Edyta Górniak nie szczędzi czułości synowi podczas wakacji w Turcji. Reakcja Allana mówi wszystko o ich relacji

Edyta Górniak

Edyta Górniak wybrała się w towarzystwie syna na długo wyczekiwany urlop do gorącej Turcji. Wokalistka pochwaliła się pięknymi momentami z wakacji na swoim Instagramie. Jedno z nagrań wskazuje jednak, że Allan nie bawi się równie dobrze jak jego sławna mama.

Edyta Górniak nazywana diwą polskiej muzyki od lat podbija polskie i zagraniczne sceny. Koncerty gwiazdy na festiwalach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy, a kultowy przebój To nie ja, który przyniósł jej 2. miejsce na Eurowizji w 1994 roku do dziś budzi wiele emocji. Wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania swoimi występami, w związku z czym stale ma na głowie sporo pracy związanej z jej działalnością muzyczną.

W ostatnich dniach większość krajów zdecydowała się na zniesienie covidowych obostrzeń wjazdu. Nic więc dziwnego, że w końcu postanowiła odpocząć i wybrać się na w pełni zasłużone wakacje. Diwa po ponad dwóch latach wyruszyła do słonecznej Turcji w towarzystwie swojego syna – Allana Krupy. Gwiazda dzieli się ze swoimi fanami namiastką świetnie spędzanego czasu, udostępniając na instagramowym koncie zdjęcia i filmiki z podróży. Do tej pory gwiazda pochwaliła się pięknym zachodem słońca, widokiem piętrzących się fal, czy degustacją wina.

Czy można kiedykolwiek nacieszyć się pięknem ..? – napisała pod jedną z wakacyjnych fotografii

Nagranie ze wspólnego urlopu Edyty Górniak i Allana

Uwagę obserwatorów szczególnie zwróciło jedno z nagrań, które Edyta dodała do swojej relacji na Instagramie. Na filmiku pojawił się syn Górniak – Allan Krupa, który stał u boku ukochanej matki początkowo dzielnie znosząc jej czułości. W pewnym momencie gwiazda pogłaskała swojego syna po policzku, a jego reakcja nie wskazywała na zachwyt. Na twarzy Allana pojawił się grymas niezadowolenia, jednak po chwili dał za wygraną, całując matkę w dłoń. Zadowolona Edyta szeroko się uśmiechnęła i zdecydowała, że może już zakończyć nagrywanie.

Po 26 miesiącach odkrywamy świat od nowa – widniał napis na nagraniu.

Warto przypomnieć, że Allan Krupa próbuje swoich sił jako początkujący raper, nagrywając kawałki pod pseudonimem Enso. Pod koniec marca na YouTube pojawił się jego debiutancki numer pod tytułem Lambada, który osiągnął już ponad pół miliona wyświetleń. Być może reakcja 18-latka na czułości ze strony mamy była wywołana obawą, że nagranie dotrze do jego kolegów ze środowiska rapowego. Co o tym myślicie?


Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×