Anna Maria Wesołowska była wielką gwiazdą TVN. Niesamowite, jak teraz wygląda

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska to postać, którą kojarzą wszyscy miłośnicy popularnego programu nadawanego na antenie stacji TVN Sędzia Anna Maria Wesołowska. Jak wygląda aktualnie? 

Anna Maria Wesołowska to znana polska prawniczka, a także sędzia w stanie spoczynku zatrudniona ostatnio w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Jest również znaną osobowością telewizyjną, widzowie poznali ją dzięki programowi Sędzia Anna Maria Wesołowska nadawanym w TVN. Show spotkał się ze sporym zainteresowaniem wśród publiczności, która żywo śledziła każdą rozprawę, jaka toczyła się na ekranowej sali sądowej.

Po latach nadawania kolejnych odcinków program został wstrzymany. Następnie wrócił na antenę w 2019, co bardzo ucieszyło jego fanów. Przerwa w pracy była spowodowana dość trudnymi przeżyciami w sferze prywatnej tytułowej sędziny. W tym czasie straciła bowiem męża i przeszła poważną operację onkologiczną. Zdradziła to na łamach anteny Radia Zet:

Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż też, w takich dramatycznych sytuacjach. Nie umiem jeszcze o tym mówić. Czuję się, jakbym była jedynie połówką. 50. rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda, takie życie – mówiła.

Przed zabiegiem spisała nawet testament. Mimo wszystko wciąż miała nadzieję, że cała historia zakończy się pomyślnie. Poprosiła specjalistów, by nie golili jej całej głowy, gdyż trzy tygodnie później planowała rozpocząć zdjęcia do programu. Taka postawa zaskoczyła lekarza, który miał powiedzieć nawet:

Przecież pani może umrzeć, o czym pani mówi. Jakie nagrania? – relacjonowała.

Anna Maria Wesołowska: jak dziś wygląda

Agnieszka Hyży jakiś czas temu zapowiedziała start nowego projektu. Dziennikarka wraz z Anną Zofią Powierżą stworzyła platformę z multimedialnymi e-bookami pisanymi przez gwiazdy i ekspertów www.how2.shop. Zaprosiła do współpracy znane osoby m.in. Dorotę Wellman, Darię Ładochę, Katarzynę Bosacką oraz Annę Marię Wesołowską. To właśnie publikacja pani prawnik ukazała się niedawno na platformie. W czasie spotkania prasowego mogliśmy zobaczyć, jak aktualnie wygląda ta uwielbiana gwiazda.

Wydarzenie miało miejsce dzisiaj. Pojawiła się na nim Wesołowska wraz z Hyży. Obie panie były w bardzo dobrych humorach. Niebywałe, jak dziś wygląda była gwiazda TVN-u. Anna Maria Wesołowska zachwyciła szczupłą sylwetką, której pozazdrościć mogłaby jej niejedna znacznie młodsza koleżanka. Uwagę przyciąga także jej zadbana fryzura, która nie zmienia się od lat. Gwiazda dalej nosi charakterystyczną grzywkę i długie proste włosy, które rozjaśniła o kilka tonów.

Przyszła ubrana w elegancką marynarkę oraz białą koszulę z żabotem. Dół stylizacji uzupełniła dopasowanymi dżinsami oraz modnymi botkami na grubym obcasie. Patrząc na zdjęcia, można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu.


Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Anna Maria Wesołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×