Iwona Pavlovic odpowiada na krytykę Artura Barcisia. Zarzucił jej upokorzenie w „TzG”. Oj, chyba się zagalopował…

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic

Iwona Pavlovic postanowiła odnieść się do słów krytyki, które skierował wobec niej Artur Barciś. Aktor wspominał swój występ w Tańcu z Gwiazdami i ocenę surowej jurorki. Co odpowiedziała mu na zarzuty o upokorzenie?

Taniec z Gwiazdami to show, które cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Już od wielu lat gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy, które z zapartym tchem oglądają ulubione gwiazdy mierzące z trudnymi układami tanecznymi. W programie chętnie biorą udział aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, modelki, celebryci, a nawet osoby ze świata polityki. W każdym kolejnym odcinku nie brakuje emocji i wzruszeń, ale także smutnych momentów, gdy kolejny duet żegna się z obsadą.

Tej jesieni gwiazdy znowu pojawiły się na parkiecie. W każdy poniedziałek możemy oglądać między innymi występy Oliwii Bieniuk, Kajry czy Piotra Mroza. Niezmienne w jury show pojawia się Iwona Pavlovic, a obok niej zasiadają: Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny i Andrzej Grabowski.

Ivona Pavlovic odpowiada na krytykę Artura Barcisia

Artur Barciś to jedno z najbardziej znanych nazwisk w branży filmowej. Aktor ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról. Najbardziej rozsławiły go jego serialowe wcielenia. Sporą liczbę fanów zyskał dzięki roli kanalarza, Tadeusza Norka, w sitcomie Miodowe lata. Kolejny raz potwierdził, że jest świetnym aktorem komediowym, występując w kultowym serialu Ranczo.

Artur Barciś był też jedną z gwiazd, która przyjęła propozycję występu w programie Taniec z Gwiazdami. Taneczne show było wtedy emitowane na antenie TVN. Aktor przyznał, że upokorzenia, jakich doznał ze strony Iwony Pavlovic nie były warte żadnych pieniędzy.

Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody – mówił w rozmowie z Wirtualna Polską.

Iwona Pavlovic nie pozostała obojętna na te zarzuty i postanowiła zabrać głos w sprawie. Przyznaje, że nie do końca wierzy w jego wypowiedź i odpiera zarzuty o upokorzeniu:

Nie do końca wierzę, że tak powiedział, ponieważ moim zdaniem w tym programie nigdy nikogo nie upokarza, więc nie sądzę, żeby to była jego intencja – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Jurorka show dodała również, że niedyspozycja nie jest żadnym powodem do tego, aby łaskawiej oceniać uczestników programu.

Proszę pamiętać, że w takich programach, gdzie jest ocena, nie ma czegoś takiego jak „poproszę o wysoką notę, bo ja jestem dziś nie w formie”. Takich rzeczy nie ma, trzeba się liczyć z oceną – dodała gwiazda.

Trzeba przyznać, że Artur Barciś nie oszczędził programu, a zwłaszcza Iwony, która nie dowierza w jego słowa. W galerii przypominamy zdjęcia aktora z występów w TzG. Kibicowaliście mu?


Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

 • Gość pisze:

  To tylko zabawa. Rozrywka dla widzów i tak nalezy ja rozumiec. Oczekiwanie ze w ciagu tygodnia z aktorarki narodzi się profesjonalny/a tancerz/rka jest ogromnym nieporozumieniem bo ci rodzą się mniej w trzecim roku zycia (zaczynają treningi) i po 30stce zwykle sa juz sędziami lub maja swoje szkoly tańca. Dlatego nie rozumiem tuch dąsów obrazania się śmiertelnej walki o kazde pas. To zabawa rozrywka sprobowanie bycia kims innym przez 5 minut na parkiecie. Wydaje mi sie ze tylko jury zwlaszcza pani Pavlovic i pan Malitowski rozumieją prawdziwy srns TzG

 • Gość pisze:

  Pani Iza powinna zostać.

 • Halina pisze:

  Pani Pavlovic jest osobą bardzo stronnicza i jak lel się ktoś nie podoba to ma przechlapane. Mimo że zasługuje na dobrą ocenę ta Pani da i tak niska notę. Przykład Pani Malysz jeździła po niej jak po najgorszej tancerce a wcale tak źle nie było.

 • Idioto do cirbie pisze:

  A ty tlumokun

 • G. pisze:

  Sam zrobił z siebie palantunia. I dalej robi udzielajac takich dennych wywiadów.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×