Szukaj

Dla Agnieszki Hyży telewizja to za mało. Właśnie rozkręciła nowy biznes. Łączy siły z największymi gwiazdami

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym biznesem, o czym poinformowała na Facebooku. Na jej pomysł pozytywnie odpowiedziały największe gwiazdy. O kim mowa?

Agnieszka Hyży nie tylko realizuje się zawodowo, ale także spełnia się jako żona Grzegorza Hyżego. Para niedawno świętowała piątą rocznicę ślubu. Małżonkowie chcieli spędzić czas na Karaibach, przez epidemię koronawirusa w Polsce, zmienili plany. Nie zabrakło jednak pięknego postu w sieci, który opisuje ich relacje. Pojawił się na Instagramie dziennikarki:

To już 5 lat. Żona i Mąż. „Szczęście jest tylko jedno…w wielkiej ciszy wielkiego kochania”. Najpiękniejsze są miłości, które bronią się nie tylko pięknymi chwilami i wirtualnymi opisami, a czasem jej trwania i autentycznością. W ciszy żyje się prawdziwiej. Niech niesie nas do kolejnej rocznicy – czytamy pod zdjęciem.

Agnieszka Hyży rusza z nowym projektem

Chociaż od opublikowania postu minęło zaledwie kilka dni, Hyży opublikowała kolejny wpis, który nie przejdzie bez echa. Tym razem zapowiedziała start projektu, nad którym pracowała prawie przez dwa lata:

To już dziś! Wreszcie nadszedł TEN dzień! Czekałam na niego prawie 2 lata. Miesza się we mnie tysiąc uczuć i emocji — radość, duma, podekscytowanie, zdenerwowanie. Uwielbiam pracę w mediach, ale już jakiś czasu temu zorientowałam się, że telewizja mi nie wystarcza, a show-biznes to nie do końca mój świat.

Dziennikarka postanowiła wykorzystać zdobyte doświadczenie i przenieść je do świata biznesu. Wraz z Anną Zofią Powierżą stworzyła platformę z multimedialnymi ebookami pisanymi przez gwiazdy i ekspertów, www.how2.shop:

Naszą misją jest dostarczanie wartościowych treści i zmienianie internetu na lepsze. Mam nadzieję, że pomoże to nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym Dzieciom. Od dawna buntuję się przeciwko niebezpieczeństwom wirtualnego świata i treściom słabej jakości, które pojawiają się w sieci. Nie tego chcę dla mojej Córki. Wierzę, że na How2 znajdzie Ona odpowiedzi na ważne, nie zawsze łatwe pytania. Mam nadzieję, że Wy również! Zapraszam Was do How2. Teraz tu się czyta! Zostańmy w dobrej sieci! #how2team

Gwiazdy włączają się w projekt Agnieszki Hyży

Na pomysł Agnieszki pozytywne odpowiedziały gwiazdy. Autorami premierowych publikacji są m.in. Dorota Wellman, Daria Ładocha, Katarzyna Bosacka, czy Piotr Grabaczyk. Co tydzień w wirtualnej bibliotece znajdą się kolejne ebooki. Wiadomo, że stworzą je m.in. Anna Maria Wesołowska, Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), Patricia Kazadi, Hanna Lis, Magda Bereda, Renata Kaczoruk czy Monika Mrozowska.

Publikacje można kupić za 29 i 39 zł. Co jakiś czas pojawią się pozycje darmowe. Jak informują wirtualnemedia.pl, w planach jest stworzenie tytułów wspólnie z fundacjami, stowarzyszeniami i organizacja. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży ruszyła z nowym projektem

Agnieszka Hyży pochwaliła się salonem

Agnieszka Hyży pochwaliła się salonem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×