Anna Mucha pokazała dzieci i nową fryzurę. Nieźle zaszalała na kwarantannie

Anna Mucha: nowa fryzura

Anna Mucha: nowa fryzura

Anna Mucha pokazała, jak bawi się z dziećmi podczas kwarantanny. Przy okazji można zauważyć nowe uczesanie. Jak wygląda aktorka z grzywką?

Anna Mucha ma niemało zajęć z dwójką dzieci podczas kwarantanny. Ze sporą grupą fanów, bo tylko na Instagramie śledzi ją ponad 770 tysięcy osób, dzieli się ty, co aktualnie z nimi robi. Dzisiaj bawili się, na przykład, w Kill Billa.

Gwiazda namawia internautó, by dołączyli do akcji #zostanwdomu i bez większej konieczności nie opuszczali mieszkań, więc swoimi postami stara się im uprzyjemniać czas.

Na najnowszym zdjęciu zachwyca stylizacją, ale ma też nową fryzurę.

Jak wygląda Anna Mucha z grzywką?

Anna Mucha jest mamą Stefanii i Teodora. To z nimi obecnie spędza czas, a stara się to robić jak najbardziej kreatywnie.

Na najnowszej fotografii, wystrojona w czarną, podkreślająca jej idealną figurę i ponętny dekolt, aktorka pozuje z pistoletem-zabawką, a u jej stóp siedzą związane rurą od odkurzacza dzieci. Są jej jeńcami, bo bawili się w Dziki Zachód. Przy okazji widać nową fryzurę Muchy. Dawno nie pokazywała się z grzywką. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

I jak sobie dajecie radę z Szarańcza w domu ?
ja dziś byłam Killem Billem i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę. A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne #rodeo (…) – napisałą aktorka.

View this post on Instagram

I jak sobie dajecie radę z Szarańcza w domu ? ???? ja dziś byłam Killem Billem ???????????? i wzięłam dwie Czerwone Twarze na muszkę ???????? A u Was jak? Pląsająca Łania czy raczej Siedzący Byk? Istne #rodeo ????  Mamy dla Was #challenge z @modivo Najnowsza kampania SS20 była tworzona na „Dzikim Zachodzie”… niech więc to zainspiruje Was do wykonania zadania konkursowego. Puśćcie swoje wodze fantazji. Zasady gry są proste! Wystarczy, że: – obserwujecie mój profil i @modivo ???????? – Zabawcie się w Dziki Zachód/ Rodeo zróbcie sobie zdjęcie i koniecznie oznaczcie @modivo.pl ???? – w poście konkursowym oznaczycie 2 osoby które nominujecie do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie ???????????? Jest o co walczyć! Wygrywają aż 2 osoby! Nagroda to VOUCHER NA 1500 ZŁ na produkty z nowej kolekcji @Modivo.pl Trzymam mocno kciuki za wszystkich! Trzymajcie się ciepło i Nie dajmy się zwariować! #stayhome #StayhomewithModivo #challengeModivo ????????????????

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Wpatrzone w mamę maluchy, pewnie świetnie się z nią bawią, udając Indian i poddając się dzielnej pani szeryf. Internautom niezwykle spodobały się fotografie, a zwłaszcza nowa fryzura gwiazdy.

  • Mega fota!
  • Pięknie z grzywką pasuje Ci Aniu.
  • Fenomenalnie.
  • W tej grzywce wygląda Pani jak 20-latka  ślicznie!
  • Ostro!
  • Uwaga mamuśka szczela – piszą fani.

A wam jak się podoba Ania Mucha z grzywką?

Zobacz także: Anna Mucha dosadnie odpowiedziała na krytykę internautów. Miarka się przebrała


Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Anna Mucha z grzywką bawi się z dziećmi podczas kwarantanny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×