Ewelina Flinta nie wystąpiła w „DDTVN” przez wywiad z Piotrem Kraśką. Przerwała milczenie i zwróciła się do dziennikarza w szczerym oświadczeniu

Ewelina Flinta, Piotr Kraśko

Ewelina Flinta, Piotr Kraśko

Ewelina Flinta nie wystąpiła w Dzień Dobry TVN. Wszystko przez przedłużenie wywiadu z Piotrem Kraśką. Skomentowała to w oświadczeniu. 

W sobotę w programie Dzień Dobry TVN miała wystąpić wokalistka Ewelina Flinta, która przed laty zadebiutowała na łamach IdolaArtystka miała promować w śniadaniówce nową płytę, jednak finalnie pokaz jej talentu odwołano. Wszystko przez przedłużenie wywiadu Marcina Prokopa Doroty Wellman Piotrem Kraśką.

Dziennikarz TVN tłumaczył się podczas rozmowy z kontrowersji ze swoim udziałem, w tym z jazdy bez ważnego prawa jazdy oraz afery związanej z Urzędem Skarbowym. Zdobył się też na ważne wyznanie. Zdradził, że na skutek zmasowanego hejtu zmagał się z depresją.

To było dla mnie naprawdę szokujące, byłem na wojnach, huraganach, trzęsieniach ziemi. (…) A tu nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz, który cię gniecie. Nie wiesz, o co chodzi, nie rozumiesz tej sytuacji. Przez 2 miesiące rozmawiałem z 6 osobami. Nie byłem w stanie wyjść z domu, nie widziałem sensu życia w ogóle, nie widziałem sensu swojego istnienia – powiedział.

Wywiad wywołał wiele kontrowersji. Część widzów oskarżyła prowadzących o to, że byli zbyt surowi dla Piotra. Zawiedzenia nie kryli również fani Flinty, którzy do samego końca czekali na zaprezentowanie jej piosenki. Stacja postanowiła się wytłumaczyć.

Kochani, wiemy, że była to bardzo ważna i potrzebna rozmowa, padło w niej wiele istotnych kwestii. Dlatego wydłużyliśmy znacznie czas jej trwania. Niestety nasz program dobiegł końca i prowadzący musieli pożegnać się z widzami – takie są wymogi programów na żywo – podano w oficjalnym oświadczeniu.

Kochani, wiemy, że była to bardzo ważna i potrzebna rozmowa, padło w niej wiele istotnych kwestii. Dlatego wydłużyliśmy…

Posted by Dzień Dobry TVN on Saturday, October 1, 2022

Dzień Dobry TVN: Ewelina Flinta wydała oświadczenie

Piosenkarka nie mogła pozostawić tej sytuacji bez komentarza. Opublikowała oświadczenie i odniosła się w nim do wydłużonego wywiadu z Kraśką. Jak się okazuje, jest wyrozumiała i życzyła Piotrowi powrotu do zdrowia.

Drodzy Państwo, z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na co dzień – zaczęła.

Dodała, że TVN zobowiązał się do zrekompensowania widzom braku jej występu.

Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni, informujemy, że stacja TVN zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany – uzupełniła.

Pełna treść oświadczenia poniżej.

Drodzy Państwo z ogromną przykrością publikujemy to oświadczenie. Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na codzień. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni informujemy, że stacja TVN zdeklarowała, że ten brak emisji na żywo zostanie w odpowiednim czasie rekompensowany. Oto link do piosenki, którą mieliśmy zagrać https://youtu.be/FI9iZXpvKCE

Posted by Ewelina Flinta on Saturday, October 1, 2022

Czujecie się zawiedzeni takim obrotem spraw?


Piotr Kraśko w DDTVN

Piotr Kraśko w DDTVN

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Piotr Kraśko w DDTVN

Piotr Kraśko w DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co ty piszesz za pierdoły gdzie tam jest arogancja .Jeśli chodzi o Pana Kraśko to są lepsi i gorsi .Nie jeden człowiek ma problemy i musi żyć dalej bo nie stac go na pomoc.

 • Gość pisze:

  A co miala powiedziec???

  • Sowa pisze:

   „Co miała powiedzieć” ! Olali ją…., potraktowali, jak śmiecia(jak zwykle i jak wszystkich)
   A ona udaje, że wspiera tego hipokrytę własnym kosztem 😏 Dlatego, ja życzę jej końca „kariery” !

 • Gośćmaris pisze:

  No i p flinta pokazała ze ma klasę A wywiad z p kraska pokazał obraz Polaków wrednych napastliwych zazdrosnych I tak p wellman nie umywa się do p kraski daleko jej do wiedzy i klasy Jako dziennikarz świetny wstyd dla kobiety za taka arogancję

 • Gość pisze:

  Po co pani teraź karp po 40zł/kg a wiem czy na święta nie będźie po 50zl klient nasz pan mówi i ma a co ty na to jak inni kupie paluszki rybne na majorce i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×