Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś postawiła ultimatum Colinowi Farrellowi! Jeśli go nie spełni, musi zapomnieć o wakacjach z synem!

Bachleda Curuś Colin Farell

Alicja Bachleda-Curuś już nie jest formalnie związana z hollywoodzkim przystojniakiem, ale w dalszym ciągu ma wiele do powiedzenia w kwestii wychowania syna! Dlatego postawiła Farrellowi ultimatum!

Alicja Bachleda-Curuś kilka dobrych lat temu rozstała się z Colinem Farrellem, ale dalej łączy ich wspólna więź w postaci małego synka Henryka. Rodzice mają ze sobą kontakt i w dalszym ciągu razem decydują o jego wychowaniu, postępach w nauce oraz szkołach, które wraz z wiekiem wybiera. Colin Farrell jest mega przystojniakiem i swoim urokiem osobistym wygrał zapewne niejedną sprzeczkę. Bo przecież „czy te oczy mogą „kłamać”? Niestety nie tym razem!

Alicja Bachleda-Curuś dobrze zna wszystkie sztuczki swojego byłego partnera i niczym hiszpański szachista Luis Lucena przewiduje ruchy przeciwnika. Powodem całego zamieszania są wakacje. Piękna blondynka nie zgodziła się, aby Henio w tak młodym wieku leciał do taty samolotem bez niczyjej opieki. Brawo Alicja! Przecież to jeszcze dziecko!

Jak twierdzi Super Express, polska aktorka postawiła więc ultimatum sławnemu tacie – albo przyjedzie po syna do Polski, albo nici ze wspólnego wyjazdu! Colin Farrell bardzo kocha swojego synka i w tej kwestii nie miał pola manewru. Przecież nie spędza z nim tak dużo czasu, jakby chciał. Po wspólnych wakacjach zobowiązał się odwieźć Henryka prosto w ramiona mamy, która zapewne będzie umierać z tęsknoty za swoim synkiem.

Colin ponoć pogodził się już z falą upałów, która w ostatnim czasie nawiedza Polskę i nie zmieni swojego zdania odnośnie wspólnych wakacji z Heniem! Sławnemu tacie życzymy udanego urlopu w towarzystwie synka.

Zobacz: Kasia Kowalska uczciła 46 urodziny zdjęciem bez makijażu! Nawet ze zmarszczkami wygląda jak bogini!

Zobacz: Kasia Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Zrobiła ogromne wrażenie na internautach

Zobacz: Z trudem poznaliśmy Martę Wierzbicką bez makijażu! Nadal wygląda jak seksbomba?


Alicja Bachleda-Curuś - Złote Globy 2009, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Alicja Bachleda-Curuś - Złote Globy 2009, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

COLIN FARRELL AND GIRLFRIEND ARRIVE AT LAX AIRPORT

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell

Collin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Henry Tadeusz Collin

Collin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Henry Tadeusz Collin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×