Ida Nowakowska z rodziną w „PnŚ”. Jej synek ma dopiero 1,5 roku, a już rośnie na prawdziwą gwiazdę: „Płakał, kiedy wychodził ze studia”

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska zabrała swojego męża i syna do Pytania na śniadanie. Okazuje się, że mały Maksymilian ma naturalny talent do występów przed kamerą.

Ida Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Obecnie pracuje w Pytaniu na śniadanie, ale też prowadzi wielkie imprezy stacji. Karierę łączy z udanym życiem prywatnym.

Od 2015 roku jest żoną Amerykanina Jacka Herndona. Poznali się podczas nauki na Uniwersytecie Kalifornijskim. Oboje studiowali aktorstwo i byli dobrymi przyjaciółmi. Jak się okazało, miłość między nimi narodziła się dopiero pod koniec studiów. W maju 2021 zostali rodzicami Maksa.

W swoim życiu kieruje się wartościami chrześcijańskimi i deklaruje się jako praktykująca katoliczka i właśnie w takich wartościach zamierza wychować synka. Od najmłodszych lat prowadzi go do kościoła.

W niedzielę Ida Nowakowska zabrała swojego męża i syna do Pytania na śniadanie. Jak zachowywał się Maks?

Ida Nowakowska z synkiem i mężem w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska, jej mąż i synek byli gośćmi niedzielnego wydania Pytania na śniadanie. Widzowie przekonali się, że chłopiec jest bardzo rezolutny i  rośnie jak na drożdżach. Maks przed kamerami czuł się jak ryba w wodzie, zupełnie jak jego znana mama. Uwaga miała być skupiona na daniach, które Nowakowska i Herndon przyrządzali w kuchni śniadaniówki, ale kradł ją synek pary, który uśmiechał się do kamery i z dziecięcym wdziękiem czarował wszystkich wokół. Tak świetnie czuł się w wejściach na żywo, że był niezadowolony, kiedy kamera gasła na przerwy.

Maks za każdym razem kiedy wychodzi ze studia to płacze. To jest prawdziwa chęć bycia w telewizji. I bardzo się z tego cieszymy — stwierdziła Małgorzata Tomaszewska.

Aleksander Sikora dodał:

Nie zdziwię się, jeśli za 20 lat z okładem ten młody człowiek, sam poprowadzi Pytanie na śniadanie.

Marta Surnik tylko potwierdziła słowa kolegów ze śniadaniówki:

Potwierdzam, z Maksem spotykałam się w studiu i poza studiem i faktycznie ciągnie go do tego, by być przed kamerą. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, jak się okazuje” — powiedziała reporterka porannego programu TVP2.

Zdjęcia Idy Nowakowskiej i jej rodziny znajdziecie z Pytania na śniadanie znajdziecie w naszej galerii.


Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Ida Nowakowska z rodziną w PnŚ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×