Zapłakana Ida Nowakowska w „Pytaniu na śniadanie”. Tomasz Wolny błyskawicznie zareagował, by ratować program

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska razem z Tomaszem Wolnym poprowadzili sobotnie wydanie Pytania na śniadanie. Nagle prowadząca zalała się łzami. Co się stało?

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd, które pracują w TVP. Wcześniej przez kilka lat pojawiała się w TVN. Przed kamerami zadebiutowała w programie You Can Dance. Z jednej z uczestniczek szybko stała się jurorką, a później jej kariera potoczyła się już w błyskawicznym tempie. Od dawna jest gospodynią najchętniej oglądanych na antenie Telewizji Polskiej programów.

Idę możemy oglądać między innymi w You Can Dance. Nowa Generacja, czy oczywiście Pytaniu na śniadanie. Jako prezenterka śniadaniówki sprawdza się wręcz doskonale. W porannym formacie towarzyszy jej Tomasz Wolny, z którym szybko złapała świetny kontakt.

Gwiazda od ponad roku absorbującą pracę w mediach łączy z opieką nad synkiem. Razem z mężem doczekali się upragnionej pociechy, a mały Max jest oczkiem w głowie swojej mamy.

Ida Nowakowska rozpłakała się w Pytaniu na śniadanie

W sobotnim wydaniu porannego formatu, które poprowadzili Ida z Tomkiem pojawiły się nauczycielki nieżyjącej Ani Przybylskiej. Aktorka osiem lat temu przegrała walkę z nowotworem, a już na początku października będzie miała miejsce premiera filmu dokumentalnego Ania, który opowiada o życiu zawodowym i prywatnym gwiazdy.

Gośćmi Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego były Dorota Twarowska, która była nauczycielką języka angielskiego w szkole Anny Przybylskiej oraz Katarzyna Skibowska-Bąkała, która była szkolną koleżanką aktorki, a później została nauczycielką i uczyła jej córkę Oliwię.

Zanim rozpoczęła się rozmowa na ekranie wyemitowane zostały fragmenty filmu Ania. Ida Nowakowska po projekcji była tak wzruszona, że zalała się łzami. Tomasz Wolny zaniepokoił się i zapytał, czy jest w stanie dalej prowadzić program. Prezenterce na moment odebrało głos, lecz po chwili zwróciła się do widzów.

To są wzruszające wspomnienia. Widać, jak bardzo zapadła w pamięci ludzi, którzy z nią pracowali. Kiedy ktoś wspomina Annę Przybylską, zawsze mówi pozytywnie. Chcemy, żeby ta pamięć była pozytywna i uśmiechnięta jak piękny uśmiech Ani – powiedziała.

Dalsza część rozmowy przebiegła już bez komplikacji, ale widać, jak wiele emocji budzą piękne wspomnienia, które pozostawiła po sobie Przybylska. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.


Ida Nowakowska i Tomasz Wolny

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny

Ida Nowakowska - wpadka w

Ida Nowakowska - wpadka w "PnŚ"

Komentarze

 • Anty TVP pisze:

  Myślałem że ryczy po Jacku

 • Faja pisze:

  O o . Znowu ten Chincxyk

 • Gość pisze:

  Uczyłam Anię języka polskiego w IX LO i bardzo mile ją wspominam. Krystyna Rutyńska

 • Gość pisze:

  Kto to pisze ? Zareagował by ratować program … tego programu nic nie może uratować 📢

  • Gość pisze:

   Ciebie tez

  • Gość pisze:

   piszą ludzie jak widać nie mający pojęcia o pisaniu 😀 i prawda, tego programu nic nie może uratować, choć niektórzy strasznie źle reagują na prawdę, jak osoba odpowiadająca „Ciebie też”

 • Gość pisze:

  Ania już nie żyje 8 lat dajcie jej wreszcie spokoj.Wybitną aktorką nie była dokonań spektakularnych nie miała, tylko żal że tak młodo odeszła z tego świata i zostawiła dzieci z mało odpowiedzialnym ojcem.

 • Gość pisze:

  Wolny przemadzaly zadziera nos. Ida nie składnie mówiąca. Do wymiany ta po pora

  • GośćMilena pisze:

   Dla mnie najlepsza para w PnS

  • gerdzia kundzia pierdziszewska pisze:

   Dokładnie… narcyzm tej persony tak sięgnął bruku, że mógłby walczyć o palmę pierwszeństwem z Ibiszem! :P, :/

   A ta neokomuszka Nowakowska jest tak irytująca i żenująca, że aż się pomyśleć, co ona jeszcze odwali… na miejscu Matyszkowicza straciłbym do niej cierpliwość i wysłałbym ją na przymusowy wielotygodniowy urlop, żeby przemyślała swoje zachowania lub (w desperacji) wywalił na zbite ryło. 3:))

   Bardzo rzadko oglądam paplaniny z udziałem tej parki (a w mona stronie www

  • gerdzia kundzia pierdziszewska pisze:

   Ach, zapomniałam napisać, że nawet jeśli jakiś temat jest poruszany przez ten duet, to staram się nie słuchać rozmów prowadzonych przez niego (i w moim przypadku, oglądam go jedynie na stronie www)…

 • Gość Babcia pisze:

  Ania była wspaniałą osobą, nie to co dzisiejsze celebrytki. Nie była chciwa i zakłamana jak taka Rozenkowa. Nie handlowała swoim życiem i bliskimi. Nie była wyniosła i próżna tylko po prostu miła i szczera. Szkoda że odeszła.

  • Zenek Rozenek pisze:

   Dokładnie (a przecież miała właśnie prowadzić PPD)… i choć ogółem była marną aktoreczką, to w Złotopolskich bardzo mi się podobała i to była jej najlepsza rola!

 • Gość pisze:

  Już dajcie spokój z tym filmem

  • GośćJanek pisze:

   JUZ WAM SIE WSZYSTKO NIE PODOBA .PRZEROŚLI SAMI SIEBIE .POMYŚL O SWOIM ROZUMIE .PÓZNIEJ SIE WYPOWIADAJ PUBLICZNIE

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×