Dorota Wellman ujawniła sekret swojego syna Jakuba! Przez lata nie komentowała jego życia prywatnego

Dorota Wellman, syn Jakub

Dorota Wellman, syn Jakub

Dorota Wellman wyjawiła swój rodzinny sekret. Dziennikarka wraz ze swoim 26-letnim synem uwielbia biesiadować do białego rana przy dobrym winie. Co jeszcze wiemy na temat Jakuba Wellmana?

Dorota Wellman od wielu lat bawi widzów Dzień dobry TVN swoim niepowtarzalnym poczuciem humoru. Dziennikarka wraz z Marcinem Prokopem tworzy zgrany duet intelektualno-artystyczny, który w swoich występach na żywo jest wręcz nieprzewidywalny. Gwiazda wielokrotnie dowiodła, że do życia podchodzi z rezerwą, dlatego ma do siebie ogromny dystans. Prezenterka jest osobą światłą, bardzo oczytaną, nie ma dla niej tematów tabu. Wellman nie zamiata trudnych tematów pod dywan i nie udaje Greka w kłopotliwych sytuacjach.

Prywatnie 58-letnia Dorota jest w szczęśliwym związku małżeńskim z fotografem Krzysztofem Wellmanem, z którym ma 26-letniego syna Jakuba. Okazuje się, że mamę z synem łączy niezwykła więź, ich relacje są bardzo bliskie od zawsze – ze swoim jedynakiem była bardzo blisko w okresie przedszkolnym, szkolnym, w liceum, na studiach, a nawet obecnie, kiedy Jakub Wellman jest już dorosłym mężczyzną.

Dziennikarka wyjawiła ostatnio, że uwielbia spędzać czas ze swoim ukochanym dzieckiem. Zdarza się, że Dorota z Jakubem często biesiadują do białego rana wznosząc toasty winem:

Zdarza nam się, że siadamy sobie z Kubą przy butelce wina. Potrafimy tak siedzieć i rozmawiać, pijąc to wino do trzeciej rano. Naprawdę uwielbiam te chwile. To takie nasze pewnego rodzaju nocne Polaków rozmowy – wyjawia Wellman w jednym z ostatnich wywiadów.

Oprócz zamiłowania do dobrego wina i rozmów do białego rana, mama z synem uwielbiają także dobre kino:

Lubimy we dwójkę chodzić do kina. Ale z moim synem nie ma łatwo! Zabiera mnie na przykład na nocny maraton najgorszych czeskich filmów, który trwa do piątej rano. Pod koniec ja już ledwo patrzę na ekran, a Kuba szturcha mnie i mówi: „Mamo, nie zasypiaj!” – zdradziła Wellman.

Warto zaznaczyć, że dotychczas Dorota nie komentowała życia prywatnego swojego syna. A szkoda, bo z opowieści gwiazdy wyłania się obraz bardzo pozytywnego mężczyzny.

Kim jest Jakub Wellman?

Jakub Wellman rzadko bryluje na salonach (wyjątkiem była ceremonia wręcznia Wiktorów 2011, z której pochodzą jedyne zdjęcia przystojniaka), nie udziela się także w mediach społecznościowych pod swoim imieniem i nazwiskiem, dlatego jedyne informacje jakie możemy znaleźć na jego temat to te, którymi publicznie podzieliła się Dorota Wellman.

Wiemy więc, że młody syn Doroty studiował dwa kierunki jednocześnie i szykował się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Obecnie nie mieszka z rodzicami i skupia się na swojej karierze zawodowej. Nie wiadomo jednak, czy u jego boku pojawiła się osoba, z którą planuje spędzić resztę życia.

Zobacz: Dorota Wellman od lat zmaga się z silną chorobą. Dopiero teraz opowiedziała o ciężkiej walce

Zobacz: Pogrzeb Doroty Wellman będzie wielką sensacją! Pożegnanie na miarę gwiazd Hollywood!

Zobacz: Tego TVN w życiu nie wyemituje. Marcin Prokop pokazał, co dzieje się w czasie przerw na planie “Dzień Dobry TVN


Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×