Szukaj

Dorota Szelągowska dzięki fryzjerowi zmieniła się w Katarzynę Grocholę. Tak podobna do matki jeszcze nie była

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wybrała się do fryzjera, czym pochwaliła się w sieci. Udostępniła zdjęcia w trakcie i po metamorfozie. Co na to internauci?

Dorota Szelągowska prowadzi konta w mediach społecznościowych. Tam pokazuje wybrane fragmenty codzienności, a także promuje  produkty. Przy okazji jednej kampanii reklamowej, na Instagramie pochwaliła się zmarszczkami:

Zmarszczki mimiczne, szczególnie te od radości i zachwytów noszę dumnie, ale czas nie stoi w miejscu — komentuje pod zdjęciem.

Chociaż zdjęcia wyglądały niewinne, nie wszystkim internautom spodobało się to, że firma testuje produkty na zwierzętach. Dekoratorka odpowiedziała na zarzuty w oficjalnym oświadczeniu. Podkreślała, że marka sprzedaje kosmetyki na rynek chiński. Prawo, które tam panuje, wymaga przeprowadzenia testów na zwierzętach:

Takie testy są wykonywane przez lokalne instytucje, bez udziału producentów. Marka już od kilkudziesięciu lat pracuje nad alternatywnymi metodami badań produktów i dokłada wszelkich starań, aby przekonać również chiński rynek do ich stosowania, mając na tym polu duże osiągnięcia — dodała Szelągowska.

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Szelągowska w sobotę wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała dwa zdjęcia: na pierwszym pozuje bez makijażu i z włosami w nieładzie na wprost lustra, na drugim pokazała efekt pracy. Dorota postawiła na nowy odcień blondu, lekko podcięła końcówki. Gwiazda TVN na fotografii pojawia się z fryzjerem, uśmiecha się do obiektywu. W opisie zdecydowała dodała jedynie seruszka.

Internauci są oczarowani przemianą Doroty. W komentarzach piszą, że nowa fryzura ją odmładza, część dostrzega podobieństwo do mamy, Katarzyny Grocholi:

  • Ślicznie wyglądasz na tym zdjęciu jak nastolatka.
  • Czysta Mama, ale mega jesteś do niej podobna na tym zdjęciu.
  • Jesteście super śliczni. Przepiękny blond, po prostu pięknie. Brawa panie Maćku.
  • Ale ładne to zdjęcie. Bardzo przypominasz mamę, super.
  • Bardzo podoba mi się efekt. Super, zmiana na plus.

A Wam jak się podoba?


Dorota Szelągowska pokazała efekt metamorfozy

Dorota Szelągowska pokazała efekt metamorfozy

Dorota Szelągowska u fryzjera

Dorota Szelągowska u fryzjera

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×