Szukaj

Dorota Wellman pracowała fizycznie za granicą. Dziś koszmarne warunki wspomina z niesmakiem

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman była sprzątaczką, o czym poinformowała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Gdzie pracowało się jej najgorzej? Prowadząca podzieliła się zaskakującym wyznaniem.

Dorota Wellman w duecie z Marcinem Prokopem od dekady umilają poranki widzom Dzień Dobry TVNChociaż stanowią jeden z bardziej lubianych duetów, prowadzącej marzy się autorski program, w którym mogłaby doradzać kobietom. Uważa, że tkwi w tym niewykorzystany potencjał telewizji:

Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie Perfekcyjnej pani domu. Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji — komentowała w rozmowie z magazynem Zwierciadło.

Wellman przedstawiła swój pomysł szefostwu stacji TVN, ci jednak nie chcieli go wykorzystać. Gwiazda uważa, że nie wiedzą, co tracą:

Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą. Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość.

Dorota Wellman była sprzątaczką. Gdzie pracowała?

Dorota, zanim została popularną dziennikarką, chwytała się różnych innych zajęć, o czym opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Moniką Sobień-Górską, która promowała książkę Ukrainki. Co myślą o Polakach, u których pracują, Wellman wtrąciła, że sama była sprzątaczką.

Gwiazda TVN-u zdradziła, że pracowała w Norwegii. Najgorzej sprzątało się jej w piekarni, w której przyszło się jej mierzyć z trudnymi warunkami:

Doskonale pamiętam jak sprzątałam w Norwegii. Piekarnia była najgorsza, to mogę państwu powiedzieć. […] Piekarnia, brudne gary po kremie i 60 stopni.

View this post on Instagram

W świetnych nastrojach, pełni energii i gotowi do działania – @_marcinprokop_ i Dorota Wellman zapraszają na sobotnie Dzień Dobry TVN 💛☀️ #dziendobrytvn #poranek #morningshow #morning #show #telewizja #tv #telewizjasniadaniowa #tvn #telewizjaśniadaniowa #tobedziedobrydzien #tobędzieDOBRYdzień #ddtvn #dzieńdobrytvn #ddtvnnowysezon #kulisydzieńdobrytvn #studiodziendobrytvn

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) on

Warto wspomnieć, że Dorota Wellman z wykształcenia jest filologiem. Karierę zawodową związała z mediami. Najpierw pracowało w radiu, z czasem przeniosła się na mały ekran.


Dorota Wellman — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman — gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dodaj komentarz

  • Robert pisze:

    Mc domalds też każe się określać jako restauracja chociaż są zwykłymi budami ze śmieciowym żarciem… Podobnie jak ta pani oraz inni idioci z tvnu tacy jak chajzer , wojewódzki , rusin którzy nie mają nic wspólnego z dziennikarstwem.Dlatego też tvn przebił już nawet swoją głupotą polszmat i tvpis i jest już coraz częściej uważany za śmieciową stację i ludzie się od niego odwracają. I dobrze , bo nawet idiota nie będzie oglądał w kółko Harrego Pottera i innych bzdur puszczanych przez tą stację i jej klony z discovery Polska na czele.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×