Szukaj

Joanna Krupa wybrała piękne imię dla córki! O wszystkim poinformowała w „Dzień Dobry TVN”

Joanna Krupa już odlicza dni do porodu. Gwiazda lada moment zostanie mamą po raz pierwszy. O wszystkim chętnie opowiada. Tym razem zdradziła imię dziecka!

Joanna Krupa nie robi tajemnicy ze swojej ciąży. O wszystkim poinformowała na Instagramie już kilka miesięcy temu i od tej pory relacjinuje wszystko na swoim profilu. Nie brakuje tam brzuszkowych zdjęć i szczerych wyznań.

Zobacz: Krupa zdradziła płeć dziecka! Urodzi syna czy córkę? “Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia”

DziewczynkaCóreczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce – zdradziła niedawno ciężarna gwiazda.

Teraz fani doczekali się kolejnej, bardzo ważnej informacji. Joanna Krupa gościła w dzisiejszym wydaniu Dzień dobry TVN i zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki. Klasyczne polskie, czy amerykańskie?

Sofija Grace – wyznała modelka.

Zobacz: Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy! Gwiazda zdradziła nam swoją tajemnicę [WIDEO]

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Zupełnie nie dziwi nas fakt, że Asia nie wyobraża sobie tego dnia bez ukochanego męża.

Douglas musi być przy mnie. On musi (…) dbać o mnie i sprawiać, że będę się mniej bała i stresowała – przyznała gwiazda w rozmowie z Show.

Trzymamy kciuki za przyszłych rodziców! 🙂

Zobacz: Joanna Krupa wyprawiła kolejne baby shower! Na imprezie głównymi gośćmi były… jej psy


Joanna Jabłczyńska na baby shower Joanny Krupy

Joanna Jabłczyńska na baby shower Joanny Krupy

Joanna Krupa pozuje na ściance- jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa pozuje na ściance- jesienna ramówka TVN 2019

Joanna Krupa w zaawansowanej ci??y

A heavily pregnant Joanna Krupa is seen out to dinner at Craig's restaurant in Beverly Hills with her girlfriends. Pictured: Joanna Krupa World Rights,

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×