Ślub Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego pod lupą prasy. Gwiazda oficjalnie o swoich planach

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki tworzą związek od dłuższego czasu. Czyżby szykowali się do ślubu? Tancerka rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki spotykają się od trzech lat. Gwiazda ma świetny kontakt z dziećmi swojego ukochanego. Przypomnijmy, że producent ma trójkę pociech — Vivienne i Melchiora z małżeństwa z Karoliną Rosińską, Hanię ze związku z Dorotą Gardias.

Tancerka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że chociaż sama nie ma dzieci, dzięki temu w pewnym sensie może doświadczać macierzyństwa. Dobrze się w tym wszystkim odnajduje:

Mamy w domu dzieciaki, mam z nimi bardzo dobry kontakt i nie czuję, że to wszystko jest przede mną, bo jestem w trakcie takiego procesu. Owszem, nie urodziłam jeszcze swojego dziecka, zobaczymy. Ja ufam. Ja wierzę w takie zaufanie prowadzenia wyższej siły, możemy to nazwać boską energią, zależy kto, jak lubi. Ale ufam temu, poddaję się, podążam za miłością, za sercem, za pasją.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki planują ślub?

Czy Edyta i Piotr planują ślub? Jak donosi tygodnik Świat&Ludzie rodzina i znajomi pary nie mogą się wprost doczekać, kiedy zakochani zdecydują się zalegalizować swój związek. Tancerka postanowiła to oficjalnie skomentować. Mówi, że dobrze im jest tak, jak jest i na razie nie mają żadnych planów związanych ze ślubem:

Nie wiem, jaką podejmiemy w przyszłości decyzję z moim parterem. Ale dziś jest nam dobrze tak jak jest, wspieramy się razem. Budujemy szczęśliwy dom.

Herbuś dodaje, że wraz z ukochanym starają się, by jego dzieci zawsze czuły się ważne i potrzebne:

Są integralną częścią naszej miłości, naszej przestrzeni, spędzamy dużo czasu razem.

Czy to prawda, że para jest już po zaręczynach? Edyta żartuje, że Piotr wiele razy się jej oświadczał:

A oświadczyny słyszałam już z dziesięć razy.

Gwieździe świetnie układa się nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Wkrótce wejdzie na rynek z własną marką. Trzymamy kciuki, by osiągnęła ona sukces.


Edyta Herbuś z mężem Piotrem Bukowieckim błysnęli obrączkami

Edyta Herbuś z mężem Piotrem Bukowieckim błysnęli obrączkami

Edyta Herbuś, Piotr Bukowiecki- 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Edyta Herbuś, Piotr Bukowiecki- 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×