Szukaj

Pierwsza gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14” ujawniona! Polsat zaczyna z wysokiego C

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Anna-Maria Sieklucka jakiś czas temu usunęła się w cień. Gwiazda postanowiła wrócić na salony. Weźmie udział w uwielbianym show Polsatu. W jakim programie wystąpi?

Książka 365 dni stała się prawdziwym bestsellerem. Dzięki swojej twórczości Blanka Lipińska na nowo rozbudziła w Polkach miłość do literatury. Próżno szukać tych, które nie przeczytały serii jej powieści. Dzięki temu pisarka szturmem wdarła się na salony, a jej życiem osobistym i zawodowym żywo zaczęła interesować się prasa. Szybko zyskała status gwiazdy i zrobiła się bardzo aktywna na Instagramie, tam fani bardzo chętnie oglądają jej Instastories i komentują kolejne zdjęcia. Można powiedzieć, że swoje 5 minut wykorzystała w doskonały sposób. Jej dobra passa w zawodowym życiu się nie kończy.

Na podstawie książki powstał także film, który okazał się takim samym hitem. W kinach na każdym seansie pojawiały się tłumy, które chciały zobaczyć ekranizację tej powieści. Całą pracę nad jego powstawaniem Blanka cały czas doglądała osobiście. Do niej należał też wybór aktorów, którzy zagrali główne role. W rolę Massimo wcielił się Michele Morrone, a Laurę zagrała Anna-Maria Sieklucka. Do tej pory mało znanym aktorom ta produkcja przyniosła ogromną popularność.

Anna-Maria Sieklucka nową gwiazdą Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aktorzy grający w filmie stali się nie mniej popularni niż autorka powieści. Michele Morrone bardzo dobrze wykorzystał swoją rozpoznawalność i zaangażował się w kolejne projekty. Pojawiał się na okładkach i często był widywany na czerwonym dywanie. Jego filmowa partnerka obrała zupełnie inną strategię. Po premierze filmu postanowiła odciąć się od świata show-biznesu. Udzieliła zaledwie kilku wywiadów, a na jej Instagramie próżno szukać kadrów, na których zdradza co słychać w jej życiu prywatnym.

Jak dowiedział się portal Pudelek, aktorka planuje jednak wrócić na czerwone dywany. Wczoraj zakończyła się kolejna już edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja już przygotowuje się do kolejnej odsłony, w której ma wystąpić między innymi Sieklucka.

Produkcja nowego sezonu ruszyła jeszcze przed końcem emisji aktualnego. Sieklucka jest już po pierwszych próbach wokalnych – zdradza źródło portalu „Pudelek”.

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdą, to prawdopodobnie już wiosną zobaczymy aktorkę co najmniej w kilku wcieleniach. Czekacie na jej debiut na scenie?


Anna Maria Sieklucka – Dzień Dobry TVN

Anna Maria Sieklucka – Dzień Dobry TVN

Anna Maria Sieklucka - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni zagra Laurę

Anna Maria Sieklucka w filmie 365 dni zagra Laurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×