To dlatego była teściowa zaatakowała Shakirę. Na jaw wyszły przyczyny jej niechęci do piosenkarki. Lista jest długa

Shakira

Shakira

Shakira nie ma najlepszych kontaktów z byłą teściową, Niestety, matka Gerarda Pique nigdy jej nie lubiła. Lista powodów wyszła na jaw...

Shakira Gerard Pique przez lata tworzyli udany związek. Co prawda, nigdy go nie sformalizowali, ale i tak założyli rodzinę. Doczekali się dwóch synów: Milana Sashę. Związek rodziców chłopców wystawił na próbę romans piłkarza z młodą studentką. Zdradzona wokalistka nie zamierzała mu wybaczyć. Spakowała go, każąc mu się wynosić z ich wspólnego domu.

Początkowo Kolumbijka milczała w sprawie zakończenia związku i tylko wydała enigmatyczne oświadczenie. Potwierdziła, że rzeczywiście nie jest już z Gerardem. W styczniu przerwała milczenie, wydają utwór skierowany przeciwko piłkarzowi, jego nowej dziewczynie, a nawet… byłej teściowej. Przypomniała, że matka Pique, Montserrat Bernabeu, dalej jest jej sąsiadką, z czego niespecjalnie się cieszy.

Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem – zaśpiewała Shakira.

Jak gdyby tego było mało, postawiła na balkonie kukłę, przypominając wiedźmę. Przedmiot skierowała w stronę domu matki Pique. Bystrzy fani od razu domyślili się, co oznacza ten gest. Zresztą relacje Shakiry i Montserrat od początku były napięte. W tym tygodniu social media obiegło archiwalne wideo, na którym widać moment, gdy matka piłkarza łapie Kolumbijkę za twarz, grożąc jej.

Shakira zaatakowana przez byłą teściową! Gerard Pique biernie się przyglądał. Niepokojące wideo obiegło internet

Dlaczego matka Gerarda Pique nienawidziła Shakiry?

Tabloid Look opublikował tekst poświęcony genezie niechęci Montserrat do synowej. Redakcja wymieniła kilka powodów takiego stanu rzeczy. Wśród nich znalazł się klasizm. Matka Pique pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin Katalonii, podczas gdy Shakira ze średniej klasy niższej. W grę wchodził też rasizm – Montserrat miało nie odpowiadać to, że partnerka jej syn urodziła się w Ameryce Łacińskiej.

Od początku postrzegała ją jako intruza. Wszystko jej w Shakirze przeszkadzało. To, że była starsza o 10 lat od jej syna, że ​​była piosenkarką, bez względu na to, jakie odnosiła sukcesy, że nie była Katalonką, ani że nie pochodziła z rozpoznawalnej rodziny. To bardzo zamknięty krąg – podała dobrze poinformowana redakcja.

Jeśli ustalenia pisma są prawdziwe, pozostaje współczuć Shakirze…

[AKTUALIZACJA] Matka Gerarda Pique oskarża Shakirę

Jeszcze inną wersję wydarzeń przedstawiło pismo Lecturas. Wynika z niego, że to matka Pique obrywa od Shakiry, a nie odwrotnie…

Jest zdruzgotana. Shakira poprosiła swoje dzieci, aby nie nazywały jej babcią – przekazał informator magazynu.

Ponadto źródło dodało, że to właśnie Montserrat zabiegała o dobre relacje z synową:

Ona zawsze chciała, żeby wszystko było dobrze. Jej relacje z wnukami były doskonałe. Opiekowała się nimi wtedy, kiedy harmonogramy jej syna i synowej zmuszały parę do wyjazdów. Wtedy chłopcy jadali obiady i odrabiali lekcje w domu dziadków.

I komu tu wierzyć?


Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique

Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique

Shakira i Pique z rodzicami piłkarza

Shakira i Pique z rodzicami piłkarza

Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique

Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique

Komentarze

 • erwin pisze:

  … i bardzo słusznie, gerdzio nie dawał sobie rady z tym wszystkim, to zamoczył gdzie indziej. życzę sobie,żeby ,chociaż 10% ludzi w Polsce było takimi patriotami ,jak Katalończycy.

 • Gość pisze:

  Niestety Katalończycy mają świra na punkcie pochodzenia i gryzą się z resztą Hiszpanów, a Kolumbijczycy dla nich (jak shakira) to podludzie. Hitler byłby dumny

 • a niby jest cacy pisze:

  A tam. Daleko szukać. Rodzime aspiracje pseudo wielkich nad Wisłą. Osobiście mnie dotknęło. Po latach sypnęła się ich małość , aż usiadłam z wrażenia. Gdyby nie fakt, że ich syn jest super i bardzo go kocham to mój pingpong byłby okrutny bo po wielu dekadach pamięć jest wyostrzona. Ja myślę że Shakira piosenkami mści się na teściach i chce konfrontacji z nimi. Tam będzie pożar – ten od pożarcia😁

 • Gość pisze:

  Slynny katalonski nacjonalizm w czystej postaci. Teraz tesciowa ma kolejną ofiarę na pożarcie. Ciekawe jaka tu będzie przyczyna niechęci😂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×