Gwiazda „M jak miłość” jest w ciąży! Aktorka po raz drugi zostanie mamą. Pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek

Gwiazda „M jak miłość” jest w ciąży

Gwiazda „M jak miłość” jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży. Gwiazda znana z serialu M jak miłość podzieliła się z fanami radosną nowiną. Opublikowała zdjęcia, na których widać mocno zaokrąglony brzuszek.

Ilona Janyst w 2017 roku ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, jednak już przed otrzymaniem dyplomu zadebiutowała na szklanym ekranie. Po raz pierwszy widzowie mieli okazję zobaczyć ją w serialu Przyjaciółki, gdzie wcieliła się w rolę Kate. W tym samym czasie grała również Gabi w Na Wspólnej. Największą popularność jednak zyskała dzięki postaci Anety Kryńskiej-Chodawowskiej w M jak miłość.

Gwiazda od lat związana jest z Pawłem Janystem, który również jest aktorem. Para wzięła ślub w kwietniu 2018 roku. Dobrą nowinę przekazała swoim fanom świeżo upieczona żona.

Od chwil paru jestem Iloną Janyst – napisała na Instagramie.

W 2019 roku przyszła na świat ich córka. Szczęśliwi rodzice właśnie poinformowali, że aktorka jest w ciąży.

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst niechętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym, jednak chętnie dzieli się z fanami ważnymi momentami w swoich życiu. Tak było w przypadku ślubu czy narodzin pierwszego dziecka. Wówczas opublikowała na swoim profilu kadr przedstawiający ilustrację z filmu Disneya przedstawiającą parę trzymającą w ramionach niemowlę.

Z pewnym oka zmrużeniem przedstawiam portret naszej małej rodzinki, uwzględniający aktualny stan liczebny wszystkich jej członków.

W czwartkowe popołudnie aktorka podzieliła się ze swoimi fanami kolejną radosną nowiną. Okazuje się, że jest w drugiej ciąży. Z tej okazji udostępniła na Instagramie kilka zdjęć, na których emanuje radością. Gwiazda pozuje w zwiewnej, niebieskiej sukience bez biustonosza na tle pola obsadzonego kapustą. Janyst z uśmiechem na ustach obejmuje zaokrąglony brzuszek. Na kolejnej fotografii można zobaczyć ją pozującą z mężem.

Na okrągło. Runda druga!

Fani i przyjaciele z branży niezwłocznie pospieszyli z gratulacjami. Nie brakuje również wypowiedzi kolegów z M jak miłość i Przyjaciółek, którzy nie kryją zaskoczenia.

  • Mikołaj Roznerski: Ale Jazz. Gratulacje.
  • Katarzyna Cichopek: gratulacje!!
  • Marcin Krocz: No moje najszczersze okrągłe gratulacje!
  • Anita Sokołowska: Szalona.
  • Gratulacje! Jak cudnie! Wszystkiego dobrego dla Was!

I my również przyłączamy się do gratulacji.


Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×