Fabienne Wiśniewska ma za sobą maturę z polskiego. Szczerze opowiedziała Mandarynie o tym, jak jej poszło

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska, córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, ma za sobą maturę z polskiego. Jak jej poszło? Wiemy, jaki temat wybrała na rozprawce.

Marta Wiśniewska, gdy została żoną Michała Wiśniewskiego, zdobyła niemałą popularność. Najpierw pracowała, jako tancerka, występując z nim na koncertach Ich Troje, ale szybko okazało się, że połączyło ich coś głębszego. Artysta miał już wówczas za sobą jedno nieudane małżeństwo, ale uczucie do pięknej Mandaryny było silniejsze niż obawy. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne.

Chociaż rodzice nastolatków się rozstali, to nadal obydwoje pracują w show-biznesie i często goszczą na czołówkach gazet. Co za tym idzie fani i prasa interesują się również życiem ich dzieci. Rodzeństwo zdecydowanie podziela pasje rodziców. Xavier powoli rusza z własną muzyką i nagrywa kolejne piosenki, a Fabienne podobnie jak jej mama zajmuje się tańcem.

Dziewczyna przystąpiła dziś do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Jaki temat wybrała?

Fabienne Wiśniewska napisała maturę. Jak jej poszło?

Mandaryna, na chwilę przed egzaminem Fabienne, udostępniła na Instastory wideo zarejestrowane w aucie. Jak z niego wynika, dumna mama wiozła swoją ukochaną córkę na sprawdzian dojrzałości. Podczas przejażdżki Marta wypytywała córkę o to, na jaki temat chciałaby napisać wypracowanie. Odpowiedź dziewczyny okazała się dość ogólna.

Przemiany – powiedziała Fabienne.

Gdy Mandaryna już zawiozła córkę na miejsce, sama postanowiła się trochę zrelaksować i zagrać w tenisa. Również i filmik z tej czynności zamieściła na swoim profilu w social mediach. Kiedy Fabienne opuściła salę egzaminacyjną, mama pojechała ją odebrać i ponownie nagrała relację. Młoda gwiazda pochwaliła się czemu poświęciła rozprawkę.

 Pisałam pracę na podstawie tekstu Marii Dąbrowskiej „Noce i dnie” – wyjawiła.

Na koniec Marta zapytała Fabienne o to, czy jest zadowolona ze swojej pracy.

Mam nadzieję – odpowiedziała nastolatka.

Przypomnijmy, że Fabienne czekają jeszcze egzaminy pisemne z matematyki i angielskiego, egzamin z rozszerzenia oraz egzaminy ustne. Trzymamy kciuki za to, aby dostała same piątki.


Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Fabienne Wiśniewska i Mandaryna. Matura 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×