Szymon Hołownia z żoną pochwalili się, jak mieszkają. Jest bardzo przytulnie. I jeszcze ta cudna okolica

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia publikuje coraz więcej zdjęć ze swojego domu. Jak mieszka kandydat na prezydenta? Wnętrza są bardzo przytulne, tak samo jak okolica – cudne lasy, łąki i pola.

Szymon Hołownia porzucił show-biznes dla polityki. Dziennikarz zrezygnował z prowadzenia programu Mam Talent i zdecydował się na start w wyborach prezydenckich. Podczas kampanii wyborczej, dotąd bardzo powściągliwy w pokazywaniu prywatnego życia publicysta, chętnie dzieli relacjami ze swoich czterech ścian.

Podczas kampanii wyborczej mogliśmy już poznać żonę Szymona – Urszulę, która jest zawodowym pilotem myśliwca. Kandydat na głowę państwa chętnie dzieli się również zdjęciami swojej małej córeczki Marysi, jednocześnie chroniąc jej prywatność i nie pokazując twarzy dziewczynki.

Jak mieszka Szymon Hołownia?

Szymon Hołownia mieszka wraz z rodziną i kilkoma psami w domu pod Warszawą. Na uwagę zasługują przede wszystkim przepiękne okolice, które ma na wyciągnięcie ręki. Cudne lasy, łąki i pola to idealne miejsca na długie spacery z córką. W takim otoczeniu przymusowa kwarantanna nie wydaje się być niczym strasznym, a wręcz przeciwnie, to wymarzone miejsce do ucieczki od obowiązków i zgiełku miasta.

Urszula Hołownia z córką Marysią

Urszula Hołownia z córką Marysią

Szymon Hołownia pochwalił się również zdjęciami z wnętrza swojego domu. Wystrój to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zdecydowanie dominują jasne kolory oraz naturalne drewno. Dziennikarz i jego żona mogą się pochwalić również bardzo zasobną domową biblioteczką. Ilość książek może przyprawić o zawrót głowy.

Szymon Hołownia z żoną Urszulą

Szymon Hołownia z żoną Urszulą

W salonie dostrzegamy dużą i wygodną brązową sofę, za którą znajduje się wspomniany księgozbiór. Widzimy też, że ze względu na małą Manię wszystkie ostre krawędzie mebli są zabezpieczone specjalnymi łapkami.

Jadalnia to miejsce rodzinnych spotkań przy stole. Duży drewniany stół stanowi bardzo ważne miejsce w domu dziennikarza, ponieważ to właśnie zdjęcia z jadalni najczęściej pojawiają się na jego Instagramie.

Zajrzyjcie do galerii, gdzie czeka na Was więcej zdjęć z domu kandydata na prezydenta naszego kraju.

Zobacz także: Beata Tadla nie mogła uwierzyć, jak Szymon Hołownia nazwał ją w programie na żywo. Od razu zwróciła mu uwagę


Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia - jak mieszka

Szymon Hołownia - jak mieszka

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×