Przyjaciel Anny Przybylskiej walczy o życie. To on wspierał ją w najgorszych chwilach

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska była blisko zaprzyjaźniona z księdzem, który wspierał ją w najgorszych momentach tuż przed śmiercią. Teraz to ksiądz Bernard Zieliński prosi o modlitwę. Jego stan jest bardzo poważny. Co się stało?

Choroba Anny Przybylskiej odbiła się ogromnym echem w show-biznesie i całej Polsce. Aktorka była uwielbiana przez fanów i przez kolegów po fachu. Ludzie wychwalali ją pod niebiosa, a tam, gdzie się pojawiła, zawsze był śmiech i radość. Niezwykle utalentowana, pełna miłości i pozytywnie nastawiona do świata gwiazda przegrała walkę z rakiem i odeszła od nas ponad cztery lata temu. W ostatnich chwilach nie czuła się najlepiej, ale miała przy sobie dzieci, ukochaną mamę i partnera, Jarosława Bieniuka. Miała również księdza, Bernarda Zielińskiego, który trwał u jej boku i dodawał otuchy.

Jak wyjawił w rozmowie z Faktem, poznali się przez ojca Ani:

Anię poznałem przez jej ojca, zdawałem z nim maturę. Po latach znowu zapukała do moich drzwi. Najpierw przyjechała z rodziną, później odwiedzała mnie sama. Najczęściej przyjeżdżała do mnie na rowerze. Dużo rozmawialiśmy o sensie życia i śmierci

Teraz sam ksiądz Zieliński potrzebuje pomocy. Bardzo podupadł na zdrowiu, a jego sytuacja jest dramatyczna. Trafił do Centrum Pomocowego im. Jana Pawła II w Archidiecezji Gdańskiej już w 2016 roku – źle czuł się od 2014 roku, ale dopiero dwa lata później sytuacja stała się dramatyczna. Od momentu, w którym trafił pod opiekę Centrum, przebywa w nim aż do teraz. Jak donoszą media, jest umierający, a rodzina prosi o modlitwę, której sam nigdy nikomu nie odmawiał.

 

Zobacz: Poruszony Tomasz Karolak wspomina Anię Przybylską. Podzielił się przepięknym zdjęciem!

Zobacz: Anna Przybylska skończyłaby dzisiaj 40 lat. Na Instagramie zostawiła ostatnie wiadomości i zdjęcia, które łamią serce

Zobacz: Jarosław Bieniuk udowodnił, że jego dzieci są wyjątkowe! Starszy syn wygląda już jak kopia Ani Przybylskiej


Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Szymonem

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Tomasz Karolak i Anna Przybylska

Tomasz Karolak i Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×