Szukaj

Plakat promujący film „365 dni” Blanki Lipińskiej rozpala zmysły bardziej niż Grey. Szykuje się kinowy hit

Blanka Lipińska jest autorką książki 365 dni, której ekranizacja na ekranach kin pojawi się już w lutym. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w swoich mediach społecznościowych opublikowała plakat, który ma go promować. Rozpala zmysły.
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, to jedna z popularniejszych polskich pisarek. Stworzyła powieść, która szybko została okrzyknięta mianem polskiego Greya. Zainteresowanie powieścią okazało się tak duże, że postanowiono ją zekranizować. Do kin trafi już 7 lutego, a na ekranie pojawi się cała plejada gwiazd, wśród których zobaczymy m.in. Magdalenę Lamparską, Nataszę Urbańską, czy Natalię Janoszek.

Plakat filmu 365 dni ujawniony. Co na nim widać?

Obsada była utrzymywana w tajemnicy przez wiele miesięcy. Kiedy wreszcie ją ujawniono, na konferencji prasowej pokazano także trailer, który można oglądać w kinach przed seansami filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. W sieci pojawi się on dopiero na początku 2020 roku.

Do tego momentu fani książki mogą zobaczyć plakat, który ma promować to filmowe dzieło. Pojawia się na nim Michele Morrone, tytułowy Massimo, który zmysłowo obejmuje Laurę, czyli Annę Marię Sieklucką.

Plakatem są zachwyceni internauci, którzy w sieci nie szczędzą komplementów pod adresem doboru aktorów i deklarują, że z chęcią wybiorą się do niego do kina:

  • Idę na ten film z mężem. Zobaczymy czy film warty będzie takiego zamieszania.
  • To z Greyem ma niewiele wspólnego i właśnie dlatego pójdę na to do kina z przyjemnością.
  • Bilety już kupione.

Chociaż do premiery zostało jeszcze trochę czasu, przedsprzedaż biletów już ruszyła. Można je kupić w wybranych kinach w całej Polsce. Film skierowany jest do osób pełnoletnich.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wystąpi w „TZG”. Przyjęła ofertę z innego show: „Nie dam wam o sobie zapomnieć” [WIDEO]


365 dni - plakat promujący film

365 dni - plakat promujący film

365 dni pełna obsada

365 dni pełna obsada

365 dni - aktorzy

365 dni - aktorzy

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×