Edyta Górniak szczerze o operacjach plastycznych. Jej wyznanie jest sporym zaskoczeniem

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na Instagramie poruszyła temat operacji plastycznych. Czy chciałaby poprawić coś w swojej urodzie? O szczegółach opowiedziała podczas transmisji na żywo. 

Edyta Górniak, przez kilka tygodni przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywała materiał do nowej płyty. Niestety przez rozprzestrzeniającego się po świecie koronawirusa, produkcji nie udało się dokończyć, o czym gwiazda poinformowała swoich fanów w social mediach:

A na koniec tego naszego pierwszego spotkania chcę wam powiedzieć, że przez kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych nagrywała płytę. I właściwie skończyłabym ją, gdyby nie te okoliczności, bo już byłam bardzo blisko przed metą. Nie byłam jednak w stanie skupić się będąc daleko od mojego syna, i będąc od was, i od mojego kraju, dlatego przerwałam te pracę. I będę, mama nadzieję, kończyła ją tutaj w Polsce – zdradziła gwiazda.

Edyta Górniak o operacjach plastycznych. Co by sobie poprawiła?

Górniak, gdy wróciła do kraju, podobnie jak inni powracający zza granicy, została poddana dwutygodniowej kwarantannie. By wypełnić sobie czas, a także podtrzymać na duchu obserwujących, regularnie prowadzi pogawędki na żywo. Podpowiada swoim obserwatorom, jak przetrwać epidemię koronawirusa, a także zdradza niektóre ciekawostki z życia prywatnego.

Edyta Górniak

Edyta Górniak — transmisja na żywo na Instagramie

Tak było także w niedzielny wieczór, gdy na swoim Instagramie wyjawiła jeden ze skrywanych sekretów. Zażartowała, że gdyby wcześniej miała tę świadomość, że tyle czasu nie pokazywała się światu, zdecydowałaby się na operację plastyczną, ponieważ jej ciało zdążyłoby się zregenerować i nikt by tego nie zauważył:

Jakbym wiedziała, że nie mogę pokazywać się światu na oczy tyle dni, to może bym się wreszcie odważyła na jakąś operację plastyczną. A mam na liście kilka rzeczy, które bym chciała poprawić.

Co poprawiłaby Edyta? Pomimo pytań fanów, tego sekretu zdradzić nie chciała.

Zobacz także: Edyta Górniak uspokaja fanów. Zamieściła apel w sprawie koronawirusa: „Wyłącz tv”


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Edyta Górniak - nowa płyta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×