Filmik z domówki, a na nim Iga Lis i Taco Hemingway. Żegnają 2022 rok najbardziej romantycznie, jak tylko się da

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis obszerna relacja na Instagramie pożegnała stary rok. Jej publikacja pełna jest ujęć i filmików z przyjaciółmi. To jednak wielka impreza. Nie zabrakło też Taco Hemingwaya.

Iga Lis to córka Kingi Rusin Tomasza Lisa. 22-latka studiuje historię i stosunki międzynarodowe na prestiżowej London School of Economic. Dodatkowo zaczyna karierę dziennikarki. W 2019 roku dołączyła do ekipy Vogue! Jeszcze w tym samym roku napisała artykuł dla międzynarodowego portalu Politicio, który poświęciła Brexitowi.

Od kilku lat jest w związku ze znanym raperem Taco Hemingwayem. Mimo dzielącej ich dekady stworzyli stabilną relację, której kibicują rodzice Igi.

Kinga Rusin kilka lat temu już chwaliła się uczestnictwem w koncercie artysty.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomi. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie – relacjonowała w internecie.

Jakiś czas temu media spekulowały, że zakochani przechodzą poważny kryzys. Wszystko przez fakt, że raper rzekomo miał dopuścić się zdrady. Taco szybko zareagował na doniesienia i jasno dał do zrozumienia, że między nim a Igą wszystko układa się bardzo dobrze. Para nie afiszuje się swoim uczuciem. Mimo ogromnej popularności niechętnie pokazują, jak wygląda ich życie prywatne. Tradycją stało się już jednak, że w pierwszy dzień nowego roku zamieszczają wspólną fotkę w mediach społecznościowych. Tym razem Lis zrobiła to już 31 grudnia.

Iga Lis żegna stary rok w objęciach Taco Hemingwaya

Iga i Taco są bardzo dyskretni i rzadko publikują wspólne zdjęcia. Koniec roku jednak nastroił Lis do tego, aby podzielić się kilkoma prywatnymi nagraniami i zdjęciami.

W relacji widzimy najprawdopodobniej wybrane momenty mijającego roku. Można by odnieść wrażenie, że życie pary, to jedna wielka impreza. Nie brakuje fotek z przyjaciółmi, wspólnych zabaw, koncertów. Ulotnymi chwilami 22-latka zdecydowała się podzielić w sieci. Nie zabrakło oczywiście kadrów z Taco. Jest filmik, jak razem tańczą w czułych objęciach. Widać, że ich relacja ma się dobrze, a mijający rok mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Iga Lis żegna stary rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×