Szukaj

Cannes 2019: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela błyszczeli na afterparty po oficjalnej gali! Spójrzcie tylko na te stylizacje!

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela we wtorkowy wieczór wspólnie pojawili się na afterparty ceremonii otwarcia Festiwalu Filmowego Cannes 2019. Na jakie stylizacje zdecydowali się z tej okazji? 
Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 dla Pawła Pawlikowskiego jest szczególny. Mężczyzna jest bowiem członkiem jury, które w tym roku wyłoni laureatów Złotej Palmy. Nic więc dziwnego, że reżyser we wtorkowy wieczór pojawił się na czerwonym dywanie, gdzie uczestniczył w ceremonii otwarcia.

Dla Pawlikowskiego noc nie zakończyła się jednak na oficjalnej gali. Reżyser, po jej zakończeniu, pojawił się na afterparty. W imprezie nie wziął udziału jednak sam. Towarzyszyła mu żona Małgorzata Bela. Zanim jednak małżonkowie dotarli na to wydarzenie, cierpliwie pozowali przez obiektywami fotoreporterów.

Trzeba przyznać, że tego wieczoru wyglądali wspaniale. Małgosia Bela postawiła na oversizowy komplet w odcieniu pudrowego różu. Dobrała do niego prosty biały top, a także szpilki z odkrytymi palcami. Pawlikowski natomiast zdecydował się na czarny, aksamitny garnitur, do którego dobrał klasyczną muchę.

Dodajmy, że impreza ta jest dla małżonków wydarzeniem szczególnym. To właśnie podczas festiwalu w Cannes fotoreporterzy po raz pierwszy zauważyli modelkę i reżysera, w momencie w którym wspólnie opuszczali przyjęcie. Od tego momentu w kolorowej prasie zaczęły się liczne spekulacje na temat ich romansu. Ostatecznie doniesienia te okazały się prawdą, a para w 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

Podobają się Wam ich stylizacje?

Zobacz: Cannes 2019. Gwiazdy na afterparty: Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Selena Gomez, Tilda Swinton, Julianne Moore

Zobacz: Cannes 2019: Paparazzi oniemieli na widok polskiej gwiazdy! Przyjechała do Francji luksusowym autem i zatrzymała się w najdroższym hotelu!

Zobacz: Cannes 2019: Natalia Janoszek i Paweł Pawlikowski na ceremonii otwarcia!


Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela - Cannes 2019, afterparty

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela - Cannes 2019, afterparty

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela w drodze na afterparty

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela w drodze na afterparty

Paweł Pawlikowski z żoną Małgorzatą Bela

Paweł Pawlikowski z żoną Małgorzatą Bela

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×