Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Donald Trump obraził księżną Kate i księżną Dianę

Donald Trump obraził księżną Kate i księżną Dianę

Donald Trump obraził księżną Kate i księżną Dianę

Donald Trump ma spotkać się z królową Elżbietą II w piątek. To będzie pierwsza jego wizyta w Wielkiej Brytanii w roli głowy Wolnego Świata, ale okazuje się, że w przeszłości zdarzały się mu już poważne wpadki. Historia Trumpa z kobietami z królewskiego rodu może być określona, przy dużych chęciach, jako dość niezręczna.

Jak się okazuje, prezydent Stanów Zjednoczonych w przeszłości poważnie obraził księżną Kate, przy okazji skandalu z jej zdjęciami w wersji topless, i w dodatku prześladował księżną Dianę. Rozmawiał o niej w dość niewybredny sposób na antenie radia, podczas wywiadu z Howardem Sternem. W rozmowie na żywo stwierdził, że „przeleciałby ją” gdyby tylko „zrobiła najpierw test na HIV”.

Jak twierdzi The Daily Beast, nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo:

Donald Trump nie poznał jeszcze kobiety, której nie chciał obrazić, poniżyć lub upodlić w inny sposób. Jest klasycznym przykładem mizoginisty.

Donald Trump o zdjęciach księżnej Kate topless

Konflikt między księżną Kate a Donaldem wypłynął w 2012 roku, gdy książęca para przebywała na wakacjach we Francji. Fotograf, używając teleobiektywu, zrobił zdjęcia księżnej opalającej się topless. Zostały opublikowane, a Trump – zamiast opowiedzieć się za ochroną prywatności Kate – sympatyzował z fotografem:

Chociaż wszyscy jesteśmy fanami Kate, wyjaśnij mi, dlaczego była nago na zewnątrz? Dlaczego stała nago nad basenem, czy gdziekolwiek tam była? I wiem, że to Kate, to straszne, co zrobili, publikując te zdjęcia, ale jak mogła być tak głupia? Jesteś Kate, jesteś na zewnątrz i stoisz nad basenem bez stanika? Może i mogli to zatrzymać, ale to była durna, durna rzecz – skomentował w jednym z wywiadów.

Sprawę rozwiązywano wtedy pomiędzy St James Palace, agencją prasową i francuskim sądem. Ostatecznie książęca para otrzymała 100 tysięcy funtów odszkodowania.

Jak myślicie, Brytyjczycy zdążyli o tym zapomnieć?

Irlandzki uwodziciel pozwolił sobie na śmiały gest wobec Meghan Markle! Do akcji musiał wkroczyć książę Harry!

Nie będzie hołdu dla księżnej Diany. Tabloid wyjawił wielki sekretny plan księżnej Kate

Kate i Meghan opływają w luksusy dzięki ciężko zarobionym pieniądzom Brytyjczyków! Ile kosztuje roczne utrzymanie rodziny królewskiej?

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?


Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate po księżnej Dianie

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate po księżnej Dianie

Księżna Kate i księżna Diana po narodzinach swoich pierwszych synów

Księżna Kate i księżna Diana po narodzinach swoich pierwszych synów

Księżna Kate – 100-lecie Royal Air Force

Księżna Kate – 100-lecie Royal Air Force

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×