Jarosław Bieniuk dopiero co otworzył własny biznes, a już podbija zagranicę!

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk założył firmę

Jarosław Bieniuk karierę piłkarską zakończył w 2014 roku. W tym samym czasie zmarła jego życiowa partnerka Anna Przybylska. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. Jarosław wychowuje tróje dzieci: 5-letniego Jana, 10-letniego Szymona i 14-letnią Oliwię. To im poświęca cały swój czas.

Zobacz: Jarosław Bieniuk powoli podnosi się po rodzinnej tragedii

Bieniuk oprócz tego, że zajmuje się dziećmi, dużo pracuje. Na co dzień jest pełnomocnikiem zarządu do spraw sportowych Lechii Gdańsk. Jarosław postanowił udać się też na kurs szkoleniowy. Pochwalił się zdjęciem z jednych z zajęć w renomowanej szkole dla trenerów piłkarskich w Białej Podlaskiej. Ponadto okazuje się, że piłkarz otworzył biznes.

Wraz ze wspólnikiem podjęli decyzję, że IQ Sport Advisory Group wejdzie na zagraniczny rynek. Mają współpracować z niemiecką agencją zajmującą się doradztwem marketingowym. Platforma eFan24, którą stworzył Bieniuk wraz z kolegami ma pomagać fanom sportu w trakcie dużych imprez organizować czas. Mimo sukcesów, piłkarz pozostaje skromny.

Czuję się biznesmenem, ale z pasji. Nie jestem wykształcony w tym kierunku. Raczej otaczam się mądrzejszymi ode mnie – mówi w jednym z wywiadów, na który powołuje się Na żywo

Życzymy Jarosławowi dalszych sukcesów.

Zobacz: Jarosław Bieniuk dostał nową pracę. Z pełną odpowiedzialnością przygotowuje się do pełnienia nowej funkcji

Firma Jarosława Bieniuka wchodzi na niemiecki rynek fot. screen z efan24.com

Firma Jarosława Bieniuka wchodzi na niemiecki rynek fot. screen z efan24.com

Jarosław Bieniuk z synem

Jarosław Bieniuk założył firmę

jaroslaw-bieniuk-na-zdjeciach-paparazzi-953x1024

Firma Jarosława Bieniuka wchodzi na rynek niemiecki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×