Syn Krawczyka przez sprytne posunięcie macochy może w ogóle nie doczekać się spadku. Już wiadomo, dlatego proces tak szybko się nie skończy

Krzysztof Krawczyk junior, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk junior, Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk zostawił po sobie testament, w którym miał nie ująć swojego jedynego syna. Muzyk chciał, aby wszystko odziedziczyła jego żona. Sprawa spadkowa ciągnie się już od roku, a to nie wróży dobrze dla juniora. Dlaczego?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Muzyk przez kilka dni przebywał w szpitalu, po czym w lepszym stanie wrócił do domu. Zaledwie po dwóch dniach jego żona Ewa znowu wezwała pogotowie. Tym razem nie udało się go uratować. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła nie tylko najbliższą rodziną, ale także liczną rzeszą fanów, którzy na długo pogrążyli się w żałobie. Tego dnia sieć zalała fala kondolencji i pięknych wspomnień związanych z gwiazdą estrady.

Muzyk przez cztery dekady dzielił życie z ukochaną Ewą. Z pierwszą żoną, Haliną Żytkowiak, doczekał się syna – Krzysztofa juniora. Chociaż chłopiec po rozwodzie rodziców pozostał pod opieką wokalisty, to w dorosłym życiu ich relacje nie układały się najlepiej. Mieli znikomy kontakt, głównie ze względu na nie najlepszą relację juniora z macochą.

Po śmierci wokalisty wdowa po nim i jego jedyny syn walczą o majątek. Wiadomo, że Krawczyk zostawił nie tylko spory spadek, ale też testament, w którym miał nie ująć juniora, a jedynie swoją żonę.

Apel do Ewy Krawczyk w sprawie spadku po mężu

Już od roku Ewa i syn Krawczyka walczą ze sobą w sądzie. Odbyło się już kilka rozpraw, ale nie ma jeszcze ostatecznej decyzji sędziego. Marian Lichtman, który od początku jest zaangażowany w pomoc niepełnosprawnemu 48-latkowi twierdzi, że wokalista chciał, aby syn po nim dziedziczył.

Wypadałoby, aby dostał godną część spadku i prawo do tantiem, to, co mu tata obiecał, a Krzysztof zawsze podkreślał, że połowa jego majątku jest dla syna. Będąc w kręgu najbliższych przyjaciół, wielokrotnie podkreślał, że połowa jest dla żony, a połowa dla Krzysia. Wciąż czekamy, jak sąd to wszystko rozstrzygnie. Ewa nie ma ochoty w ogóle niczym się dzielić. Nawet skarpetki po ojcu nie dostał – przekazał Super Expressowi Marian Lichtman.

Teraz w rozmowie z Faktem Lichtman stwierdził, że Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala, czyli menadżer wokalisty celowo przedłużają proces i nie stawiają się na kolejne rozprawy.

Niestety, Pan Kosmala i Ewa Krawczyk zapominają o jedynym synu Krawczyka. To jemu należy się bardzo duża część spadku. Bo on nie ma żadnej rodziny. Nie rozumiem tej gorliwości i bezczelności, by zgarnąć jeszcze więcej. Dlatego nie przychodzą na te procesy spadkowe. Jak tak można robić? Tę sprawę już można było dawno zakończyć, pięknie się dzieląc schedą po Krzysztofie. I byłaby wspaniała macocha. A tak ten proces może trwać całe życie i na koniec może się okazać, że Krzysztof Junior nic nie dostanie, bo już nic nie zostanie z tego majątku – przekazał tabloidowi.

Jak widać rodzina nadal nie może się dogadać, a każde z nich uparcie broni swoich racji.


Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Marian Lichtman i Krzysztof Junior

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Komentarze

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Należy mu się i tyle, w końcu to tatuś chorobę mu zafundował. A do pieniędzy Krzyśka to Ewcia że swoją rodziną się przyssala. Mogła kupić chłopakowi kawalerkę, w Łodzi to koszt stu no może stu pięćdziesięciu złotych. Pokazałaby klasę i byłby spokój. Nawet teraz mogłaby dać taka propozycje, że mieszkanie mu kupuje i on nie ma więcej pretensji. Ale nie chciwość jej jest przeogromną, wolała apartamenty nad morzem kupić do wynajmu niż jemu to mieszkanko. Baba jest wredna i chciwa, a sama też mówiła, że była o młodego zazdrosna. Wyciągała kasę od męża dla swoich siostrzenic, a młodemu zabrała mieszkanie po jego babci, wepchnela mu alkoholików. Co miał zrobić, wyprowadził się. Karma do niej wróci, dopadnie ja choroba i pech. Póki go nie spłaci nieszczęścia jej nie opuszczą.

  • Łabu da pisze:

   Prawda

  • GośćElla pisze:

   Zmija do grobu zabierze pieniądze a chłopakowi też się należą.
   Pazerna

  • Gość pisze:

   Synalek nie chce tego co mu ojciec zapisał
   Wiedźmowata patrz by do Ciebue karma nie wróciła .
   Synalka stać na wiele ,nie wielu może sobie kupić rower za 30 pare tys. A junior ma i drugi dostał ze zrzutki bo biedny

  • Gośćmatka pisze:

   Oby to się spełniło. To kawał suki

  • Gość pisze:

   A skąd ty wiesz że ma kasę nieruchosci tak ale to trzeba sprzedac

  • Gość pisze:

   To zła zawistna kobieta. Ja jej źle nie życzę, ale….
   Niech jej się spełni tylko to, czego życzy swojemu pasierbowi.

  • GośćMeri pisze:

   Ewka jest bez serca mam nadzieję że za tą chciwość będzie miała ciężko w życiu Omanie kochała męża tylko jego pieniądze jest chytra nawet dzieci nie miała tak się chciała nachapać

  • Żobena pisze:

   Tak samo uważam.Zniszczyli chłopakowi zdrowie(niechcący ale jednak)nie wychowywali,nie zapewnili godnego życia ale udają gorliwch katolików,Przyjaciele biskupa.Obłuda,chciwość i nic więcej.

  • Gość pisze:

   Po co kobiecinie cały spadek do grobu nie weźmie s dzieci nie ma

  • GośćEla pisze:

   Czy ten 48 letni Krzyś to aby na pewno syn Krawczyka ? Podobny do Lithmana jak dwie krople wody 🙂

  • Gośćula pisze:

   Pani Ewo kochana. Opamiętaj się. Zaraz Ty możesz zejść z tego świata. I po cóż Ci ta zła opinia !? Przecież to JEGO SYN. I chory. Żałosna sytuacja. Czy weźmie Pani to do grobu? Czy co?

  • Gość pisze:

   Prawda

  • Gość pisze:

   Nic mu się nie należy zgodnie z wolą ojca dramat

  • Xxx pisze:

   Prawda

  • Gość ja pisze:

   A dlaczego ojciec mu nie kupił kawalerki tylko się tułał,znasz odpowiedź,jeśli nie to się domysl

  • Gość pisze:

   Bzdury testament rzecz święta

  • dana pisze:

   Podpisuję się pod wypowiedzią

  • Gosc pisze:

   Co za bzdury piszesz, nieszczęśliwy wypadek ni tyle, nie spowodował go celowo.
   Ciekawe czy jakbyś ty spowodował wypadek tw którym ktoś by ucierpiał też byś tak pisał.

  • Gość pisze:

   Zajmij się swoim życiem a nie komentowaniem czyjegoś.

  • Sklerotyki stare. pisze:

   Ten staruch lichwa, na gębie to jeszcze jako tako, ale mózg to jakby demencję miał i pierniczy bez sensu, jakby mózg mu zaćmiło. Ale ta jego starucha, to ile ma lat, bo wygląda na 88 lat. Wszystkich, łącznie z łysolem cwenelem , z tą struchą i lichwa powinni najpierw lekarze przebadać, czy oni kumają, w czym cza, cza. Po przesłuchania ich to walka z wiatrakami. Żadne z nich nie mówi logicznie, może oni wszyscy na prochach i nie wiedzą co mówią. Nie prawnik p. Ewy wnioskuje, bo albo oni nienormalni, albo na prochach, albo z demencjami, wszystko pamiętają w zmienionym zakresie sprzed 50 lat, teraźniejszość im uciekła. Hahaha, jakie pierniki stare. Koniecznie p. Ewo złóż wniosek i wszystkich świadków po 70-ce na badania.

  • Gość pisze:

   Ale w tobie jadu

  • Dno pisze:

   Wy też jesteście zakłamani Bo złorzeczycie jej. A złe życzenia na noc powracają do właściciela.

  • GośćwESOLA WDOWKA . pisze:

   Sklerotyki stare.19 stycznia 2023 o 23:11 / odpowiadam Sklerotykowi ze wdowa powinna wziac na badanie Kosmale ,i nie ublizaj ludziom po 70 , KK byl chory przed 50 i ukrywali . zamiast leczyc . Podly zachlanny charakter Ewki ,obrzydliwa ktora zniszczyla KK I JEGO RODZINE ,NISZCZY Nadal i poniewiera Nazwiskiem i soba , lansuja sie JEJ SIOSTRZENICE W SKLEPIE INTERNETOWYM JEGO OSOBA ,PLYTA W NAGRODE ZA UDOSTEPNIANIE ICH TRANSMISJI ,LICYTACJE JEGO PAMIATEK ITP. To sa corki Wojtal Barbary siostry Ewki jakim prawem wykorzystuja KK WIZERUNEK Dla swoich korzysci ??? , traktuja jak utalentowanego dziada i jest dla nich jak glizda na ktorej zdobywaja klientki tego brudnego sklepu ,jesli to mozna nazwac sklep . Wdowa urzeduje tez i uczestniczy w sprzedazy pamiatek KK .Sroczka
   15 tim
   ·
   Sroczki rekiny mnie nie pokonały!!!
   Czwartek 19.01.godzinka 18:00
   Widzimy się na Sroczka
   Zapraszam

  • Kordian. pisze:

   Prawda ,popieram Synu sie nalezy .

  • Gość pisze:

   Okropny babsztyl, bez sumienia i wstydu. Wystarczy spojrzeć na jej twarz i widać kim ona jest i jak umiała grać cudowna żonę, nie myśląc o tym że jej mąż miał syna , który przez ojca wypadek jest taki jaki jest czyli ma pewien stopień niepełnosprawności. Taka być wredna kobieta to szok. Ale cóż się dziwić jak swoich dzieci nie miała i nie wie co to macierzyństwo. Najlepiej w rodzinke swoją ładowac kasę a biedny chłopak nie ma nawet swojego mieszkania. Trzymam kciuki za niego, a ta pani w piekle będzie się smażyć 😢😢😢

  • Gość pisze:

   Jak najbardziej się z panią zgadzam,należy mu się w 100%

  • Gośćelaem pisze:

   Wstydziłaby się..

  • Gość pisze:

   Do zachowku ma zawsze prawo. Nie wiadomo dokładnie jakie są tam czyje interesy, jak były spadkowe sprawy załatwione, więc możemy tu różne rzeczy pisać. Poza tym takie rzeczy w sądach się rozwiązuje nie na forum. Tu tylko o kasę i sławę chodzi.

  • GośćBasia pisze:

   Takie są, takie osoby to babsko jest okropne, faktycznie, co ten Krawczyk w niej widział, jak ona Go omotala

  • Gość. pisze:

   Wszyscy piszą zła Ewka. A tatuś gdyby chciał toby synusiowi dawno dal nie tylko mieszkanie. Widocznie nie chciał. A Ewka przez tyle lat wspólnego życia coś wniosła do tego majątku. Sam Krzysztof mówił,że dużo zawdzięcza żonie. Ale taki los żony. Do obowiązku musi być pierwsza,do spadku ostatnia. A młody błyszczeć chce na scenie i tu nie ma padaczki,a do normalnej pracy już tak?

  • Uczciwaniekaticzka pisze:

   Ale katoliczka

  • Starocie i bezmózgi. pisze:

   Zarzycka Halina te komentarze na wdowe pisze, to starucha i hejterka z you tube. Wszędzie jej pełno. Wymysla historie niestworzone, a tak naprawdę nie wie o co chodzi Skoro Zarzycka mówisz, że testy były robione, to napisz proszę; jakiej generacji te testy były i z czego pobierane? Bo test dna miał łysol robiony, z Bartkiem, gdzie potwierdzono ojcostwo łysola. Może Zarzycka i inne Nicki z you tube jeszcze napiszą, bo tak naprawdę cały czas piszą, że wdowa ma dać spadek, a nawet łysy jeszcze nie wystąpił o spadek. Więc co wdowa ma dać łysolowi, bo nie wiem, skoro jest sprawa w sądzie???

  • Gość doris pisze:

   Synowi się należy. Tylko nie rozumiem dlaczego sąd to przeciąga. Sprawa powinna być rozstrzygnięta bez Ewy skoro się nie wstawia na rozprawy. Myślę że chłopak dostanie swoją część. Uczciwość zwycięży.

  • Gość pisze:

   Taka prawda Stara chciwa czarownica Podła kobieta wszystko chce zagarnąć dla siebie i swojej rodzinki Najwyższy czas aby syn Krawczyka dostał pół majątku po ojcu

  • Gość pisze:

   Łysy do pracy niech idzie na swój chlebek pracować, skończyło się dawanie za nieróbstwo.

  • Gość pisze:

   Pazerna baba.

  • Gość pisze:

   No tak wszystkiemu winna Ewa…Co ludzie nie wymyśla

  • Gość pisze:

   Skoro ojciec nie ujal go w testamencie TO MIAL POWODY….a Lichtman to ?

  • Joli pisze:

   Lepiej nie można tego ująć, wstrętne i cynicznie babsko, żenujące na chorym, bezbronny człowieku. Wespół z P.Kosmala zachowuja się jak cmentarne Chiny, tragedia, ale karma wraca

  • Gość pisze:

   Niestety chciwa p. Ewa od lat manipulacjami i podstępnie zagarniała majątek męża. A poszkodowany, pod wieloma względami, syn KK sam nie umiał się temu przeciwstawić i walczyć o swoje. Dobrze, że p. Lichtman pomaga mu i wspiera. Oby Junior odzyskał to, co mu się należy. Szkoda, że ojciec tak bardzo dał się omamić podstępnej i chciwej żonce.

  • Gość pisze:

   A może EwA i i Andrzej są parą?

  • Gośćtym pisze:

   Przecież to nie jest syn KK, to dlaczego p. Ewa ma mu coś dawać, skoro KK nie chciał mu nic dać, co wyraził w swoim testamencie. Redaktorzy widzą też to podobieństwo, bo cały czas pokazują tych dwóch klonów. Normalnie sztanca absolutna, a żytko rozwiązła w kroku była.

  • Gość pisze:

   On bardziej do Lichtmana jest podobny niż do Krawczyka

  • Gość pisze:

   Boże, jaką wredna i zachlanna baba ,nie wierzę jakim trzeba być człowiekiem żeby taj postąpić,,ale podobno karma wraca ,ZAWSZE

  • Zołza pisze:

   A jak mu miala kupić kawalerkę kiedy on nie chciał? Jego nie interesuje mieszkanie, jego nie interesuje realna pomoc macochy o której razem z mężem rozmawiali, która razem z mężem ustalili. On ma na celu zniszczenie dobrego imienia ojca I macochy. Bo on czuje się najlepiej w atmosferze skandali ktore sam wywołuje. Pokazał już nie raz że nie może mieć samodzielnego mieszkania nie tylko że względu na stan zdrowia , nie płaci rachunków, nie sprząta a nie znosi aby go ktoś kontrolował czy pilnował. Podważa testament niech spokojnie czeka na finał sprawy .

  • Czytelnik pisze:

   Z tego tytułu że jest chory to dostaje z ZUS rentę rodzinną po ojcu . Zdrowe dzieci dostają takie świadczenie tylko do 26 roku życia pod warunkiem że się uczą . Poza tym należy mu się to co ojciec chciał.mu dać – to jest napisane w testamencie . Żadnego innego obowiązku zmarły nie miał .

  • Grażyna pisze:

   Z tego tytułu że jest chory to dostaje z ZUS rentę rodzinną po ojcu . Zdrowe dzieci dostają takie świadczenie tylko do 26 roku życia pod warunkiem że się uczą . Poza tym należy mu się to co ojciec chciał.mu dać – to jest napisane w testamencie . Żadnego innego obowiązku zmarły nie miał .

  • Gośćgosc pisze:

   Proszę zająć się sobą.Wyrok w tej sprawie wyda sąd a nie Pani.Na spadku najbardziej zależy Lichtmanowi.Synalek jakoś nie miał czasu jak jego mama chora przyjechała do Polski.Pieniądze po jej śmierci przyjął.Taki syn by odemnie też by nic nie dostał.Nie dba o własnego syna który jest mu obcy.Pazerny razem z Lichtmanem nic nie wskórają.

 • Gość pisze:

  Lithman lata pi redakcjach i che zablysnoc
  To szkaluje wdowę po krawczyku .

  • Michał pisze:

   Ewka to niech zmykam zmywać gary

  • Lab uda pisze:

   Proszę tak nie pisać Menadżer podobno był przyjacielem też pisał o synu KK . Proszę nie robić swoim wpisem przykrości podobno przyjacielowi

  • Bier natka pisze:

   Proszę tak nie pisać Pan Lichtman jest najlepszym przyjacielem Seniora Teraz z góry widzi jaka role odegrał Menadzer

  • Ola pisze:

   Wdowa nie musiała uczestniczyć w rozprawie gdy zeznawał lithman ,i inni świadkowie , reprezentował ja pełnomocnik -lithman manipuluje opinia publiczna ,
   Podjudzacz ,piosenkarz za życia gdy chorował już z nim kontakt rzadki miał z uwagi na wieczne wtrącanie się

  • Gość pisze:

   Nie szkaluje, tylko mówi prawdę.Sam KK prosił o to,żeby po jego śmierci nie pozwolił skrzywdzić Juniora.Nawet matka KK wiedziała, czym pachnie Ewka, bo też Lichmanów prosiła ,żeby czuwali nad jej synem i wnukiem.A Ewka straszyła ich sądem, za to jak się chcieli troszczyć.

  • Gość pisze:

   Bardzo dobrze robi Mądry człowiek .Skoro Ewka wdowa nie wie co do niej należy to ktoś musi się tym zając skutecznie. Kiedyś karma do niej wróci że zdwojoną siła ,Jak się wdowa zachłysnie tymi pieniędzmi i majątkiem to się w końcu udusi i co i tak wszystko zostawi !!!!!

  • Gość pisze:

   Po co Lichtman się wtrąca w życie innych i nagle troska o młodego Krawvzyka , a z ojcem przez wiele lat nie rozmawiał gdy Krawczyk zadał się z Żydkowiak na turnee po ZSRR . Lichtman i reszta Trubadurów nie akceptowała tego związku bo Krawczyk miał żonę .

  • Gość Iga pisze:

   Ona sama sobie opinię wystawiła nie trzeba jej szkalować…..

  • Gość pisze:

   I bardzo dobrze, ta cała Ewka to nic dobrego,mieszkała w Monkach, kto znał jej mamuśkę i,,ewunie” może powiedzieć jak się prowadziły Krzyśka wykorzystywała bez skrupułów, karma wraca

  • Sklerotyki stare. pisze:

   Ten staruch lichwa, na gębie to jeszcze jako tako, ale mózg to jakby demencję miał i pierniczy bez sensu, jakby mózg mu zaćmiło. Ale ta jego starucha, to ile ma lat, bo wygląda na 88 lat. Wszystkich, łącznie z łysolem cwenelem , z tą struchą i lichwa powinni najpierw lekarze przebadać, czy oni kumają, w czym cza, cza. Po przesłuchania ich to walka z wiatrakami. Żadne z nich nie mówi logicznie, może oni wszyscy na prochach i nie wiedzą co mówią. Nie prawnik p. Ewy wnioskuje, bo albo oni nienormalni, albo na prochach, albo z demencjami, wszystko pamiętają w zmienionym zakresie sprzed 50 lat, teraźniejszość im uciekła. Hahaha, jakie pierniki stare. Koniecznie p. Ewo złóż wniosek i wszystkich świadków po 70-ce na badania.

  • DawajD chorym dzieciom pisze:

   Łysolisko, menelisko z trzema rentami, rozlicz zrzutkę od maja 2021. Chore dzieci umierają, nie doczekawszy operacji, a tu zrzutka na agresora, palacza, alkoholika, ćpuna i damskiego boksera. Kto to widział, żeby zbierać pieniądze na takiego byka starego, wypasionego, który ma ful pieniędzy, a dzieci nie mogą się doczekać i umierają. Rozlicz żebraku zrzutkę i oddaj chorym dzieciom.

  • Gość pisze:

   Ale nikt nie pisze o tym że pani Ewa i KK mieli wspólnotę małżeńską , połowa wszystkiego jest jej. Spadek dotyczy tylko połowy majątku a i bez niego pani testamentu Ewie należałaby się dokladnie połowa tej części.

 • Gość pisze:

  Przecież założył sprawę w sądzie, nie o zachoweķ, a zrobienie z ojca niepoczytalnym. A to nie jest prosta sprawa, z osoby poczytalnej, zrobić niepoczytalną. Sprawy będą się długo ciągnęły. Przecież nikt mu nie będzie dawał wcześniej pieniędzy na szkalowanie ojca i robienie niepoczytalnym. Niech ze swoich korzysta, lub staruchy niech mu daja. I tak osoby zainteresowane schedą po KK dają mu na opłaty. Raz w miesiącu na zrzutce wplywa wieksza suma pod koniec miesiąca. Inni tez nie są zainteresowani dawaniem na nieroba.

  • Lab uda pisze:

   Sprawa była założoną, aby ustalić prawo do spadku . Syn jako osoba z pierwszej grupy pokrewieństwo ma prawo do spadku . Proszę nie pisać staruchy Wdowa ma 62 lata obrazi się. Proszę jej tego nie robić

  • Irena pisze:

   Junior nie zrobił z ojca osoby niepoczytalnej,nie pisz głupot Biernat.Kzk był chory na Alzhaimera a więc był nieświadomy a nie niepoczytalny

  • GośćNina pisze:

   Dokladnie

  • Gość pisze:

   Gdyby był poczytalny to by synowi zapisał spadek.

  • Gość pisze:

   Junior miek weżnie zahowek iiniek idzie do pracy a ie skomli

  • Emerytka pisze:

   Sama się tak wypowiedziała wcześniej o chorobie męża. A co ma do majątku Kosmala że nie stawia się sprawy? Razem jest Ewą? Syn jest bardzo poważnie chory i dziwię się że tatuś wcześniej się im nie zajął dla leczenia, rechabilitacji tylko był odcięty.

  • Gość pisze:

   Brak słów na to zachłanne babsko do roboty stara wiedźmo i oddaj to co zabrałaś Juniorowi choremu chłopakowi przed nim całe życie a ty już z górki nie daleko do dołka macocho wredna

  • Karaluch pisze:

   Łysolisko dał się staruchom zmanipulować, szkalował ojca, a teraz jakieś żądania? Jakim prawem on chce coś? od ojca, ktorego cały czas szkaluje, pozwala szkalować i z ojca chciał niepoczytalnym zrobić. Nic, a nic dla niego? Niech szkarada weżmie się za robotę i na dziecko płaci. Leń śmierdzący.

  • Anna pisze:

   Oho, rodzinka laleczki się uruchomiła. Ale nazywanie Juniora „nierobem”, to już chamstwo. Życzę ci, żeby dopadło cię to „nieróbstwo” z ta kiego samego powodu co Juniora. Pamiętaj, że zło wraca z podwójną siłą i dopadnie cię wcześniej czy później.

  • Gość pisze:

   Nie jest nierobem, tylko skrzywdzony przez własnego ojca, który spowodował wypadek i młody bardzo ucierpiał. To jest okropna sprawa, gdy ojciec skrzywdzi własnego jedynego syna a potem odwraca się od niego. Podesłał syna babce na wychowanie i zostawił chorego bez zabezpieczenia. Taki to był katolik. Wstyd, obłuda.

  • Gość pisze:

   A czy to czasem nie komentarze p. Ewy? Skąd taka znajomość życia prywatnego zainteresowanych.

  • Zły przyklad pisze:

   Ile jeszcze będziemy oglądać tego nieroba, to promowanie alkoholików i ćpunów. Ale wzór do naśladowania, czego wy ludzi uczucie?

 • Gość pisze:

  Miesza i miesza, bo do dorobku KK nie może się dobrać. Firma wykupiła prawa do wykonań utworów KK, a łysole nie mogą wyć, bo firma poda ich do sądu za bezprawne korzystanie z utworów. No i dobrze, nikt nie będzie się certolił, jak dotychczas p. Ewa. Stary łysy dziad nic nie osiągnął, to chce na utworach KK się wylansować, a młody synuś to przygłupi przychlast.

  • Gość pisze:

   Pani Ewa płaci za komentarze.nikt normalny tak nie mysli

  • Lab uda pisze:

   Proszę tak nie pisać . Wdowie będzie przykro to jedyny Syn KK . Podobno kochała

  • Gość pisze:

   👍

  • Gość pisze:

   Ale musisz być wredną glistą skoro tak piszesz o chorym człowieku,do której to choroby przyczynił się ojciec i macocha.

  • Gośćrealista pisze:

   Jaką wredną musisz być glistą,skoro w tak obelżywy sposób piszesz o chorym człowieku, do czego przyczynił się ojciec z macochą. Powinna mu płacić dożywotnią rentę. Ale u niej brak sumienia.

  • Gość Dorota pisze:

   Można się domyślać kto jest autorem. tego komentarza i poprzednich .Nic Państwa nie usprawiedliwia ,synowi się zachowek należy i nic tego nie zmieni . Życzę Panu K.K.juniorowi aby wreszcie mógł odetchnąć od tej pazernej dwójki. Synowi się nie należy ? ale siostrzenicom żony się należy? Sprawiedliwości stanie się zadość. Oby wdowa doświadczyła ,, kto pod kim dołki kopie sam do nich wpadnie .

  • Sprawiedliwy pisze:

   Czyżby te negatywne komentarze pisała rodzinka pani Ewy. Całe życie wszyscy żerowali na KK, jeszcze mało – nie wstyd. Oddać to co Juniorowi się należy, a nie robić cyrk na całą Polskę. KK się w grobie przewraca jak widzi co się tu wyprawia.

  • Gość pisze:

   Co za wredna chciwa baba nie wstyd jej nie czyta komentarzyile złej opini na jejtemat do grobu wszystkiego nie zabierze jedy y syn ktory utracil zdrowie i przez ojca jest niesprawny niezdolny do podjecia pracya ten kto pisze zeby szedl do pracy to sie myli padaczka tego typu uniemozliwia podjecia pracy a po ojcu nalezy sie a jakby bylo wiecej dzieci to dopiero dramat alena szczescie jest ten jedyny syn zal mi Jego bo widac ze jest dobrym nieszczesliwym czlowiekiem ma takie male marzenie skromne dostac spadek po ojcu i kupic mieszkanko czyli jest skromny i nie ma wygorowanych zachcianek czy to pazerne babsko nie ma sumienia i rozumu. Niech ja pieklo pochlonie karma wroci do niej widac na zdjeciach jej zawzietosc chytrosc a Krawczyka k9chala bo miala za co kasa kasa slawa a na dziecko nie bylo czasu bo to swiadczy o jej samolubstwie i czerpac korzysci materialne jak i zabezpieczenie swojej rodzinki wstyd hanba baboprzejrzyj na oczy walnij sie w ten glupi leb oddaj to co sie nalezy jedynemu synowi bo on jest w potrzebie nie ma matki ani ojca a ty wstretna babo uprzykszasz mu zycie twoje pazernosc nie ma granic widac to po twojej twarzy brak empati i wscieklosc

  • Gość pisze:

   Odwal się od wdowy, weż łysola i utrzymuj tego agresora

  • Luiza pisze:

   A ty jesteś strasznie prymitywny i każdy twój komentarz tylko to potwierdza. Dużo ich piszesz. Tam gdzie pojawiają się wulgaryzmy, brak człowieczeństwa, kretynizm, to na pewno piszesz ty! Wszystkie negatywne komentarze piszesz tylko ty. Każdy mądry człowiek stoi po stronie skrzywdzonego, bardzo chorego Juniora. To teraz przyjmij do wiadomości, że społeczeństwo nie mówi „p. Ewa” tylko chciwa wiedźma. A „stary łysy dziad”, to wspaniały człowiek, przyjaciel Krzysztofa i jego syna. A ty jesteś nikczemnym trollem, żerującym na najniższych instynktach. Oby całe zło, które tu zamieszczasz wróciło do ciebie i żebyś zawsze pamiętał za co to zło cię spotyka.

  • Tragedia pisze:

   Weżcie tą gnidę do domu i utrzymujcie tego nieroba i agresora. On ma sraczkę, nie padaczkę. Aaa ma padaczkę, jak dobrze pochyla, to potem ma padaczkę alkoholową. Ma pieniądze z kilku rent, a nierób na zrzutce żebrze, zamiast chorym dzieciom na operację dać. Dzieci umierają bo nie mają na operację, a łysemu zrzutka na papierochy, chlańsko i ćpansko. Oby niedola tych biednych i chorych dzieci umierających bez pomocy wróciła do niego. Tego mu żuczę

  • Gość kobieta pisze:

   Zapomniałaś/eś wziąć leki! Coś pleciesz jak chora/y psychicznie. Jesteś żałosna/y.

  • Zły przyklad pisze:

   Ile jeszcze będziemy oglądać tego nieroba, to promowanie alkoholików i ćpunów. Ale wzór do naśladowania, czego wy ludzi uczucie?

  • Gość lili pisze:

   Gdybyś znał ta larwę, puszczalską I jej rodzinkę zmienił byś zdanie,ja znam i mogę wszystkich którzy ja bronią zapewnić że są w błędzie. Poszperajcie w jej życiorysie,to się przekonacie

  • Sklerotyki stare. pisze:

   Ten staruch lichwa, na gębie to jeszcze jako tako, ale mózg to jakby demencję miał i pierniczy bez sensu, jakby mózg mu zaćmiło. Ale ta jego starucha, to ile ma lat, bo wygląda na 88 lat. Wszystkich, łącznie z łysolem cwenelem , z tą struchą i lichwa powinni najpierw lekarze przebadać, czy oni kumają, w czym cza, cza. Po przesłuchania ich to walka z wiatrakami. Żadne z nich nie mówi logicznie, może oni wszyscy na prochach i nie wiedzą co mówią. Nie prawnik p. Ewy wnioskuje, bo albo oni nienormalni, albo na prochach, albo z demencjami, wszystko pamiętają w zmienionym zakresie sprzed 50 lat, teraźniejszość im uciekła. Hahaha, jakie pierniki stare. Koniecznie p. Ewo złóż wniosek i wszystkich świadków po 70-ce na badania.

  • GośćU J pisze:

   Los odplaca pieknym za nadobne Mieszkanie i renta uxupelniajaca fla syna topodstawa splaty po ojcu flachorego dziecka To nie do przyjevia ,ze do tej pory tak nie jest

 • GośćWspółczująca pisze:

  Oho już rodzinka świętojebliwej ewuni już się uaktywniła !Całe życie żerowali na Krawczyku, izolowali go od syna,który przez tatusia został kaleką i jakby był bardziej ogarnięty to za życia mógłby od „tatusia” wyrwać sądownie kasę na mieszkanie i porządną rentę !

  • Gość Babcia pisze:

   Masz rację. Szm.. A apartamenty nad morzem kupiła, a młodemu kawalerki nie chciała choć to koszt tylko do stu pięćdziesięciu tysięcy. Wiem bo mieszkam w Łodzi. Zapłaci jeszcze za te chciwość i wredność, tego jej życzę.

  • Gość pisze:

   Za co wdowa na dać , za obrażanie ,wyzwiska i podjadanie do hejtu . Juniorek jej nienawidzi z tad Krawczyk izolował się od syna, synuś tupal nyzkami gdy nie podziałało dostawał furii i agresji gdy mu ojciec nue chciał dać kasy .

  • Gość Anna pisze:

   Przecież ona chce cały majątek przepisać na swoją rodzinę. A za życia Krawczy kupił im mieszkania

  • Gość znajoma pisze:

   Tak właśnie było,cała jej rodzinka,siostrunia i jej bachory zgarnęły wszystko Bóg ja rozliczy

  • DawajD chorym dzieciom pisze:

   Łysolisko, menelisko z trzema rentami, rozlicz zrzutkę od maja 2021. Chore dzieci umierają, nie doczekawszy operacji, a tu zrzutka na agresora, palacza, alkoholika, ćpuna i damskiego boksera. Kto to widział, żeby zbierać pieniądze na takiego byka starego, wypasionego, który ma ful pieniędzy, a dzieci nie mogą się doczekać i umierają. Rozlicz żebraku zrzutkę i oddaj chorym dzieciom.

  • Gość nina . pisze:

   Zlodzieje Ewka i jej siostrzenice z matka oddadza i kase i honor DLA SYNA KK , TE POCZWARY CWANE !!! . Kazdy wie kim jest Ewka .

  • Starocie i bezmózgi. pisze:

   Zarzycka Halina te komentarze na wdowe pisze, to starucha i hejterka z you tube. Wszędzie jej pełno. Wymysla historie niestworzone, a tak naprawdę nie wie o co chodzi Skoro Zarzycka mówisz, że testy były robione, to napisz proszę; jakiej generacji te testy były i z czego pobierane? Bo test dna miał łysol robiony, z Bartkiem, gdzie potwierdzono ojcostwo łysola. Może Zarzycka i inne Nicki z you tube jeszcze napiszą, bo tak naprawdę cały czas piszą, że wdowa ma dać spadek, a nawet łysy jeszcze nie wystąpił o spadek. Więc co wdowa ma dać łysolowi, bo nie wiem, skoro jest sprawa w sądzie???

  • Gość pisze:

   dlaczego sądy tak dlugo rozpatrują trzeba przeswietlić przeszlosc zony pana Krzysztofa i tak zachlannej kobiety dawno nikt nie opisywał

  • Gość pisze:

   Ale KK nie chciał łysolowi nic dać i nie dał. A p. Ewa nie będzie sprzeciwiała się woli męża.

 • Gość pisze:

  Przecież co on klamie, ten lichwa. Poprzednim razem zerwał połączenie zdalne z nim, więc to właśnie na niego sąd czekał. Wszystko mu się kiełbaski z tej nienawiści.

  • Łabu da pisze:

   Proszę tak nie pisać kierowniczka lubiła Trubadura . Proszę nie robić jej przykrości

  • Gość112 pisze:

   LICHWA .CZYLI KTO ? sad przesluchiwal swiadkow ale nie o takim nazwisku ! Klamstwa .

  • Starocie i bezmózgi. pisze:

   Zarzycka Halina te komentarze na wdowe pisze, to starucha i hejterka z you tube. Wszędzie jej pełno. Wymysla historie niestworzone, a tak naprawdę nie wie o co chodzi Skoro Zarzycka mówisz, że testy były robione, to napisz proszę; jakiej generacji te testy były i z czego pobierane? Bo test dna miał łysol robiony, z Bartkiem, gdzie potwierdzono ojcostwo łysola. Może Zarzycka i inne Nicki z you tube jeszcze napiszą, bo tak naprawdę cały czas piszą, że wdowa ma dać spadek, a nawet łysy jeszcze nie wystąpił o spadek. Więc co wdowa ma dać łysolowi, bo nie wiem, skoro jest sprawa w sądzie???

 • Ola pisze:

  Lithman przestań siać zamęt , dziel swój majątek

  • Gość pisze:

   P.Lichman pomaga Juniorowi uzyskać spadek po ojcu.Chwała mu za to.Sam Junior by sobie nie poradził.

  • Zły przyklad pisze:

   Ile jeszcze będziemy oglądać tego nieroba, to promowanie alkoholików i ćpunów. Ale wzór do naśladowania, czego wy ludzi uczucie?

  • Sklerotyki stare. pisze:

   Ten staruch lichwa, na gębie to jeszcze jako tako, ale mózg to jakby demencję miał i pierniczy bez sensu, jakby mózg mu zaćmiło. Ale ta jego starucha, to ile ma lat, bo wygląda na 88 lat. Wszystkich, łącznie z łysolem cwenelem , z tą struchą i lichwa powinni najpierw lekarze przebadać, czy oni kumają, w czym cza, cza. Po przesłuchania ich to walka z wiatrakami. Żadne z nich nie mówi logicznie, może oni wszyscy na prochach i nie wiedzą co mówią. Nie prawnik p. Ewy wnioskuje, bo albo oni nienormalni, albo na prochach, albo z demencjami, wszystko pamiętają w zmienionym zakresie sprzed 50 lat, teraźniejszość im uciekła. Hahaha, jakie pierniki stare. Koniecznie p. Ewo złóż wniosek i wszystkich świadków po 70-ce na badania.

  • Anonim pisze:

   Całe szczęście, że pan Lichtman nie opuścił Juniora i bardzo mu pomaga. Ojciec spowodował wypadek i w jego obowiązku jest zabezpieczenie syna na całe życia.
   Jego cwana, podstępna, zaborcza i pazerna żona odpowiednio pokierowała nim, by wszystkie pieniądze i majątek zostały w jej posiadaniu. Ohydna osoba. I śmie się uważać za katoliczkę… I pan Krawczyk tak podkreślał swój katolicyzm. Co za hipokryzja!!!
   Oby sprawiedliwość zwyciężyła i zakłamana pani Ewa została pozbawiona resztek / bo już i tak rozgrabiła/ majątku po Krzysztofie Krawczyku. Żeby Junior chociaż teraz został potraktowany, jak syn poszkodowany przez własnego ojca i jego obłudną żonę.

  • Gośćtym pisze:

   Przecież to nie jest syn KK, to dlaczego p. Ewa ma mu coś dawać, skoro KK nie chciał mu nic dać, co wyraził w swoim testamencie. Redaktorzy widzą też to podobieństwo, bo cały czas pokazują tych dwóch klonów. Normalnie sztanca absolutna, a żytko rozwiązła w kroku była.

 • Gośćhaha pisze:

  A ten mlody Krawczyk, to syn Lichtmana?

  • Gość pisze:

   Miesza i miesza, bo do dorobku KK nie może się dobrać. Firma wykupiła prawa do wykonań utworów KK, a łysole nie mogą wyć, bo firma poda ich do sądu za bezprawne korzystanie z utworów. No i dobrze, nikt nie będzie się certolił, jak dotychczas p. Ewa. Stary łysy dziad nic nie osiągnął, to chce na utworach KK się wylansować, a młody synuś to przygłupi przychlast.

  • Gość pisze:

   jak dwie krople wody z Lichtmanem

  • Łabu da pisze:

   To syn KK . Proszę nie kwestionować . Wdowa sama pisała że syn KK .

  • Gosia pisze:

   No widzisz spojrzyj w lustro moze Ty tez nie jestes tatusia porownaj swoje podobienstwo cos się nie zgadza? Popatrz na sąsiadow i przyjaciol rodziców moze do kogoś jestes podobny/a

  • Gość pisze:

   Bo co jak łysy to od razu podobny, bez przesady.

  • Gość pisze:

   Też mam takie samo pytanie, czy Krawczyk junior to syn? Oj ta Żytkowiak nie miała się na kogo zapatrzyć. Musiała urodzić takiego klona? Podobizna aż bije po oczach, dlatego może taka nadopiekuńczość?

  • Zosia pisze:

   I mi to podejrzanie wygląda…

  • Ania pisze:

   Skąd ta pewność.bzdury Pani mówi

  • Gośćhaha pisze:

   A ty skąd to wiesz ,byłeś świadkiem że tak piszesz

  • GośćTenia pisze:

   B dobrze ,a gdzie był jak ojciec żył medal ma dwie strony niestety , a gdzie pieniążki że zrzutki przechulane

  • Zły przyklad pisze:

   Ile jeszcze będziemy oglądać tego nieroba, to promowanie alkoholików i ćpunów. Ale wzór do naśladowania, czego wy ludzi uczucie?

  • DawajD chorym dzieciom pisze:

   Łysolisko, menelisko z trzema rentami, rozlicz zrzutkę od maja 2021. Chore dzieci umierają, nie doczekawszy operacji, a tu zrzutka na agresora, palacza, alkoholika, ćpuna i damskiego boksera. Kto to widział, żeby zbierać pieniądze na takiego byka starego, wypasionego, który ma ful pieniędzy, a dzieci nie mogą się doczekać i umierają. Rozlicz żebraku zrzutkę i oddaj chorym dzieciom.

  • ania pisze:

   Tak. On nie jest synem Krawczyka tylko owocem romansu Żydkowiak z Lichtmanem.

  • Haaaa pisze:

   Syn Krawczyka a podobny do Lichtmana

  • Gość pisze:

   Skóra z 0jca zdjęta. Ojca Mariana oczywiście

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×