Kolejna córka Michała Wiśniewskiego zmieniła się nie do poznania! Etiennette zaszalała z fryzurą prawie jak jej ojciec!

Etiennette Wiśniewska metamorfoza

Etiennette Wiśniewska metamorfoza

Etiennette Wiśniewska zaszalała z fryzurą. Kajetan Góra przefarbował włosy nastolatki na biały kolor. Metamorfozą swojej drugiej córki pochwalił się sam Michał Wiśniewski.

Dzieci Michała Wiśniewskiego zmieniają się jak kameleony, a wszystko to pod czujnym okiem uwielbianego przez gwiazdy stylisty fryzur, Kajetana Góry. Nie tylko Fabienne i Xavier w ostatnim czasie drastycznie zmienili swoje fryzury. Na równie spektakularną metamorfozę zdobyła się druga córka lidera Ich Troje – Etiennette.

Nastolatka na czas wakacji przefarbowała swoje brązowe włosy na biały kolor. Z opisu dołączonego do zdjęcia udostępnionego przez Michała jasno wynika, że jego dorastająca latorośl w nagrodę za dobre wyniki w nauce otrzymała możliwość zmiany wizerunku na taki, jaki obecnie króluje wśród jej rówieśniczek:

Koniec szkoły, czas na czary – napisał gwiazdor.

Zdjęcia córki Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak w białych włosach obiegły media wczoraj wieczorem i zachwyciły internautów, którzy nagrodzili je setkami wirtualnych serduszek.

Jak oceniacie metamorfozę Eti? Dla nas bomba!

Zobacz: Zapomnijcie o czerwonych włosach Michała Wiśniewskiego! Ostro zaszalał i wygląda jak gwiazda reggae!

Zobacz: Xavier Wiśniewski zaszalał z fryzurą prawie jak Michał! Wielka metamorfoza nastolatka zadziwiła internautów: “Jezus, ale bandzior!”

Zobacz: Dominika Tajner wylaszczona jak modelka kusi w bikini! Przed rozwodem z Michałem Wiśniewskim zmieniła się w seksownego wampa!


Etiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę

Etiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę

Etiennette Wiśniewska przed metamorfozą

Etiennette Wiśniewska przed metamorfozą

Etiennette Wiśniewska w białych włosach

Etiennette Wiśniewska w białych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×