Synek Idy Nowakowskiej już po chrzcie. Znamy imiona. Pierwsze jest hołdem dla polskiego świętego

Ida Nowakowska z mężem i synem

Ida Nowakowska z mężem i synem

Ida Nowakowska zdradziła imię syna. W nowym wywiadzie zdradziła, kiedy je wybrali. Opowiedziała też o chrzcie, który także jest już za nimi.

Ida Nowakowska kilka miesięcy temu została mamą. Razem z mężem Jackiem Herndonem powitali na świecie syna. Chociaż dumna mama od tego momentu co jakiś czas pokazuje nowe zdjęcia dziecka, bardzo długo nie wypowiadała się na temat jego imienia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, że być może ogłosi je po chrzcinach. Zdradziła też, że jest ono międzynarodowe:

To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces. Chrzciny już niebawem, właśnie to wszystko planujemy, ale jeszcze nie mamy określonego terminu.

Ida Nowakowska: imię syna. Jakie wybrała i dlaczego?

Ida Nowakowska po miesiącach milczenia ujawniła imię syna. W rozmowie z Party zdradziła, że razem z mężem nazwali go Maksymilian Marek, chociaż z reguły zwracają się do niego pseudonimem:

Dla nas to Max Marek.

Dwutygodnik podaje, że Ida i Jack wybrali imię po wizycie w Niepokalanowie, w klasztorze św. Maksymiliana Kolbego. Postanowili je połączyć z drugim imieniem, które ma dla tancerki szczególne znaczenie:

Drugie imię jest po moim ukochanym tacie — dodaje dumna mama.

Okazuje się także, że chłopiec jest już po chrzcie. Ten odbył się w sierpniu w Warszawie:

To było dla nas wszystkich niezwykle wzniosłe i ważne wydarzenie. Potem pojechaliśmy do Niepokalanowa i tam spędziliśmy cudowny dzień – podkreśla mama Maksymiliana.

Mimo iż Ida Nowakowska bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie, za co została skrytykowana przez wiele osób (więcej tutaj), znalazła sposób, by połączyć ją z macierzyństwem. Gdy tylko wszędzie zabiera ze sobą syna:

Jest zawsze obok mnie, również na planie zdjęciowym. Najbardziej wzruszające są jego uśmiech i to zaufanie, że zrozumiem jego potrzeby i utulę do snu.

Część zdjęć uroczego Maksa znajdziecie w naszej galerii.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska świętuje pierwszy miesiąc synka

Ida Nowakowska świętuje pierwszy miesiąc synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×