Szukaj

Dorota Szelągowska dumnie eksponuje swoje zmarszczki: „Czas nie stoi w miejscu”. Jest też nowa fryzura

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pokazała bardzo odważne zdjęcia. Dekoratorka nie ma przed swoimi fankami żadnych tajemnic i postanowiła pochwalić się swoimi zmarszczkami. Jak wygląda bez retuszu?

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Dekoratorka znana jest z niezwykłego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Jej programy od lat gromadzą przed telewizorami grupę wiernych fanów. Dorota to prawdziwa czarodziejka wnętrz, a prezentowane przez nią metamorfozy stanowią inspirację dla widzów. Dekoratorka zazwyczaj nie korzysta z gotowych rozwiązań i stara się nadać drugie życie przedmiotom, które mogłyby się wydawać już bezużyteczne.

Jest też bardzo aktywna w social mediach. Kilka tygodni temu właśnie za pośrednictwem Instagrama,  zdradziła fanom, że powoli zaczyna szykować się do powrotu do pracy. Okazuje się, że po wielkim sukcesie jej poprzednich programów, stacja TVN postanowiła iść za ciosem. Wkrótce na antenie stacji pojawi się nowy format, którego gospodynią będzie Szelągowska. Czy okaże się tak wielkim hitem jak Domowe Rewolucje i Dorota Was urządzi? Chyba ciężko mieć co do tego wątpliwości.

Dorota Szelągowska chwali się zmarszczkami: jest z nich dumna!

Telewizyjna popularność przeniosła się również na łamy internetu. Dzięki czemu Dorota może liczyć na propozycje współpracy od różnych firm. Tym razem zdecydowała się wystąpić w reklamie popularnej kosmetycznej marki. Przy okazji pochwaliła się fanom swoimi zmarszczkami. Widać, że podczas pracy na planie reklamy świetnie się bawiła, a zdjęcia z widocznymi niedoskonałościami nie stanowiły dla niej żadnego problemu.

Zmarszczki mimiczne, szczególnie te od radości i zachwytów noszę dumnie, ale czas nie stoi w miejscu – czytamy pod zdjęciami.

Nowe zdjęcia Doroty nie umknęły uwadze jej fanek, które porównują swoją ulubienicę do samej Marylin Monroe! A wszystko to za sprawą nowej fryzury – gwiazda zapuściła i pofalowała włosy.

  • Pieknie Pani wygląda.
  • Jak zawsze zjawiskowa.
  • Zwsze uśmiechnięta. Pięknie.
  • Wyglądasz jak #marylinmonroe.
  • Prawdziwa Marylin Monroe – czytamy w komentarzach.

Nie wiele gwiazd odważyłoby się pokazać takie zdjęcia. Widać, że Dorota potrafi zachować zdrowy dystans i nie próbuje na siłę zatrzymać upływającego czasu. Brawo!


Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×