Edyta Górniak miała niedawno stan przedzawałowy. Nikt nie wiedział, że jeszcze chwila i wydarzyłby się dramat: „Tamten rok mnie ocalił”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak była gościem live'a, który zorganizował Rafał Brzozowski. Piosenkarka podzieliła się dramatycznym wyznaniem i ujawniła, że miała stan przedzawałowy. Zdradziła, co ją uratowało. 

Edyta Górniak od dawna jest związana z show-biznesem. Tworzy i śpiewa piosenki, w których zachwyca słuchaczy czterooktawowym głosem, a także co jakiś czas gości w programach rozrywkowych. Niedawno pojawiła się na scenie The Voice Kids – programu, którego trenerką była w pierwszej edycji. Ubrała się w przepiękną kreację z H&M i wykonała utwór Kolorowy wiatr, który wiele lat temu nagrała do bajki Disneya – Pocahontas.

Górniak nie tylko gościła w programie dla dzieci, ale jest także gwiazdą edycji dla dorosłych. Jak donosiło Party, będzie trenerką dwunastej edycji, która zadebiutuje na ekranach telewizorów już jesienią. Informator magazynu podał, że podobno w gwiazdorskim składzie zabraknie Michała Szpaka:

Jesienią wokalistkę znów zobaczymy w jury The Voice of Poland obok Urszuli Dudziak, Tomsona i Barona. Z programem pożegna się z kolei Michał Szpak – donosi dwutygodnik.

Zobacz: Zmiany w obsadzie „The Voice”. Kto zostaje, a kto żegna się z rolą trenera? Są przecieki

Edyta Górniak ma za sobą bardzo trudne chwile

W czasie pandemii koronawirusa Edyta Górniak, podobnie jak mnóstwo innych artystów, musiała nieco zwolnić. Przez obostrzenia nałożone przez rząd, nie mogła koncertować na taką skalę, na jaką planowała. Jak ujawniła w rozmowie z Rafałem Brzozowskim, to uratowało jej życie. Przez wiele lat zbyt intensywnie pracowała. Tak jak w 2019 roku w Opolu, gdy niespodziewanie zasłabła (pisaliśmy o tym tutaj)

Przez ostatnie 2 lata przed tym, co się wydarzyło na świecie, ja pracowałam w takim natężeniu, pracowałam tak intensywnie, że miałam taki moment w Opolu… Taki stan przedzawałowy.

Piosenkarka dodała, że była bardzo wyczerpana obowiązkami, którym w pełni się poświęcała:

Pracowałam bardzo dużo i gdyby nie ten rok ten 2020, to przyrzekam z ręką na sercu, że nie wiem, czy bym przeżyła. Byłam tak wyczerpana pracą, niespaniem, nie żyłam higieniczne, ten stan przedzawałowy, który miałam w Opolu, mówię to po raz pierwszy, ten rok 2020 dla mnie był zbawienny, bo ocalił mi prawdopodobnie życie, dzięki temu mogłam zwolnić.

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live’a Rafała Brzozowskiego

Chociaż Edyta Górniak latem wróciła do pracy, mogła nieco zwolnić. Pandemia koronawirusa okazała się dla niej zbawieniem:

Potem wróciłam do pracy, bo ta trasa letnia, Jaka to melodia i jubileusz, ale zdążyłam odpocząć […] Nie wiem, czy bym jeszcze żyła. Byłam tak wyczerpana i mój organizm był tak zużyty, a tamten rok był jubileuszowy, byłabym zobligowana, by był huczny. Tamten rok mnie ocalił. I jakkolwiek jest to trudny rok ekonomicznie, dla mnie był zbawienny.

Spodziewaliście się, że z jej zdrowiem było tak źle?


Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Edyta Górniak gościem live'a Rafała Brzozowskiego

Komentarze

 • Łukasz pisze:

  Nie atakujmy tej Pani w chamski sposób po polsku. Jest jaka jest – jak My wszyscy. Posiada niezaprzeczalnie piękny i potężny głos, a do tego jest całkiem, całkiem 😊 Nurtuje mnie natomiast jedno pytanie – jaki stan przedzawałowy?! Kobiety przecież serca nie maja!

 • Gość pisze:

  Za duzo tej Gorniak ,Ona jest irytujaca.

 • Gość pisze:

  tak niewiele potrzeba zeby zgasło słonce by nie zobaczyć już nieba i oczy gorejące wszystko pedzi przed siebie nie zważając na boki a na mecie jest pustka i życiowe wyroki Niech nie zgasnie twoje słonce zanim nie zobaczysz złota które topi sie w spojrzeniu tego co sie tak zamotał niech nie zgasi sie twe niebo poczuj wiatru powiew co dnia bo jest może takie serce co wciąż płonie jak pochodnia…. fajny wiersyk?piosenka taka niech bedzie ok.

 • Gość pisze:

  Co ta Pani wygaduje nie ma czegoś takiego, pewnie udawała grała jako statystka w „szpitalu na perypetiach”?

 • Gość pisze:

  Lubie Edzie ciekawa osoba ale jak stan przed zawalem to gory niezbyt na serce

 • Gość pisze:

  Zawsze może hymn zaśpiewać chociaż z szacunku dla Polaków lepiej nie

 • Gość pisze:

  Pandemia??? Jaka pandemia przecież mówiła ze chorzy to statyści i czegoś takiego nie ma jak COVID. Dno żenada

  • Gość pisze:

   Pani Edyta zasłabła w 2019 roku! Podczas tak zwanej pandemii zwolniła tempo jak inni artyści z powodu ograniczeń narzuconych przez rząd. Czytać ze zrozumieniem a nie natychmiast robić plotki!!!!!

 • Gość pisze:

  Bzdety nad bzdetami. Wyczerpanie tak, ale nie stan przedzawałowy u kobiety w średnim wieku.

 • Gość pisze:

  Edzia znowu nie wzięła leków….oj Edzia, Edzia…marnie ty skończysz kobito….

 • Gość pisze:

  Edzia znowu nie daję nam o sobie zapomnieć. Co to za istotą, która nie pojmuję że m jej nie chcemy słuchać, oglądać, nic….nic od niej nie chcemy. Niech się wystrzelił w kosmos. Wisi nam to.

 • Tytus pisze:

  I byłaby statystka na odziale kardiologicznym

 • Gość 66 pisze:

  Mam znajomych muzyków też koncertują są po latach bardzo zmęczeni.To prawda te próby,jazdy samochodami na koncerty czasami i po 500 km ,studia ,nagrania,kamery,chaos.Życie nieustabilizowane.Niby wolny zawód ale męczący.Lubię i cenię Edytę, czekam na jej koncerty we Wrocławiu zaraz kupuję bilet.

 • Gość pisze:

  Czy ta Gorniak nie jest znudzona by siebie wysluchiwac?O czym Ona bredzi.Lansuje sie na wszystkim czym sie da.

 • Gość pisze:

  Jej ciągle coś się dzieje do znudzenia

 • Gość pisze:

  A czym się tak zmęczyła? Raczej nie pracą artystyczną, bo efektów nie widać.

  • Gość 7 pisze:

   Widać je pracę, nie pieprz.Śpiewa gdzie się da w TV, w The Voice pół roku w studio,kilka nowych piosenek już nagrała i zaprezentowała.Oby inni byli tacy aktywni.

  • Małgorzata pisze:

   Witam. Edyta Górniak to wspaniała artystka. Żegnam.

 • Gość pisze:

  Ona chciała jak Megan, tamtą ujawnia że obroniła a ędzia że miała prawie zawał. Wszystko dla sławy, oby mówili i interesowali się

 • Ona pisze:

  Edzia jak zwykle odleciala

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×