Szukaj

„To może zasłużona kara”. Poturbowana Esmeralda opowiedziała o swoim wypadku [WIDEO]

Esmeralda Godlewska wypadek

Esmeralda Godlewska wypadek

Esmeralda Godlewska o swoim wypadku

Wypadek Esmeraldy Godlewskiej wywołał niezłe zamieszanie w prasie i social mediach. Niepodziewana informacja o tym, że jedna z niesławnych sióstr Godlewskich owinęła samochód wokół barierek i zatrzymała się na ścianie zabytkowej kamienicy napędziła jej wielbicielom strachu. Nic zresztą dziwnego, bo jak możemy zobaczyć na zdjęciach z miejsca wypadku, sytuacja nie była ciekawa. Doszczętnie zniszczony samochód i Godlewska z kołnierzem usztywniającym na noszach nie przywodzą na myśl lekkiej stłuczki.

Przez kilka dni Esmeralda milczała, aż wreszcie postanowiła publicznie skomentować swój wypadek i dać fanom jakieś wytłumaczenie. Jej siostra twierdziła wcześniej, że mogło to być próbą samobójczą, a sama Godlewska zmaga się z depresją. Powodem jej roztrzęsienia w dniu wypadku miały być zdjęcia jej byłego partnera, który pozował z ich dzieckiem i nową partnerką. Co powiedziała na nagraniu zamieszczonym na InstaStory?

Dziękuję, że pomimo fali hejtu, wciąż są dobre osoby, które mają serce. I nie jest to serce z kamienia. Ja leżę w szpitalu. Czeka mnie trzytygodniowa rehabilitacja. Żałuję tego, co się stało. Kiedy wyjdę, nie pozbędziecie się mnie tak szybko, bo wychodzi nasz najnowszy teledysk, nowa piosenka. Esmeralda wróci do zdrowia. Przepraszam za mój wygląd, jestem bez makijażu, jestem trochę poobijana. Cieszę się tylko z tego, że nikomu nie stała się krzywda. I dziękuję Bogu za to. I za to się modlę. Jedyne obrażenia, jakie odniosłam, to obrażenia głowy, miednicy i śledziony. Na szczęście nie pękła. (…) Być może to dla mnie zasłużona kara,   – wyjawiła

Myślicie, że wyciągnęła wnioski?

Poturbowana Monika G. i zmasakrowany samochód. Do sieci trafiły makabryczne zdjęcia z miejsca wypadku!

Monika G. chciała popełnić samobójstwo! „Prawda jest taka, że…”

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pijana Monika G. spowodowała groźny wypadek! Jest w ciężkim stanie!


Zdjęcia z wypadku. Monika G. rozbiła samochód

Zdjęcia z wypadku. Monika G. rozbiła samochód

Pijana Monika G. miała wypadek. Jest w ciężkim stanie

Pijana Monika G. miała wypadek. Jest w ciężkim stanie

Pijana Monika G. miała wypadek. Jest w ciężkim stanie

Pijana Monika G. miała wypadek. Jest w ciężkim stanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×