Genialny pomysł Doroty Wellman nie spodobał się w TVN. Gwiazda wyżaliła się w wywiadzie: „Nie wiedzą, co tracą”

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman wpadła na genialny pomysł, który niestety nie spodobał się w TVN. O szczegółach opowiedziała w wywiadzie. Co zdradziła?

Dorota Wellman z Marcinem Prokopem od ponad dekady umilają poranki widzom Dzień Dobry TVNRozmawiają z zaproszonymi gośćmi, w ciekawy sposób komentują tematy poruszane na antenie. Dzięki temu stali się jedną z bardziej lubianych duetów w śniadaniówce.

Dowodem na to, że dziennikarze cieszą się sporą popularność może być fakt, że pojawiła się propozycja, by Wellman wystartowała w wyborach prezydenckich. Gwiazda jej jednak nie przyjęła. Stara się trzymać z daleka od polityki, czego dowodem może być jej wypowiedź dla tygodnika Wprost:

Chrzanię takie państwo, które nie troszczy się o swoich obywateli, a udaje, że się troszczy. (…) Co to za państwo, które swoimi dziećmi, swoimi chorymi się nie opiekuje? Które olewa wielomilionową grupę osób z niepełnosprawnościami? – powiedziała w rozmowie z „Wprost” w maju 2019.

Dorota Wellman chciałaby mieć swój program w TVN

Chociaż Wellman nie chce się wiązać z polityką, marzy jej się własny format, który wyemitowałaby stacja TVN. Chciałaby przeprowadzać poważne wywiady, mieć swój program, w którym mogłaby doradzać kobietom. Uważa, że taki kobiecy talk-show jest niewykorzystanym potencjałem w telewizji:

Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie Perfekcyjnej pani domu. Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji — komentowała w rozmowie z magazynem Zwierciadło.

Dorota ze swoim pomysłem udała się do szefów, ci jednak odmówili. Wellman nie ma złudzeń, że zrobi coś większego w telewizji, w której pracuje. Uważa jednak, że to nie ona straci, a władze stacji:

Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą. Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak nieustannie się rozwijać.

Chcielibyście zobaczyć taki program na antenie?

Zobacz także: Dorota Wellman pokazała się w bardzo dopasowanej sukni. Fani wydali jednoznaczny werdykt


Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w sukni w kwiaty

Dorota Wellman w prostej stylizacji

Dorota Wellman w prostej stylizacji

Dorota Wellman - nadwaga

Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×