Edyta Pazura dostała lawinę wiadomości dotyczących złamanej nogi. W dosadnym komentarzu poradziła „zatroskanym”, czym się powinni zająć

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura ma złamaną nogę. Internauci zasypali ją na Instagramie wiadomościami z różnymi poradami. Chyba nie takiej reakcji się spodziewali...

Edyta Pazura weszła do show-biznesu w chwili, gdy stanęła na ślubnym kobiercu ze sporo starszym Cezarym Pazurą. Studentka i znany aktor byli od siebie tak różni, że media od razu przekreśliły ich związek, co było wielkim błędem. Para pokazała, że wiek to tylko liczba, tworząc udane małżeństwo. Sławy doczekały się razem trojga dzieci: AmeliiAntoniego Rity.

Ostatnie dni nie były najprzyjemniejsze dla influencerki. Gdy świętowała 60. urodziny męża, doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego złamała nogę.

O wszystkim napisała w mediach społecznościowych:

Impreza urodzinowa Czara udała się. Zgadnijcie, kto był królową balu? #takanoc #rozpoczeciesezonu #zprzytupem.

Edyta Pazura odpowiada fanom

Od czasu incydentu influencerka została zasypana przez internautów poradami dotyczącymi tego, jak radzić sobie ze złamaną nogą, z czego niespecjalnie jest zadowolona. By przerwać lawinę spamu, popełniła na Instastory następujący wpis:

Bardzo dziękuję wszystkim instagramowym doradcom medycznym w zakresie złamanej nogi, (wiem, że to z troski) ale nie prosiłam o poradę online – napisała, co pewnie nie ucieszyło fanów, którzy wcześniej kierowali do niej wiadomości.

Później dodała, że znalazła trochę czasu, by zająć się obowiązkami domowymi i wskazała fanom, czym się powinni zająć, jeśli chcą uniknąć zapłacenia wysokiej kary:

Udało się. Teraz jak mam trochę więcej czasu, poświęciłam się sprawom domowym i chce Wam tylko przypomnieć, że wszyscy musicie wypełnić deklaracje, czym ogrzewacie dom, mieszkanie, wille etc. Jest to konieczne do końca czerwca. Za niewypełnienie deklaracji grożą bardzo wysokie kary. I dodała: – WSZYSTKIE: To oznacza mieszkania, domy, wille. Jak ktoś jeszcze raz zapyta, czy mieszkania w bloku też, to zwątpię w siłę przekazu.

Edyta miała na myśli deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, nazywanej „rejestrem kopciuchów”. Warto przy tym doprecyzować, że obowiązek złożenia deklaracji CEEB, w przypadku mieszkań w budynkach, w których jest jedno źródło ciepła, dopełnia zarządca.

Lubicie Edytę Pazurę?


Edyta Pazura odpowiada fanom

Edyta Pazura odpowiada fanom

Edyta Pazura z wpisem do fanów

Edyta Pazura z wpisem do fanów

Edyta Pazura z wpisem do fanów

Edyta Pazura z wpisem do fanów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×