Dopiero trafił za kratki, a już wychodzi?! Kolejny skandal z wyrokiem Dariusza K. w tle

Dariusz K. wyrok ile dostanie

Dariusz K. wyrok ile dostanie

Dariusz K. wyjdzie z więzienia za 8 miesięcy

Wygląda na to, że Dariusz K. zrobi wszystko by uniknąć więzienia. Były mąż Edyty Górniak, ojciec jej ukochanego Allana Krupy, ma szansę na wyjście zza krat zaledwie osiem miesięcy po tym jak zgłosił się by odbyć karę. Mężczyzna, który został skazany za zabicie kobiety na pasach – potrącił ją będąc pod wpływem nielegalnych substancji – długo migał się od odsiadki. Jak donosi Fakt, najprawdopodobniej nie spędzi w więzieniu więcej niż parę miesięcy.

Zgodnie z przepisami, które widnieją w kodeksie karnym, skazany może ubiegać się o warunkowe zwolnienie przed terminem ukończenia kary po odbyciu połowy zasądzonego wyroku. Za wypadek, który spowodował w lipcu 2014 Dariusz K. usłyszał wyrok sześciu lat więzienia. W areszcie tymczasowym spędził już dwa lata i cztery miesiące, które zostały mu zaliczone na poczet kary. Za osiem miesięcy, według prawa, będzie mógł więc ubiegać się o przedterminowe zwolnienie z celi.

Dariusz K. długo unikał więzienia, do którego trafił ostatecznie w poniedziałek. Jeszcze podczas rozprawy utrzymywał, że bezpieczeństwo innych jest jego priorytetem. Zwracał się też do męża 63-letniej kobiety, którą zabił na przejściu:

Chciałbym zwrócić się do męża. Proszę o przyjęcie moich najgłębszych przeprosin, że jestem autorem pana tragedii. Proszę i błagam pana o wybaczenie. Będę to robił do końca swoich dni. Bez tego nie umiem funkcjonować. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Chciałem powiedzieć, że bezpieczeństwo innych było dla mnie najważniejsze. Nigdy w życiu nie siadłbym nietrzeźwy za kółko. Wsiadłem do samochodu tego tragicznego dnia będąc pewnym, że mój stan jest dobry. Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu, wziąłbym taksówkę. Dwa lata w więzieniu, które już odsiedziałem, to jest połowa życia mojej córki. Proszę o łagodny wymiar kary.

Jak myślicie, wypuszczą go wcześniej?

Dariusz K. nadal nie stawił się w więzieniu! Wiemy co jest tego powodem!

Były mąż Edyty Górniak przypomniał sobie o synu! Dariusz Krupa napisał do Allana zaskakującą wiadomość!

Dariusz Krupa blokuje Edytę Górniak! Teściowe zostawili jej bardzo przykrą wiadomość


Dariusz K.czeka na wyrok

Dariusz K.czeka na wyrok

Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia

Dariusz K. został skazany na 7 lat więzienia

Dariusz K.czeka na wyrok

Dariusz K.czeka na wyrok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×