Szukaj

Izabela Janachowska pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Do kogo podobny jest maluszek?

Izabela Janachowska została mamą 10 maja. To właśnie wtedy dziennikarka i jej mąż Krzysztof Jabłoński powitali na świecie synka. Po tygodniu w sieci pojawiło się nowe zdjęcie. Tym razem maluszek pozuje ze swoją mamą.
Izabela Janachowska - zdjęcie z dzieckiem

Izabela Janachowska dołączyła do grona mam. Stylistka tę radosną wiadomością pochwaliła się w sieci w niedzielę 12 maja tuż przed południem. To właśnie także wtedy opublikowała pierwsze zdjęcie synka, które niemal natychmiast podbiło serca jej fanów.

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu – napisała pod pierwszym zdjęciem swojego synka.

Na nowe zdjęcie chłopczyka obserwatorzy ekspertki ślubnej musieli poczekać niecały tydzień. To właśnie wtedy na Instagramie pojawiła się fotografia dumnej mamy, która uśmiechnięta od ucha do ucha, leży z grzecznie śpiącym dzieckiem.

To urocze zdjęcie rozczuliło fanów, którzy w komentarzach przyznawali, że macierzyństwo korzystnie wpłynęło na młodą mamę:

  • Słodko wyglądają oboje
  • Macierzyństwo Ci służy 🙂 a synek jaki zadowolony! Łap takie chwile i zachowuj w pamięci, najpiękniejsze wspomnienia. Dzieci tak szybko rosną
  • A jaki szczęśliwy. Uroczy ma uśmiech
  • Malutki słodziaczek
  • Cudowny widok, prześliczny maluszek. A mamusia piękna jak zawsze

Wam też podoba się to urocze zdjęcie?

Zobacz: Izabela Janachowska urodziła! Tak wygląda jej śliczny synek!

Zobacz: Izabela Janachowska wyprawiła baby shower na bogato! Tak się bawi przyszła mama! [WIDEO]

Zobacz: Janachowska pokłóciła się z mężem? Ekspertka ślubna nie nosi obrączki!


Agnieszka Hyży czy Izabela Janachowska? Która jest większą ekspertką od ślubów?

×