Szukaj

Izabela Janachowska urodziła! Tak wygląda jej śliczny synek!

Izabela Janachowska urodziła

Izabela Janachowska urodziła

Izabela Janachowska urodziła syna. Pierwsze zdjęcie chłopca pokazała na Instagramie. Jest uroczy!

Izabela Janachowska została mamą! Gwiazda przekazała radosną nowinę w niedzielę tuż przed południem. Syn prezenterki i jej męża – cenionego przedsiębiorcy Krzysztofa Jabłońskiego – przyszedł na świat 10 maja. Informację o płci swojego pierwszego dziecka 33-latka wyjawiła na początku kwietnia.

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu – napisała Izabela w pierwszej wiadomości po porodzie, do której dołączyła zdjęcie syna.

Na razie nie znamy imienia uroczej kruszynki, którą zachwycili się nie tylko fani gospodyni programów ślubnych, ale też jej znajomi z pracy, wśród nich m.in. Karolina Szostak, Agnieszka Sienkiewicz i Łukasz Jemioł.

Janachowska, w przeciwieństwie do większości gwizd, zdecydowała się pokazać twarz swojego dziecka. Wcześniej jednak pochwaliła się swoim bajkowym baby shower, które wyprawiła w swojej luksusowej willi. Na wydarzeniu nie brakowało licznych atrakcji, a wszystko to Izabela pokazała w relacji wideo na swoim YouTubie.

W tym roku Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętuję piątą rocznicę swojego ślubu. Para pobrała się 28 czerwca 2014. Jak przyznała sama gwiazda – możliwość celebrowania tych chwil z potomkiem jest dla nich najpiękniejszym ślubnym prezentem jaki mogli sobie wymarzyć z okazji drewnianych godów.

Gratulujemy i witamy na świecie 🙂

Zobacz: Izabela Janachowska wyprawiła baby shower na bogato! Tak się bawi przyszła mama! [WIDEO]

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła termin porodu. To już lada moment!

Zobacz: Izabela Janachowska z ogromnym ciążowym brzuszkiem w pięknej sesji. Wygląda jak Beyonce!


Izabela Janachowska jest w ciąży

Izabela Janachowska jest w ciąży

Izabela Janachowska pokazała ciążową sesję zdjęciową

Izabela Janachowska pokazała ciążową sesję zdjęciową

Izabela Janachowska pokazała piękną sesję zdjęciową z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska pokazała piękną sesję zdjęciową z ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×