Szukaj

Homofobia w „Big Brotherze”! Internauci chcą zlinczować Tomka! Z całej siły uderzył w homoseksualnego Łukasza!

Łukasz Darłak i Tomasz Urban kłótnia

Łukasz Darłak i Tomasz Urban kłótnia

Łukasz Darłak został obrażony przez Tomka Urbana

Tomasz Urban doprowadził Łukasza Darłaka do łez. Nominowany do odejścia model wyśmiał homoseksualizm swojego rywala twierdząc, że „jest dziewczyną”, bo „sika na siedząco”. Co na to internauci?

W tym tygodniu program Big Brother opuści Łukasz Darłak lub Tomasz Urban. To oni otrzymali najwięcej nominacji od współlokatorów, którzy najwyraźniej nie do końca czują się swobodnie w ich towarzystwie. Sam Tomasz nie ukrywa, że ma dość życia w domu Wielkiego Brata i z chęcią opuściłby mury willi, w której ostatnio musiał biegać w damskich ciuszkach parodiując jedną z uczestniczek:

Jeśli rozmowa o tym pojawi się wśród moich znajomych to zakończę znajomość po prostu. I tak wiadro gówna ludzie wyleją na nas, wiedziałem na co się pisałem, ale też nie chcę tego doświadczać. Nie na to się pisałem.

Emocje przed finałowym starciem dają się Tomkowi we znaki do tego stopnia, że zaczął obrażać swojego rywala! Śliczny model w rozmowie z Maciejem Borowiczem nazwał go „dziewczyną” i wypomniał mu, że „sika na siedząco”. Prawdopodobnie zrobił to celowo, by upokorzyć uroczego Łukasza, który w tym czasie wyraźnie przygaszony siedział obok naśmiewających się z niego uczestników.

Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka

Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka podczas kolacji (fot. Player.pl)

Po usłyszeniu przykrych słów, Łukasz Darłak wybrał się do Pokoju Zwierzeń, gdzie z trudem wydusił z siebie kilka słów na temat homofobicznego zachowania swoich współlokatorów. Opowiadając o sytuacji, do której doszło po wspólnej kolacji, zapłakany były partner Michała Witkowskiego wyznał:

Jestem w bardzo złym nastroju, bo po prostu miałem bardzo przykry moment dzisiaj przy kolacji i jestem cały wieczór taki zgaszony. Słyszałem jak Tomek z Maćkiem o mnie gadali, i to nie było nic miłego. Powiedzieli: „My chyba mieszkamy z trzema dziewczynami. No, on nawet sika na siedząco”, więc to było dla mnie bardzo przykre, bardzo. Mam nadzieję, że o tym zapomnę i to się rozejdzie po kościach.

Zachowanie Tomka nie spodobało się internautom, którzy po zaistniałej sytuacji zmienili o nim zdanie o 180 stopni. W komentarzach na profilu Big Brothera na Instagramie możemy przeczytać głównie krytyczne wpisy:

  • Tomek się okazał sztywniakiem, gburem i paranoikiem: „moi znajomi będą to komentować to zerwę z nimi znajomość”…. Stary, polecam zmienić znajomych.
  • Może to Tomek jest gejem skoro ma takie problemy z Łukaszem i przebraniem się za kobietę?
  • Pseudo model, ocenia innych… A sam boi się krytyki znajomych
  • Nie rozumiem jak można być tak okropnym człowiekiem aby śmiać się z czyjejś orientacji seksualnej. Każdy jest inny. To jest straszne. BARDZO lubię Łukasza nie ważne czy będzie się lizał z facetem czy babą jest fajny ma dobry charakter i to mi starcza do tego aby go lubić. I bardzo spodobały mi się w słowa Igora: ,,mi to nie przeszkadza dopóki nie powiesz mi siema kocham cię”
  • Abstrahując od tego że na początku skłamał na temat orientacji i był fałszywy…Nikt nie ma prawa oceniać go przez pryzmat zachowania lub orientacji!!! Świat nie jest tylko czarny lub biały…Zachowanie chłopaków świadczy o ich kryzysie męskości i niskim poczuciu własnej wartości…!!!
  • Szkoda ze istnieją jeszcze tak ograniczeni ludzie.. sam nie jest idealny nie radzi sobie sam ze swoja zajebistoscia wiec naśmiewa się z osoby która jest najsłabszym ogniwem. Cios poniżej pasa .. żenujące . Łukasz to bardzo sympatyczny gość, nie zasługuje na takie traktowanie

Naganne zachowanie Urbana nie spodobało się także psycholożce Małgorzacie Ohme, która prowadzi Big Brother nocą:

Nie podoba mi się to. Uważam takie zachowania za homofobiczne, hejterskie, wręcz mowę nienawiści – wyznała w dzisiejszym wydaniu programu.

Trudno więc będzie trzymać kciuki za Tomka w niedzielnym odcinku, skoro jest homofobem, uważającym gejów za kobiety. Szkoda, bo być może właśnie zmarnował swoje szanse na dalszą karierę.

Łukasz z “Big Brothera” coraz bliżej coming outu: “Bóg mnie kocha!”. W ostrej dyskusji z Danielem już prawie się wygadał!

Łukasz Darłak z “Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?

Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!


Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka

Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka

Tomasz Urban i Maciej Borowicz obrazili Łukasza Darłaka

Tomasz Urban i Maciej Borowicz obrazili Łukasza Darłaka

Tomasz Urban z Big Brothera okazał się być homofobem

Tomasz Urban z Big Brothera okazał się być homofobem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×