Szukaj

Danusia Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. To już otwarta wojna

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danusia Martyniuk nie tylko wypowiedziała się na temat byłej synowej, ale także pokazała wiadomości, które od niej dostała. Co pisała do niej Ewelina tuż przed rozwodem?

Daniel Martyniuk wziął rozwód z Eweliną. Do sądu przyszedł w towarzystwie matki, Danusi. Żona króla disco polo miała być świadkiem, postanowiła jednak zrezygnować z zabierania głosu. O powodach swojej decyzji poinformowała obecne media, którym powiedziała, że nie mogłaby się wypowiadać przeciwko swojemu dziecku:

Oboje są winni tej sytuacji. Wiem, że Daniel nie jest święty, ale odmówiłam zeznań, bo nie mogłabym zeznawać przeciwko własnemu dziecku — mówi Danuta w rozmowie z Super Expressem.

Danuta Martyniuk ujawnia wiadomości od Eweliny. Co do niej pisała?

Danuta przez czas trwania rozprawy czekała na syna przed budynkiem sądu. Czas wypełniała rozmową z dziennikarzami, którym odpowiadała na nurtujące pytania. Wypowiedziała się m.in. na temat ślubu Daniela i Eweliny. Mówiła, że nie chciała tego wesela:

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

To jednak dopiero początek. Żona Zenka Martyniuka zdecydowała się także pokazać wiadomości, jakie dostawała od Eweliny. Serwis Pudelek opublikował ich treść. Była żona Daniela pisała, że chce, by jej mąż zniknął z jej życia jak najszybciej:

Nie zmienię zdania i chcę, aby Daniel zniknął z naszego życia jak najszybciej na zawsze, bo go tak bardzo nienawidzę za wszystko, co mi zrobił, i Lali. Do widzenia – pisała Ewelina.

Na odpowiedź byłej teściowej nie musiała długo czekać. Danusia odpisała:

Ewelinka, przysięgam, że ja nic nie wiedziałam. Ewelina, chyba nie wierzysz w to, co piszą te gazety? Ja byłam z tą sprawą zaraz, jak to przeczytałam, żeby … – odpowiedziała Danuta.

Jak myślicie co Martyniuk zrobił swojej żonie?


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

 • sss pisze:

  A dlaczego nie opublikujecie wszystkich smsow pani „Danusi”, w ktorej to sama demaskuje, jaka jest malostkowa i bezczelna? Wypominanie komus, ze jest ze wsi to tez pelna klasa. Pani „Danusia” za to pochodzi z miasta? Bo z tego co mi wiadomo rowniez ze wsi, co zreszta widac w jej zachowaniu. Sama praca sie w zyciu nie skalala, cale zycie na garnuszku meza, co wpoila rowniez synkowi, ktory ani do pracy, ani do placenia alimentow sie nie pali. Slowa uznania dla Justyny i jej rodzicow, ktorzy nie dali sie wciagnac w patologiczna, mimo pieniedzy, rodzinke i nie lataja ze wszystkim do brukowcow.

 • Gośćcv pisze:

  Przestańcie stare baby nazywać Basia, Danusia itp

 • zaklamana Danka pisze:

  srusia a nie Danusia, zenujace sa te wasze celowe zdrobnienia dla nielubianych!

 • Gość city pisze:

  puknij się w ta głupia głowę, może jeszcze coś tam zaiskrzy.

 • Gość pisze:

  Stara martyniukowa to wsiowa baba,prosta jak cep kargula,straszna jest

 • Gość pisze:

  Pani Danuta jest wredna i głupia i wychowała narkomana.Na głupotę nie ma lekarstwa

 • Gość pisze:

  Ewelinka fajna d…mmmm

 • Monika. pisze:

  Jeśli były naciski ze strony mamy Eweliny, aby odbył się ślub, „”no bo co ludzie na wisi powiedzą, „” no to taki Sakrament małżeństwa nie jest ważny, bo młodzi szli pod przymusem. Sakrament Małżeństwa udziela się, gdy jest zawierany dobrowolnie przez małżonków, bez przymusu. Sakramentu Małżeństwa nie powinno się udzielać jeśli panna młoda jest w cząży, bo to jest przymus, trzeba poczekać aż dziecko się urodzi i wówczas młodzi zdecydują się że chcą być razem aż do śmierci i wówczas zawierają w Obecności Pana Boga, Sakrament małżeński pod przysięgą złożoną sobie przez parę młodych, że cię nie opuszczę aż do śmierci, „” Wówczas usłyszą słowa, które Pan Bóg posługując się Kapłanem:: ” CO BÓG ZŁĄCZYŁ, NIECH CZŁOWIEK NIE ROZŁĄCZA”” Więc tak sobie myślę,że mama Eweliny ponosi wine, jeśli to prawda, że zmuszała Daniela i Ewelinę do Sakramentu Małżeństwa, bo co ludzie na wsi powiedzą? no to co teraz ludzie powiedzą, którzy wierzą w Pana Boga i korzystają z Sakramentów Świetych, czy o to mamie Eweliny chodziło: na pokaz ludzki, zawierać Satrament Małżeński, w Obecności Pana Boga? Szkoda że nie myśli o Panu Bogu i Jego Przykazaniach . Napisałam dlatego, co to znaczy Sakrament Małżeński i z jaką Godnością i Odpowiedzialnością potrzeba Przyjąć Sakrament Małżeński, aby młodzi naprawde z Miłości do Pana Boga i drugiego człowieka czyli pary młodych można GO BYŁO UDZIELIĆ. UWIERZCIE MI ŻE Z PANEM BOGIEM W ŻYCIU MAŁZEŃSKIM JEST O WIELE LŻEJ I DUŻO ŁATWIEJ JEST POKONYWAĆ TRUDNOŚCI, PONIEWAŻ PAN BÓG NAM POMAGA, JEŚLI GO O TO PROSIMY. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Oni ze wsi A Danuta to niby skąd?

 • Karolina pisze:

  Oni ze wsi, a ona taka miastowa? Żenująca rodzina. Od takich toksycznych ludzi powinno się trzymać z daleka

 • Moni pisze:

  Daniel i jego mamusia właśnie sobie zapracowali na sprawę sądową o pozbawienie praw rodzicielskich.kazdy sąd pozbawi go tych praw i będzie miał rację.A mamusi radzę zrobić zimny oklad na pusty leb.Sadze ze Ewelina po tym cyrku jaki zrobili zabroni kontaktów .I w pełni przyznam jej racje

 • Andzia Mandzia pisze:

  Pani Danucie wystaje słoma z butów. Po ostatniej akcji pod sądem, stwierdzam, że wraz z synem są intelektualnie niepełnosprawni. I tylko Zenka żal….

 • Gość pisze:

  Danka to wredne babsko

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×