Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Były policjant ujawnił drastyczne kulisy tragicznej śmierci Anny Jantar. Co na to Natalia Kukulska?

Natalia Kukulska - rodzinne tajemnice


Jerzy Dziewulski ujawnił kulisy katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar

O katastrofie lotniczej, w której zginęła Anna Jantar pisały już chyba wszystkie media. Przypomnijmy, że samolot Mikołaj Kopernik z piękną polską piosenkarką i prawie 90 pasażerami na pokładzie, 14 marca 1980 roku runął na ziemię. Katastrofy nikt nie przeżył.

Ostatnio temat feralnego lotu powrócił za sprawą byłego policjanta – Jerzego Dziewulskiego, który w rozmowie z Gazeta.pl.wyjawił ukrywane kulisy tego nieszczęśliwego zdarzenia. Relacja Dziewulskiego jest szokująca, bowiem jak się okazuje był on jedną z osób, które odnalazły ciało Anny Jantar. Z wcześniejszych publikacji wiemy, że tego feralnego dnia na płycie lotniska na mamę wraz z babcią czekała 4-letnia Natalia Kukulska.

Myśmy tam byli 45 sekund, może minutę po wypadku. Dojeżdżamy i widzimy trzy osoby, które wpadają w to śmietnisko. Śmietnisko, ale jakie?! Proszę ciebie, widzę coś, co będzie mi się śnić do końca życia. Ten obraz nigdy nie zniknie z mej pamięci. Widzę czarnoskórych, dużo ich jest, potem się dowiedziałem, że to bokserska reprezentacja USA, którzy są poobcinani do połowy, korpusy stoją na ziemi albo leżą – wspomina Jerzy Dziewulski.

Natalia Kukulska, po wielu latach od tragedii wspominała, co zapamiętała z tego momentu, kiedy wraz z ukochaną babcią czekała na przylot mamy:

Pamiętam zamieszanie, że dzieje się coś złego, panikę i babcię, która wyrwała mi bukiet kwiatów. Wspominam to w kontekście przeżycia, a nie mamy – mówiła Natalia w rozmowie z Marią Szabłowską w Polskim Radiu w 2015 roku.

Do dziś media nie ujawniły jednak najdrastyczniejszych szczegółów katastrofy. Jerzy Dziewulski w szokujących słowach przypomina o tym, jak znalazł ciało Anny Jantar:

Odwracam się i widzę, jak się później okazało, ciało Anny Jantar. Ma na sobie rude futerko – już była przygotowana do lądowania. Rude futerko, takie krótkie, bo ono nie leżało na ziemi, ono było tak do połowy jej. Te charakterystyczne rude włosy, ale twarz nimi zakryta – wspomina były policjant

Warto przypomnieć, że po katastrofie samolotu Kopernik została powołana komisja, która finalnie poinformowała media, że przyczyną tragedii  były ukryte wady radzieckiej konstrukcji samolotu:

Oczywiście, o tej katastrofie różnie mówiono, czasem niestworzone rzeczy. (…) Pewne jest tylko to, że zginęło 77 osób plus 10-osobowa załoga. To była pierwsza poważna katastrofa w historii Polskich Linii Lotniczych – mówi Jerzy Dziewulski.

Czy do tych sensacyjnych informacji odniesie się Natalia Kukulska? Jak myślicie?

Żadna gwiazda nie miesza stylów tak jak Natalia Kukulska! Płaszczyk rozkoszny, ale czy aby na pewno do takich butów?

Ostatnie święta Natalii Kukulskiej z mamą. Smutna historia wyszła na jaw

Natalia Kukulska pokazała córkę. Tak urocza Laura świętowała pierwsze urodziny

Jaką piosenkę Natalii Kukulskiej lubisz najbardziej?Komentarzy: 13


Gość | 2 marca 2018, 18:46

To prawda z tym nagrobkiem !!!! Piekna kobieta ,kochana przez fanow ,a pomnik kazdy widzi jaki jest


Florcia | 27 lutego 2018, 19:15

Jantar to moja ulubiona piosenkarkA i szokuje mnie jak takiej osoby jak kukulska nie stac na piekny pomnik !!!dzieki matce ma talent ,urode ,A MIEJSCE ODWIEDZANE PRZEZ WIELU FANOW! POWINNA ZADBAC O TO ZEBY ZAWSZE BYL TAM SWIEZY wielki bukiet kwiatow


Gość | 16 stycznia 2018, 01:05

Jakie”rude futerko”?Przecież ona miała na sobie białe futerko.I jakie „charakterystyczne rude włosy”od kiedy Anna Jantar była ruda?!
W ogóle ten artykuł jest bez sensu.Gdzie te drastyczne kulisy tragicznej śmierci? Niczego nowego o Annie Jantar się nie dowiedziałam.


Gość,, | 10 stycznia 2018, 04:30

Kukulsks zrob mamie nowy nagraboek. Jak Ci nie wstyd!!!


Ja | 9 stycznia 2018, 22:23

Myślę Gościu mocno krytykujacy, że nie wiele masz lat i doświadczenia życiowego, a rozumu tyle co lat. Szkoda gadac.


Gość | 9 stycznia 2018, 22:19

Policjant – hiena cmentarna, ale wy wcale nie jesteście lepsi. Gonicie za tanią sensacją i wypisujecie takie „artykuły”. Wstyd


Ja | 9 stycznia 2018, 21:55

Co za porównanie? Jak Chylińska co z czym? Trzeba się trochę zastanowić zanim doda się pusty komentarz. Ta dziewczyna straciła niegdyś matkę. Doskonale ją rozumiem. Dziecku zawalił się nagle cały świat. Nikt nie zrozumie czym jest brak matki w tak młodym wieku jeśli sam tego nie doświadczył. Wiele przeżyla. Na podstawie czego niby ta ocena, ze jest pusta? Bo utalentowana? Bo jest matką, żoną i artystka? Czy dlatego że jest córką Anny Jantar wspaniałej artystki, którą do dziś się wspomina? Przykre że złośliwości w komentarzach w tym kraju wciąż tak wiele.


Gość | 9 stycznia 2018, 20:59

Zalosny jest Pan Policjant opisujac po latach jak wygladaly ciala po katastrofie….
Brak honoru …..


Gość | 9 stycznia 2018, 18:38

Czy ktos mi powie,komu i czemu ma sluzyc opis Anny po katastrofie?W mojej opinii to jest chore,zeby lansowac sie w takim dramatycznym temacie.


Gość | 9 stycznia 2018, 18:35

Wstrętna tak samo jak ta Agnieszka Chylińska. Oby dwie puste.


Gości | 9 stycznia 2018, 18:33

Nie lubię ani tej Natalki ani tej Anny Jantar. Ta Natalka to nadal brzydka jest. Myśli że jak jej mama zginęła w wypadku lotniczym to jest córką znanej gwiazdy, robi szpan jak nic.


Gość | 9 stycznia 2018, 06:27

Gdzie Kukulska kupuje te tanie,niespotykane odzienie.


Gość | 9 stycznia 2018, 06:26

PRAWDZIWI ZYDZI.


Dodaj komentarz
×