Afera rozwodowa Daniela Martyniuka przybiera na sile. Syn Zenka podjął decyzję, którą chce zaszkodzić byłej żonie

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną, Eweliną. Chociaż sąd ustanowił wysokość alimentów, syn Zenka Martyniuka nie powiedział ostatniego słowa. Głos w sprawie zabrała też jego mama, Danusia. Co powiedziała? 

Daniel Martyniuk dwa lata temu poślubił Ewelinę. Para w krótkim czasie ogłosiła, że zostanie rodzicami. Kilka miesięcy później na świecie pojawiła się mała Laura. Martyniukowie przestali się jednak dogadywać. Doszło do tego, że żona syna Zenka Martyniuka postanowiła zakończyć małżeństwo i wniosła pozew o rozwód.

Daniel Martyniuk chce płacić żonie wysokich alimentów

W poniedziałek Daniel i Ewelina spotkali się w sądzie w Białymstoku na pierwszej rozprawie rozwodowej. Podczas niej ustalono, że ich związek dobiegł końca. Sąd ustalił wysokość alimentów, jakie Martyniuk powinien dawać swojej żonie. Zadecydował, że na rzecz córki Daniel będzie musiał płacić 1,2 tysiąca złotych oraz 2 tysiące dla Eweliny.

Gdy rozprawa dobiegła końca, syn Zenka Martyniuka w romowie z prasą zapowiedział kolejne kroki. Powiedział, że chociaż zamierza wspierać wychowywanie córki, nie chce płacić alimentów jego byłej żonie. Zapowiada, że będzie odwoływać się od decyzji:

Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale jej nie chcę pieniędzy dawać — mówił Daniel Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Daniel w sądzie nie był sam. Towarzyszyła mu matka, Danusia Martyniuk, która została powołana na świadka przez Ewelinę. Odmówiła jednak składania zeznań. Jak wytłumaczyła po fakcie było to najlepsze w jej ocenie wyjście:

Oboje są winni tej sytuacji. Wiem, że Daniel nie jest święty, ale odmówiłam zeznań, bo nie mogłabym zeznawać przeciwko własnemu dziecku — mówi Danuta w rozmowie z Super Expressem.

Żona Zenka Martyniuka zdradziła, że do małżeństwa jej syna nie powinno było dojść. Ewelina i Daniel nie dogadywali się na długo przed tym, jak zalegalizowali związek:

To małżeństwo było pomyłką. Już przed ślubem się nie dogadywali — komentowała Danuta Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Na ten moment zarówno Ewelina, jak i jej rodzina nie odnieśli się do słów Martyniuków.


Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Ewelina Martyniuk urodziła córkę

Ewelina Martyniuk urodziła córkę

Komentarze

 • eljana pisze:

  P.Danko przecież Pani tez złapała Zenka na ciążę, /slub w lutyn a dziecko w sierpniu/nie wstyd Pani teraz tego mówić synowej. Nie lepsza jesteś, nie wtracaj się do mlodych.

 • Pabianice pisze:

  Jaka prosta matka taki prosty syn. Teraz juz nie lubi Eewliny ..kto wam poda na starość szklanke wody bo nie synuś. Synowa ze wsi i jej rodzina lepiej sie prezentuje niz dama Danuta ..maja klase bo Danusi bardzo jej brakuje a synek za rok skonczy na dnie

 • Kaczor pisze:

  Trochę ma racji DM co do tego ślubu, młoda wiedziała z kim się żeni

 • Ajaja pisze:

  Co za wstrętny typ z tego synalka martyniuka, a z urody obleśny facet.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×