Beata Kozidrak pierwszy raz o prowadzeniu samochodu pod wpływem alkholu. To straszne jak ją później potraktowano

Beata Kozidrak w sądzie (EastNews)

Beata Kozidrak w sądzie (EastNews)

Beata Kozidrak dopuściła się karalnego czynu. Gwiazda we wrześniu 2021 roku wsiadła do samochodu pod wpływem alkoholu i została zatrzymana w centrum miasta. Pierwszy raz opowiedziała o tym, co ją spotkało. 

Beata Kozidrak w 2021 roku przeszła spory kryzys wizerunkowy. Gwiazda po kilku dekadach kariery scenicznej została przyłapana przez policję na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Niezbyt przychylna informacja w błyskawicznym tempie obiegła media. Nie zamierzała ona jednak unikać odpowiedzialności za swój występek i szybko potwierdziła krążące w mediach doniesienia.

Kilka godzin po zatrzymaniu przez policję wydała oświadczenie, w którym przyznała się do tego, że wsiadła za kierownicę, mając we krwi ponad 2 promile, i jednocześnie przeprosiła zawiedzionych jej postawą fanów.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że musze ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata – napisała.

Wokalistka nie uniknęła konsekwencji prawnych tego, co się wydarzyło. Za swój czyn stanęła przed sądem. Ten nie był dla niej łaskawy i ogłosił karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych (wysokość jednej to 250 złotych), zakazał jej prowadzenia auta na czas pięciu lat oraz nałożył na nią obowiązek uiszczenia kwoty 20 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i pokrycia kosztów postępowania sądowego.

Chociaż od wyroku odwołał się zarówno prokurator, który żądał surowszej kary, jak i adwokat piosenkarki, który chciał jej złagodzenia, to sąd drugiej instancji podtrzymał wcześniejszą decyzję.

Beata Kozidrak rozlicza się z jazdą pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak jak do tej pory starała się w wywiadach unikać tego trudnego dla niej tematu. Po tym, jak sprawa trafiła do mediów zdecydowała się nawet na kilka tygodni odpoczynku od show-biznesu i portali społecznościowych. Odwołała część występów, ale po czasie zdecydowała się wrócić do publiczności i została bardzo ciepło przyjęta.

Gdy już emocje opadły gwiazda zdecydowała się rozliczyć z trudnych doświadczeń za pomocą muzyki. Wydała nową piosenkę Panama, która odnosi się do jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. W związku z tym udzieliła także wywiadu. Opowiedziała, że od początku kariery mierzy się z przykrymi sytuacjami, a z a jeden błąd ludzie chcą ją zniszczyć.

Z tym uczuciem, z tym problemem stykam się od prawie początku swojej kariery. Kiedy ktoś osiąga sukces i nie tylko w świecie muzyki, ale też w świecie sportu, w świecie ludzi, którzy odnoszą wielki sukces, kiedy się powinie noga, kiedy coś się dzieje nie tak, kiedy już jest jakiś problem… jak odnosisz sukces, jesteś święta, jak coś się złego zadzieje, to jesteś już potworem po prostu. Co trzeba zrobić? Jak zrównoważyć te skrajne emocje w sobie? Co zrobić? Zadaje pytanie – mówiła w wywiadzie dla Meloradio.

Zdaje się, że piosenkarka mocno przeżyła zamieszanie wokół swojej osoby spowodowane złamaniem prawa. Nie da się ukryć, że spotkała się z mocną krytyką, ale miała też za sobą grono wiernych fanów.


Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022

Beata Kozidrak - sylwester 2022 Polsat

Beata Kozidrak - sylwester 2022 Polsat

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Komentarze

 • Zenek O. pisze:

  Należało jej się,jeszcze powinna dostać 200 batów, a jest w co walić.

 • Gość pisze:

  Gdyby ten pijacki rajd zrobiła jakaś małolata to jest to jeszcze do przłknięcia ale kobieta 60 + z doświadczeniem gwiazda dużego formatu mama babcia to jest już uzależnienie od alkoholu i powinna się leczyć ,a nie opowiadać jaka to ona bidulka poszkodowana i tak miała dużo dzczęścia że nikogo nie zabiła bo w eięzieniu by posiedziała długie lata

 • Gość pisze:

  Straciłam do niej szacunek ,nie słucham jej piosenek .Uważam ,że za słabą karę dostała .

 • Gość pisze:

  Co to znaczy, strasznie ją potraktowano? Nachlała się i prowadziła pod wpływem, więc jak należało ją potraktować? Pogłaskać? Dostałą joby bo zasłużyła na to!

 • Gość pisze:

  Bezczelna baba

 • Gość pisze:

  Jak jesteś pijana za kierownicą, to nie ma znaczenia, czy jesteś znana, czy nie, jesteś POTWOREM.

 • Gość toja pisze:

  Straszne pani Redaktor jest to, że wsiadła pijana za kółko i mogła zabić człowieka, a nie to jak ją potraktowano.

 • Gość pisze:

  Ona jeszcze narzeka, że źle ja potraktowano? Idiotka mogła kogoś zabić

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×