Szukaj

Wyciekły szczegóły z tajemniczej ceremonii Meghan Markle i księcia Harry’ego! Co na to królowa Elżbieta II?

Książę Harry i Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Chrzest Meghan Markle

Meghan Markle została ochrzczona przez kościół anglikański podczas sekretnej ceremonii. 45-minutowa msza została poprowadzona przez arcybiskupa Canterbury w Kaplicy Królewskiej we wtorek. W tym ważnym dla Meghan wydarzeniu uczestniczył oczywiście jej narzeczony, książę Harry, oraz książę Karol i księżna Camilla. Ani książę William, ani sama królowa, nie byli obecni.

Chrzest Markle oficjalnie wprowadził ją do angielskiej wiary, tuż przed ślubem, który ma odbyć się 19 maja. To ważny krok w jej transformacji z rozwiedzionej amerykańskiej aktorki w przyszłą wnuczkę królowej Wielkiej Brytanii. Ceremonia była ściśle tajna, tylko garść królewskich pomocników otrzymała zaproszenie.

Meghan Markle poprosiła o udzielenie jej chrztu arcybiskupa Justina Welby, który przez ostatnie tygodnie wprowadzał narzeczoną księcia Harry’ego w zasady wiary i przedstawiał jej najważniejsze sakramenty. Dzięki niemu Megan będzie mogła przyjąć komunię świętą razem ze swoim mężem podczas ceremonii zaślubin.

Chrzest Markle nie był konieczny do udzielenia jej ślubu z księciem angielskim. Kobieta jednak, zaraz po zaręczynach, podjęła decyzję o chrzcie i przyjęciu wiary chrześcijańskiej.

To oni mogą mówić o wielkim szczęściu! Wydało się kogo książę Harry i Meghan Markle zaprosili na swój ślub!

Meghan Markle do perfekcji opanowała papugowanie księżnej Kate! Na tym zdjęciu widać to najlepiej

W końcu razem! Książę Harry z Meghan Markle i książę William z Kate pokazali się publicznie! Ogromny brzuch księżnej był w centrum uwagi


Jakiego jesteś wyznania?

×