Artur Barciś żałuje udziału w „Tzg”: „Upokorzenia, które nie są warte tych pieniędzy”. Najbardziej oberwało się Iwonie Pavlović

Artur Barciś

Artur Barciś

Artur Barciś skomentował swój udział w Tańcu z gwiazdami. W nowym wywiadzie podkreślił, że w programie miała miejsce sytuacja, której nie wspomina najlepiej.

Artur Barciś od wielu lat jest związany z aktorstwem. W tym kierunku ma odpowiednie wykształcenie. W 1979 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Chociaż aktor na swoim koncie zapisał sporo ról, sympatię widzów przyniosła mu postać Tadeusza Norka, którą znakomicie odegrał w Miodowych latach. Brawurowo wcielił się też w podstępnego i żądnego władzy Arkadiusza Czerepacha w serialu Ranczo.

Artur Barciś żałuje udziału w Tańcu z gwiazdami. Dlaczego?

Barciś w 2010 roku był uczestnikiem jedenastej edycji programu TVN, Taniec z gwiazdami. Z udziału w telewizyjnym show zrezygnował przez kontuzję. Aktor w nowym wywiadzie z Wirtualną Polską ujawnił, że nie wspomina najlepiej przygody z tym programem.

Artur Barciś wrócił pamięcią do ostatniego odcinka. Wiedział, że w kolejnych nie wystąpi, bo pękła mu kość w stopie. Podkreślił, że z wielkim trudem wykonał ostatni taniec. Łzy leciały mu z oczu:

Pamiętam, jak tańczyłem swój ostatni taniec. Wiedziałem już wtedy, że w kolejnych odcinkach nie wystąpię, bo pękła mi kość w stopie. Na dodatek, podczas schodzenia po schodach, ta kość się złamała. Miałem założoną blokadę, żeby mnie nie bolało i żebym mógł zatańczyć. I przez to, że nie czułem bólu, zbiegłem po schodach i wtedy ta kość strzeliła. Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej że tańczyliśmy wtedy trudną rumbę. Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu.

Dodał, że jurorzy wiedzieli o jego kontuzji. Mimo tego nie powstrzymali się od negatywnych komentarzy. Aktor nie ukrywa, że ich słowa bardzo go zabolały:

Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody.

O tym, jak prezentował się Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami, możecie się przekonać, zaglądając do galerii.

Zobacz też: Barciś pierwszy raz publicznie o swoim stosunku do Kościoła: „Dawno się pożegnałem”. Nieprzyjemna sytuacja wywołała ostrą reakcję aktora


Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

 • Gość jojo pisze:

  Bardzo Pan Lubię i pańskie rolę również powodzenia i zdrówka życzę

 • Gość pisze:

  Ludzie zwariowaliście. To jeden naj naj naj polskich

 • Gość ! pisze:

  Teraz się dopiero żali , jak już przejadł forsę !?Jakim cudem w ogóle go zatrudniali ?Słaby aktorzyna , tancerz żaden i jeszcze ta prezencja…Niezłe musiał się rozpychać łokciami i wchodzić w ….

  • Dorota pisze:

   Po co tyle złośliwych uwag, babcia mówiła milczenie jest złotem, ot mądrość starszego pokolenia

  • GośUllać pisze:

   Aktorem jest bardzo dobrym.., a i człowiekiem również. Twoja opinia jest tendencyjna delikatnie pisząc…..

  • Gość pisze:

   Aktor spoko.Za to ten program zszedł dawno na psy.Gwiazdy już biorą z dupy.Np żona Piotra Żyły
   . Co to za gwiazda

 • Gość pisze:

  Teraz się dopiero żali , jak już przejadł forsę !?Jakim cudem w ogóle go zatrudniali ?Słaby aktorzyna , tancerz żaden i jeszcze ta prezencja…Niezłe musiał się rozpychać łokciami i wchodzić w ….

  • Gość pisze:

   Nieprawda

  • Gość pisze:

   Pan Barciś jest wybitnym aktorem i bardzo pozytywnym człowiekiem.A to wylewanie pomyj na niego na pewno nie pomoże na frustracje,trzeba skorzystać z fachowej pomocy.

 • Hanka pisze:

  Wolę on mi się nie podoba ani urody ani talentu

  • Gość pisze:

   Pan Barciś jest aktorem a nie celebrytą Wielki szacunek dla Pana talentu i gry aktorskiej

  • Gość pisze:

   Nie musi się tobie podobać, na pewno masz dużego ładniejszego i tym się ciesz.

 • Gość pisze:

  Aktorzyna z kokawy pójdzie na wszystko dla mamony Nie angażują już to trza gadać głupoty żeby jeszcze zaistnieć Prostak dwulicowiec Wredny typol Nie zasluguje na dobre słowo Zwykły jełop nie aktor

 • Ghenryk pisze:

  W TVN wszystkie programy oprócz niektórych filmów są „do kitu ” !!!

 • Lusi pisze:

  Pan Artur to super aktor , nie powinien zniżać sie do tak dennego programu 😲

  • Gość pisze:

   Wtedy jeszcze tańczyły tam faktycznie gwiazdy. Na początku przyznaje, ze lubiłam ten program.

 • Gość 1000 pisze:

  jak sie idzie do takiego programu bo ciagle szmalu malo,to trzeba rownie przygotowac sie na krytyke bez wzgledu na to jako ona bedzie.przecie mozna bylo sobuie obejrzec wczesniejsze pokazy i wiedziec jak sien zachowuja jurorzy..albo narazasz sie na krytyke ,albo kochasz szmal ktory ci placa.TO TYLJKO I WYLACZNIER TWOJA DECZYJSA.PRZESTAN SIE WIEZ UZALAC.

 • Gość pisze:

  Dlatego nie oglądam chamstwa

  • Tomasz pisze:

   Ja również nie oglądam programów z serii jak oni coś tam i wszystkich innych które mają angielskie tytuly

 • Gość pisze:

  Tancerzy OCENIAJĄ JURORZY,a my oceniamy ich poziom!”Mamba” to dno,brak empatii i luzu w ocenie,jest stronnicza i złośliwa!

 • GośćLuna pisze:

  Trzeba było zrezygnować jak była kontuzja ale co tam kasa nie śmierdzi panie Norek

 • Gośćewora pisze:

  A co miała powiedziec Pani Justyna Żyła , gdzie ludzie oceniajacy jej taniec robili wycieczki do jej życia prywatnego.. Od tamtej edycji nie ogladam tego psełdoprogramu rozrywkowego. A oceniając tę kobiete poniżoną przez własnego małżonka , poniżali ją w każdy możluwy sposób . Nie tańczyła jakoś ładnie , ake była lepsza od Pana Gołoty którego Pani Mamba nawet chwaliła i żartobliwie oceniała a to już nie profesjonalizm.
  Ma Pan Barciś rację , że negatywne przeżycia pieniadze nie rekompensują bo jest niesprawiedliwość. Wiedzieli o kontuzji a mądrzyli się.

 • Gość pisze:

  Mógł nie tańczyć jak go bolało A nie teraz narzekać że to skrytykowano

 • Gość M.T pisze:

  Bardzo przykro słyszeć takie słowa od Pani Pavlović,gdy wiedziała o kontuzji. Wiem ,że ocenia się występ, ale to nie zawody w mistrzostwach i trzeba mieć trochę empatii. Ale podziwiam występy wszystkich ,którzy mimo kontuzji potrafią zatańczyć. Brawo Pani Barciś. Najważniejsze być sobą. Pozdrawiam serdecznie.

 • Gość pisze:

  Taki live jak mawia klasyk 3d trzeba korzystac póki jest się młodym a nie biadolic jestem europejczykiem i nie wstydze się tego lubie piwo pizze i mecz w weekend pracowac po 500h i ruch..ć do rana i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×