia. Nic tylko z politowaniem można pokręcić głową

  • Ewa.. pisze:

   Piszą państwo tak jak by bycie gejem było zbrodnią. To jest taki sam wartościowy człowiek i to , że dowiadujemy się teraz o preferencjach Pana Jerzego niczego nie zmienia. W moich oczach niczego nie zmienia. Pozdrawiam..

 • Gość pisze:

  Cala Polska o tym wiedziala, a teraz nagle podawane to jest jako sensacja, ktora ujrzala swiatlo dzienne po jego smierci. A poza tym, co to za roznica, jakie mial preferencje, byl znakomitym piosenkarzem, wspanialym czlowiekiem, szarmanckim mezczyzna. Mialam zaszczyt poznac Go osobiscie.
  Dajcie sobie siana z takimi sensacjami.

  • Lila pisze:

   Szacunek.Moje życie,moja sprawa i niko.u nic do tego

  • Stryj mundek. pisze:

   Wszyscy są gejami tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą. Ja np jestem lesbijką bo pasjami lubię baby

  • Dadick pisze:

   Zgadzam się ale tylko nie z tym,że był znakomitym piosenkarzem. Był bardzo przeciętnym piosenkarzem.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×