Ciąg dalszy afery z Deynn. Chłopak blogerki odpowiada
Wirtualna Polska

Deynn – Ciąg dalszy afery z polską blogerką. Chłopak Deynn odpowiada: „Tyle hajsu ile właśnie poszło to aż mnie kieszeń boli”

Ciąg dalszy afery z Deynn

Deynn upokorzyła się na SnapChacie

Wirtualna Polska

Kilka dni temu blogerka o nicku Deynn upokorzyła się na SnapChacie. Powodem jej desperackiego nagrania była kłótnia z chłopakiem, Danielem. Blogerka nie zdradziła w treści, co było powodem rozstania, ale wydawała się być zrozpaczona. Nagranie momentalnie rozeszło się po sieci, a Deynn postanowiła skasować swoje konto na aplikacji. Fanów blogerki zastanowił fakt, dlaczego upokarza się w sieci błagając o wybaczenie mężczyznę, który siedział obok, co widać na nagraniu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Skandal w polskiej blogosferze. Znana blogerka upokarza się na SnapChacie [wideo]

Decyzja o usunięciu SnapChata przez Deynn spodobała się jej chłopakowi i postanowił do niej wrócić. Na jego Facebooku pojawił się wpis, w którym nie przebierając w słowach wyjaśnia powody. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Gdyby nie Wy i Wasze słowa przez tych kilka dni to bym oszalał i w ogóle nie zdecydował się na rozmowę w imie chorych zasad – także powiem wprost jesteście zajebiści kurwa i piona dla Was, bo wyszło kto tak naprawdę dobrze mi życzy, a skoro widzi, że nie jestem sobą to czas to zmienić.Także wracam do żywych i rozpierdalam trening z uśmiechem, a nie wkurwieniem ;)))telenowela jak chuj, nienawidzę takich rzeczy i zawsze pokazuję tylko pozytywy życia co zauważyliście zapewne no ale w tym przypadku ta telenowela mi uratowała związek, bo gdy ktoś kasuje całego snapchata będąc trzecią w Polsce (oczywiscie uwazam to za glupote) tylko po to aby pokazać, że nie licza sie zadne lajki, rozgłos, przejmowanie sie od dzisiaj zdaniem innych i statystyki, dzieki ktorym ma się na dobre jordany to faktycznie ma jaja jak cholera.. :)) to była najlepsza noc od dawna Uważam to za głupotę ale tak, ma u mnie szacun, bo tyle hajsu ile właśnie poszłoooo to aż mnie kieszeń boli mówiąc pół żartem pół serio…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co o tym sądzicie?

Deynn upokorzyła się na SnapChacie

Deynn upokorzyła się na SnapChacie

Daynn upokarza się na SnapChacie

Deynn upokarza się na SnapChacie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Daynn upokaża się na SnapChacie

Deynn upokaża się na SnapChacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×