Basia Kurdej-Szatan z mężem konkurencją dla „Kurzopków”. Małżonkowie poprowadzą razem śniadaniówkę! Debiut już za chwilę

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan razem poprowadzą śniadaniówkę. Małżonkowie już niedługo zadebiutują w porannym programie. Gdzie ich zobaczymy?

Barbara Kurdej-Szatan zyskała popularność w momencie, gdy pojawiła się w reklamach popularniej sieci komórkowej. Następnie dołączyła do obsady serialu M jak Miłość, co spowodowało, że dla ślicznej blondynki nie zabrakło kolejnych propozycji pracy.

Regularnie pojawiała się w kolejnych programach, serialach, filmach i na deskach teatru. W międzyczasie ze swoim mężem Rafałem Szatanem, który również robi karierę w show-biznesie doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowują 10-letnią córeczkę Hanię i Henia, który ma zaledwie 2 latka.

Basia i Rafał są jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie w duecie pojawili się w wielu branżowych projektach i razem bywają na stołecznych imprezach. Ich życie prywatne i zawodowe nie jest dla fanów tajemnicą. Teraz będą oni mogli ich poznać jeszcze lepiej. Wspólnie poprowadzą program śniadaniowy.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poprowadzą razem śniadaniówkę

Basia w zeszłym roku przeszła spory wizerunkowy kryzys. Gwiazda pozwoliła sobie na wpis w social mediach, w którym pojawiły się wulgaryzmy i kilka przykrych słów pod adresem Straży Granicznej pełniącej służbę na granicy z Białorusią. Spowodowało to spore zamieszanie wokół aktorki. Straciła między innymi pracę w serialu M jak Miłość, ale fani zdecydowanie nie odwrócili się od swojej ulubienicy. Wręcz przeciwnie mogła ona liczyć na ogrom wsparcia.

Gwiazda na krótki czas wycofała się z życia w blasku kamer, ale szybko wróciła nie tylko na Instagram i salony, ale też przed kamery. Pojawiła się już w wielu nowych przedsięwzięciach, a teraz czeka ją kolejne wyzwanie. Razem z mężem Rafałem poprowadzą program śniadaniowy. Jak ustalił press.pl pojawią się w Porannym rogalu, który jest emitowany na antenie Zoom TV.

Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach – mówi Beata Harasimowicz z firmy Story Production, która jest odpowiedzialna za produkcję programu.

Pierwszy odcinek z udziałem małżonków zostanie wyemitowany 23 listopada. Myślicie, że będą konkurencyjni dla duetu Cichopek i Kurzajewski?


Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan - 10. urodziny

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan - 10. urodziny "naTemat"

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - premiera filmu Miłość na pierwszą stronę

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - premiera filmu Miłość na pierwszą stronę

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×