Szukaj

Ania Lewandowska otworzyła się w temacie depresji: „Nie sprawdza stanu konta”. Odzew fanek ogromny

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie zabrała głos w sprawie depresji. Dodała bardzo długi wpis na temat choroby. Internauci są poruszeni.

Anna Lewandowska jest żywym przykładem na to, że kariera może iść w parze z życiem rodzinnym i macierzyństwem. Na co dzień wspiera swojego męża Roberta, który osiąga niemałe sukcesy na boisku. Trenerka pojawia się u jego boku na różnych galach i zachwyca dobrze skrojonymi stylizacjami. Małżonkowie razem wychowują dwie córki, młodsza z nich, Laura, przyszła na świat w maju 2020.

Świeżo upieczona mama nie pozwoliła sobie jednak na długi urlop macierzyński. Niemal błyskawicznie wróciła do zawodowych projektów. Dodatkowo stara się być aktywna w social mediach. Tam zachęca internautów do walki o zdrowie.

Anna Lewandowska o depresji. Zdobyła się na poruszające słowa

Lewandowska na Instagramie promuje zawodowe aktywności, a także zabiera głos w ważnych sprawach. 23 lutego, w dniu Ogólnopolskiej Walki z Depresją, dodała wpis, w którym podkreślała, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna. To ona korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne.

Dzień później Anna Lewandowska zamieściła kolejny wpis, w którym wypowiedziała się na temat depresji. Napisała, że dostała sporo wiadomości od fanek. Jest to dowód na to, że choroba może dotknąć każdego bez wyjątku:

Dostałam wczoraj setki bardzo trudnych, poruszających wiadomości. Post o depresji wywołał emocje u wielu osób. To dowód na to, że ten problem dotyka wszystkich, bez wyjątku. Depresja nie sprawdza wieku, wykształcenia, sytuacji rodzinnej, statusu społecznego ani stanu konta. Zabija po cichu, zabierając energię, radość i śmiech…

Trenerka dodała, że jest zadowolona z faktu, że coraz więcej osób wie, jak poważną przypadłością jest depresja:

Cieszy mnie, że świadomość, czym depresja faktycznie jest naprawdę rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to choroba. Bardzo poważna, ale uleczalna. Ciągle jednak zbyt często lekceważona przez otoczenie…

Żona Roberta Lewandowskiego podkreśliła, że szczególnie poruszyły ją wiadomości od osób, które na co dzień nie mogą liczyć na pomoc swoich bliskich:

Najbardziej poruszyły mnie wiadomości od osób, które nie mogą liczyć na wsparcie swoich bliskich. Nie tak to powinno wyglądać. Nie rzucajmy mimochodem “Weź się w garść”, bo nie potrafimy zrozumieć smutku drugiej osoby. Depresja nie zawsze ma powód. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie bójmy się prosić o pomoc. Nie bójmy się pomagać.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach dzielą się swoimi przemyśleniami:

  • Wsparcie jest mega ważne! Ty Aniu zawsze wspierasz nas wszystkich!
  • Bardzo dobry choć trudny poruszyłaś temat. Ogrom odzewu tylko potwierdza,jak wielu już ludzi dotyczy ten problem.
  • Aniu dobrze, że poruszasz tak ważny temat.

W temacie depresji wypowiedziała się również Zosia Zborowska, która opisała, jak sama walczy z podstępną chorobą.


Anna Lewandowska o depresji

Anna Lewandowska o depresji

Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Anna Lewandowska w butach Dolce Gabbana

Anna Lewandowska - kuchnia

Anna Lewandowska - kuchnia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×