Szukaj

Dorota Wellman w króciutkich szortach pozuje w greckim słońcu. Spadł na nią grad zachwytów

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak szykują niespodziankę dla widzów DDTVN. W tym celu wspólnie udali się do słonecznej Grecji. Pogodynek udostępnił zdjęcie z wakacji, a dziennikarka zbiera same komplementy. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej lubianych gwiazd TVN-u. Dziennikarka od ponad 12 lat w duecie z Marcinem Prokopem prowadzi program Dzień Dobry TVN. O jej pełnej sukcesów karierze można powiedzieć sporo. Zupełnie na odwrót jest w kwestii życia prywatnego. Gwiazda nie ujawnia zbyt wielu detali z domowego zacisza i stara się trzymać swoich bliskich z dala od blasku fleszy. Chętnie jednak zdradza szczegóły swojego zawodowego życia i z dzieli się nimi z internautami.

Wellman znana jest z pogodnego usposobienia i ogromnego dystansu do siebie, czym błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów. Jej swobodny styl bycia i naturalność sprawiają, że na programy z jej udziałem widzowie czekają z utęsknieniem, a gwiazdy zdradzają jej najskrytsze sukcesy. Dziennikarka nie raz udowodniła również, że to nie rozmiar XS i figura modelki są miarą sukcesu w show-biznesie. Gwiazda dobrze wie, że w kwestii sylwetki daleko jej do ideału, ale w ogóle nie zamierza się tym przejmować i konsekwentnie trzyma się swojego stylu, za który zbiera sporo komplementów.

Dorota Wellman w kusych szortach odpoczywa w Grecji

Dorota Wellman udała się na wakacje do Grecji. Gwiazda korzysta z przepięknej pogody, jednak nadal nie zapomina o swoich fanach. Właśnie na profilu pogodynka Dzień Dobry TVNBartka Jędrzejaka pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Jest ono zapowiedzią niespodzianki, którą prezenterzy szykują dla widzów śniadaniówki.

I tyle nam wystarczy. Gdzie trzeci muszkieter @_marcinprokop_ ? Hmmm pracuje ciężko. Niebawem będzie pierwszym architektem w Polsce. Będzie budował z kolocków @lego. Jesteśmy cały czas w kontakcie. Wszystko jest Jupix. Lovex. i Petardix – czytamy pod zdjęciem.

Na instagramowym profilu programu DDTVN pojawiła się zapowiedź niespodzianki. Internauci jednak zwrócili uwagę na stylizację Doroty Wellman. Dziennikarka na zdjęciu pojawiła się w kusych jeansowych szortach, t-shircie w paski, oraz czarnych japonkach. Za swój wakacyjny look zebrała sporo komplementów.

  • Pani Dorotka sztosik w tych szortach.
  • Pani Doroto. Bomaba!!
  • Wyglądacie cudownie.
  • Cudna ona.
  • Wy zawsze idealnie zgrani, dopasowani i ubrani.

Komplementom nie było końca. Nie można się dziwić, ponieważ gwiazda TVN w króciutkich szortach wygląda zjawiskowo. Jak Wam się podoba Dorota w wakacyjnym wydaniu?


Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×